Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Przegląd gaśnicy
ID linku 32997
Tytuł Przegląd gaśnicy
Url http://przegladgasnicy.pl/
Opis Firma Alerta oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej, kompleksowo opracowuje dokumentację, a także przeprowadza naprawy warsztatowe, legalizację oraz przeglądy techniczne gaśnic. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu najwyższego standardu bezpieczeństwa przeciwpożarowego zapoznaj się z ofertą firmy Alerta na podanej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe BHP   gaśnice   szkolenia   ochrona ppoż.  
Data Mar 2, 2018
Imię kontaktowe Przegląd gaśnicy
Email wyślij email do Przegląd gaśnicy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konner.pl - zgłoszenie zakładu o zwiększonym lub dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłow
  Nasza firma Konner to profesjonalne biuro analiz inżynierskich z zakresu bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego. Klientom zapewniamy fachową i indywidualną obsługę. Pracujemy na zlecenie firm z całej Polski. W ramach usług przeglądy techniczne gaśnic i urządzeń przeciwpożarowych oraz pełna dokumentacja ocena zagrożenia wybuchem, ocena ryzyka wybuchu, dokument zabezpieczenia przed wybuchem, instrukcja bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. NT GROUP audyt bezpieczeństwa
  Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Postęp pracowników jest także bardzo ważkim plusem dla pracodawców. Dlatego też warto zgłębiać swoje kwalifikacje. Z czego? Może z informatyki – komputery są dziś wszędzie, warto wiedzieć o nich trochę więcej. Kursy komputerowe na każdym poziomie zaawansowania oferuje łódzka firma NT Group. Warto zgłosić się do nich także kierując firmą, bowiem nie tylko poprowadzą ćwiczenia dla pracowników, ale też mogą utworzyć nowy wizerunek firmy w internecie, przygotują projekty graficzne, napiszą adekwatne systemy i programy. Ale i to nie koniec w NT Group można także zamówić audyt legalności oprogramowania oraz bezpieczeństwa. Szczegóły oferty firmy na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. bhp Rybnik
  Firma zapewnia wysoką jakość szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i opracowuje najbardziej efektywny program działań, który obejmuje miedzy innymi szkolenia, raporty i dokumentacje oraz analizy związane z kwestiami Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy. Dzięki bogatej wiedzy teoretycznej oraz doświadczeniu praktycznemu firma jest w stanie skutecznie pomóc swoim klientom w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa w firmie. Po pełną ofertę firmy zapraszam na jej stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. HSEC - szkolenia BHP Kraków
  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne i kompleksowe działania w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy. Działalność prowadzimy na terenie Krakowa i okolic. Wszelkie podejmowane przez nas obowiązki wykonujemy rzetelnie, solidnie i sprawnie. Proponujemy szkolenia wstępne i okresowe w zakresie BHP, opracowujemy niezbędne instrukcje bhp, kontrolujemy warunki pracy, sporządzamy niezbędną dokumentację, organizujemy kursy udzielania pierwszej pomocy. Więcej na stronie www HSCE.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe
  szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, szkolenie kierowców zawodowych, świadectwo kwalifikacji, szkolenie okresowe częstochowa, kwalifikacja wstępna częstochowa, szkolenie kierowców zawodowych częstochowa, świadectwo kwalifikacji częstochowa,
szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, szkolenie kierowców zawodowych, świadectwo kwalifikacji, szkolenie okresowe częstochowa, kwalifikacja wstępna częstochowa, szkolenie kierowców zawodowych częstochowa, świadectwo kwalifikacji częstochowa
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0