Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Przegląd gaśnicy
ID linku 32997
Tytuł Przegląd gaśnicy
Url http://przegladgasnicy.pl/
Opis Firma Alerta oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej, kompleksowo opracowuje dokumentację, a także przeprowadza naprawy warsztatowe, legalizację oraz przeglądy techniczne gaśnic. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu najwyższego standardu bezpieczeństwa przeciwpożarowego zapoznaj się z ofertą firmy Alerta na podanej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe BHP   gaśnice   szkolenia   ochrona ppoż.  
Data Mar 2, 2018
Imię kontaktowe Przegląd gaśnicy
Email wyślij email do Przegląd gaśnicy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Centrum Szkoleń
  Przedsiębiorstwo centrum-szkolen.com.pl specjalizuje się w udostępnianiu klientom sal, które przeznaczone są na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń a także służą do przeprowadzania procesów rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zaprojektowanie pomieszczeń spełniających specyficzne warunki stawiane salom szkoleniowym. Dodatkowo wyposażyliśmy je w sprzęt komputerowy i przydatne podczas zajęć urządzenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Ośrodek szkolenia kierowców
  Ośrodek Szkolenia BKM Transbus posiada w swojej ofercie: szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępną, kwalifikację wstępną przyśpieszoną oraz kursy na prawo jazdy kategorię C i D.
Naszą ofertę kierujemy do kierowców z okolic Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą szkoleniową, placem manewrowym, profesjonalna salą wykładową.
Kursy odbywają się indywidualnie w oparciu o platformę e-learningową, natomiast w przypadku przeszkolenia dużej grupy kierowców oferujemy metodę tradycyjna. Dla zainteresowanych kierowców umożliwiamy dodatkowe jazdy na symulatorach. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. technik farmaceuta
  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. OSK KONOPIŃSKI Szkoła nauki jazdy
  Nie masz jeszcze prawa jazdy? Najwyższy czas to zmienić. Zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii A bądź B prowadzony przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KAROL KONOPIŃSKI. Nasi doświadczeni, bardzo dobrze wykwalifikowani i mili instruktorzy oraz wykładowcy dołożą wszelkich starań, by odbyte przez Ciebie zajęcia przełożyły się na Twój sukces w trakcie egzaminu państwowego. Z pewnością pomogą im w tym oświetlony plac manewrowy, na którym znajdują się jeden tor jazdy dla kategorii A, dwa tory jazdy dla kategorii B i górka do ćwiczeń jazdy po wzniesieniu oraz bardzo dobrze wyposażona salka wykładowa. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest znaczne grono naszych usatysfakcjonowanych klientów. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl
  Jako trener motywacyjny i mentalny staram się pracować już od wielu lat i mam przygotowana ofertę dla wymagających klientów. Staram się odpowiadać na oczekiwania każdej osoby, która z moich propozycji będzie chciała skorzystać przygotowując takie szkolenia, które będą dopasowane do waszych osobistych potrzeb. Organizuje także specjalne wyjazdy motywacyjne, dla większych grup, które chcą zmienić swoje życie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0