Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Skup szkody komunikacyjnej - PGO Polska grupa odszkodowawcza
ID linku 33466
Tytuł Skup szkody komunikacyjnej - PGO Polska grupa odszkodowawcza
Url http://pgo-odszkodowania.pl/
Opis Twoje auto zostało uszkodzone podczas wypadku ? Odkupimy szkodę komunikacyjną ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą Polska Grupa Odszkodowawcza S.A. (PGO) świadczącą usługi związane z odszkodowaniami na stronie internetowej . Masz pytania ? Chcesz się z nami skontaktować ? Zadzwoń , napisz . Siedziba naszej firmy znajduje się w Wałbrzychu 58-300, na ulicy Słowackiego 12 .
Skorzystaj z naszych usług !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe sprzedaż szkód   skup szkody komunikacyjnej   odkup szkody komunikacyjnej
Data Aug 3, 2018
Imię kontaktowe pgo
Email wyślij email do pgo
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna KL Law Polska Sp. z o.o.
  Nasi adwokaci i radcowie prawni mogą Państwa reprezentować przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i Warszawa, a także z uwagi na specjalizację kancelarii i zainteresowanie Klientów zagranicznych, na terenie całego kraju. Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne i inne dokumenty występujące w obrocie. Specjalizujemy się we wszelkich sprawach transgranicznych, związanych między innymi z handlem pomiędzy polskimi, a angielskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami, a także pomagamy rozwiązywać problemy prawne polskich obywateli w zakresie polskiego prawa, a mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii. Nasi prawnicy prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego i prawa imigracyjnego. Zajmujemy się upadłością konsumencką, windykacją należności, odszkodowaniami. Reprezentujemy naszych klientów na gruncie sporów i spraw rodzinnych (rozwód, alimenty itp.), spraw spadkowych i dotyczących prawa autorskiego. Dodatkowo możemy się podjąć wszelkich spraw na terenie jurysdykcji Anglii, Walii i Hiszpanii, bądź udzielić porady prawnej w zakresie prawa angielskiego lub hiszpańskiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Radcy prawni Gdańsk
  Nasza pomoc prawna to doradztwo prawne w zakresie optymalnych zapisów w umowach tak aby zabezpieczyć naszego klienta przed ewentualnymi niedogodnościami związanymi z procesem budowy, który owa umowa obejmuje. Kancelaria prawna, zwłaszcza taka, której podstawowym zadaniem jest obsługa prawna firm musi dostrzegać nieustannie rosnące znaczenie jakie mają nowe dziedziny prawa. Do niedawna radca prawny nie musiał przejmować się na przykład kwestią własności intelektualnej. Radca prawny z naszej kancelarii będzie również brał udział w negocjacjach tak aby możliwie odciążyć klienta i wskazać najbardziej optymalne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa w ramach danej umowy. Kancelaria Renke i Partnerzy uwzględnia również specyfikę prawa zagranicznego w przypadku firm, które działają na rynku zagranicznym i podpisują na nim umowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Firma Prawnicza Katowice
  Prawnik Radosław Widerak posiada ponad piętnastoletnie praktyki ugruntowane dużym doświadczeniem zawodowym. Jego firma prawnicza zajmuje się prowadzeniem negocjacji, zawieraniem ugód oraz prowadzeniem spraw sądowych. Szczególnym wyzwaniem i zaszczytem jest prowadzenie spraw trudnych, o wysokim stopniu skomplikowania i złożoności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Notariusz Wrocław
  Serwis o tematyce prawnej poświęcony informacją dotyczącym funkcjonowania kancelarii prawnej, gdzie notariusz dokonuje czynności notarialnych i prawnych. W samym sercu miasta Wrocław na Placu Solnym można uzyskać informacje z zakresu prawa spadkowego, czynności dotyczących przepisywania oraz dziedziczenia majątku. Notariusz w ramach swojej prowadzonej działalności jest zobowiązany do udzielania wyczerpujących informacji w kancelarii notarialnej. Stąd też jest urzędem zaufania publicznego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik Łódź
  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z całościowych porad związanych z różnymi sferami prawa i otrzymasz je szybko, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalności naszej kancelarii to prowadzenie sporów sądowych. Interpretujemy zawsze ryzyko wyników każdego sporu, rzetelnie pouczamy o nich odbiorców. Zajmujemy się prawem gospodarczym, postępowaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy bądź też spojonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie lekarskim, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi specjaliści mają solidne doświadczenie i znajdą rozwiązanie z prawie każdej sytuacji, nawet tej niezwykle pokrętnej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą witrynę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami z pewnością prawo nie będzie już dla ciebie problemem i wesprzemy cię w każdym przypadku złączonym z prawem!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0