Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
http://niszczeniedokumentow.eu - niszczenie dokumentów warszawa
ID linku 33563
Tytuł http://niszczeniedokumentow.eu - niszczenie dokumentów warszawa
Url http://niszczeniedokumentow.eu
Opis Firma Essi zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, np. firmowych oraz instytucjonalnych, które mają zniknąć. Dzięki temu nikt nie będzie miał do nich dostępu i na pewno nie dostaną się do osób pochodzących z zewnątrz.  Niszczenie dokumentów przebiega bardzo sprawnie, wykorzystywane są do tego nowoczesne urządzenia, dlatego po dokumentach nie pozostaje żaden ślad. Niszczenie odbywa się w zgodzie z otaczającym środowiskiem. Niszczona jest dokumentacja papierowa, ale też dostarczana do firmy na różnego rodzaju nośnikach elektronicznych. 
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe niszczenie dokumentów   utylizacja dokumentów   niszczenie akt
Data Oct 1, 2018
Imię kontaktowe Karolina
Email wyślij email do Karolina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. CHOJRAK Szkoła judo dla dzieci Warszawa Targówek
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Uczniowskiego Klubu Sportowego Chojrak, który swoją siedzibę posiada w Warszawie. Od 2012 roku zajmujemy się prowadzeniem zajęć sportowych judo dla dzieci w różnym przedziale wiekowym (przedszkola oraz szkoły podstawowe). Uczymy poprzez zabawę kładąc duży nacisk na ogólny rozwój koordynacji i cech wolicjonalnych naszych podopiecznych. Organizujemy również obozy letnie i zimowe judo i narciarskie. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz świetną zabawę na naszych zajęciach. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. The Wellness Institute
  Piękne Zdrowe Życie to blog, dostępny dla każdego. W ramach swoich usług, oferuje warsztaty antystresowe oraz wellness. Moje zajęcia pozwalają na impuls w zmianie swojego dotychczasowego życia. Jestem doświadczonym coachem. Z moich rad skorzystało wielu klientów. Jestem osobą szanowaną w środowisku. Jestem zaprasza na wiele zjazdów i konferencji. Opracowujemy ofertę wellness dla salonów SPA. Przeprowadzam wywiady z specjalistami z dziedziny coachu i psychologii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. TERMOPOLICE automatyka chłodnicza
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Termopol Ice z Raszyna. Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się usługach z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Oferujemy kompleksowe usługi, w zakres których wchodzi: fachowe doradztwo, projektowanie, a także dostawę, montaż i serwis instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zapewniamy wysokiej klasy usługi oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub jeśli chcą skorzystać z naszej propozycji, zapraszamy do kontaktu z nami. Przydatne wiadomości odnajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wynajem samochodów
  HolidayCar.pl to nie tylko wypożyczalnia busów 9-cio osobowych, ale również mniejszych pojazdów. Dzięki temu, że flota HolidayCar.pl to samochody nie starsze niż rok, firma zapewnia pełną gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Oprócz wypożyczenia samochodów firma oferuje przewóz osób, na przykład w trakcie wesel lub imprez firmowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Profesjonalny serwis sprzątający
  Jesteśmy firmą która powstała w dobie kryzysu gospodarczo - ekonomicznego aby służyć przedsiębiorstwom poprzez obniżenie nakładów na usługi porządkowe. Naszą misją jest dostarczanie usług
o najwyższej jakości po najniższych cenach.
Gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie naszych usług oraz profesjonalną doradczość. Nasza kadra pracownicza to ludzie w różnym wieku, których łączy zaangażowanie i troska o jak najlepsze efekty wykonywanych prac.
Posiadamy w użytkowaniu maszyny i urządzenia do czyszczenia każdej powierzchni oraz wykwalifikowanych pracowników umiejących je obsługiwać.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0