Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
http://niszczeniedokumentow.eu - niszczenie dokumentów warszawa
ID linku 33563
Tytuł http://niszczeniedokumentow.eu - niszczenie dokumentów warszawa
Url http://niszczeniedokumentow.eu
Opis Firma Essi zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, np. firmowych oraz instytucjonalnych, które mają zniknąć. Dzięki temu nikt nie będzie miał do nich dostępu i na pewno nie dostaną się do osób pochodzących z zewnątrz.  Niszczenie dokumentów przebiega bardzo sprawnie, wykorzystywane są do tego nowoczesne urządzenia, dlatego po dokumentach nie pozostaje żaden ślad. Niszczenie odbywa się w zgodzie z otaczającym środowiskiem. Niszczona jest dokumentacja papierowa, ale też dostarczana do firmy na różnego rodzaju nośnikach elektronicznych. 
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe niszczenie dokumentów   utylizacja dokumentów   niszczenie akt
Data Oct 1, 2018
Imię kontaktowe Karolina
Email wyślij email do Karolina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. INFOPOLIS wesele katowice
  Firmy realizujące usługi z zakresu tematyki weselnej i ślubnej oraz osoby prywatne zainteresowane tą właśnie tematyką zapraszamy do serwisu internetowego Młoda Para od A do Z. To serwis, jakiego wydawcą oraz administratorem jest Infopolis spółka cywilna z siedzibą w Warszawie. Serwis ten skupia w sobie szereg ogłoszeń firm oferujących wszystko, co wiąże się z zorganizowaniem przyjęcia weselnego czy też ślubu. Tu odnajdą Państwo producentów i sprzedawców sukien ślubnych, obrączek, garniturów męskich jak i innych produktów. Tu również skorzystają Państwo z komisu ślubnego, za pomocą którego można sprzedać bądź zakupić używane akcesoria, produkty i stroje. To serwis nowoczesny, niezwykle przejrzyście zorganizowany, czytelny, mający doskonałą szatę graficzną. Sprawdźcie na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. OBYDZIŃSKI INKASO Odszkodowania kraków
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii Obydziński Inkaso z Krakowa. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi prawne z różnych dziedzin. Zajmujemy się przede wszystkim monitorem należności, windykacjami, odszkodowaniami oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych czy też osób prywatnych. Usługi świadczone przez kancelarię przyczyniają się do poprawy terminowości rozliczeń jak i zmniejszenia liczby faktur przeterminowanych czy ilości spraw przekazywanych do windykacji. Windykację załatwiamy na czterech etapach: polubownej, sądowej, egzekucyjnej i poegzekucyjnej. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. AMIPOL kontenery sanitarne
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowana przez przedsiębiorstwo Amipol. Siedziba naszej placówki mieści się w miejscowości Łysiec na Śląsku. Jesteśmy liderem na Śląsku, w branży budownictwa modułowego. W nasze kontenery wyposażamy również firmy w całej Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie kontenerów. Sprzedajemy kontenery socjalne z przeznaczeniem na szatnię czy jadalnię, kontenery biurowe oraz magazynowe. Kontenery sanitarne posiadają prysznic, umywalkę, pisuar, kabinę WC. Posiadamy bogaty wybór. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe dane na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. MICROS beela vita
  Micros Fidelio Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym oddziałem polskim firmy MICROS Systems, Inc, czyli ogólnoświatowego lidera proponującego rozwiązania dla sektora hotelarsko - gastronomicznego, wyspecjalizowanej sprzedaży detalicznej, turystyki rejsowej i obsługi turystyki, mającego długoletnie doświadczenie, prowadzącego działalność od 1975 roku. Zapewniane przez firmę systemy pozwalają w wydajnym prowadzeniu działalności jak i jej rozwijaniu. Firma MICROS gwarantuje klientom aplikacje oraz rozwiązania oparte na centrach danych. Aktywność tej firmy wymierzona jest do małych przedsiębiorstw, średnich firm oraz potężnych międzynarodowych korporacji. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. JELTA kadry gdańsk
  Biuro Rachunkowe „Jelta” swoją siedzibę posiada w Gdańsku. Działalność prowadzimy od 2000 roku a specjalizujemy się w usługach księgowych oraz rachunkowych. Naszymi Klientami są osoby prywatne, firmy oraz organizacje. Zapewniamy kompleksową bieżącą obsługę księgowości (prowadzenie ksiąg handlowych i przychodów oraz rozchodów, ewidencję ryczałtową, kadry i płace, dotacje, rozliczenia z ZUS, listy płac, deklaracje podatkowe). Oferujemy również doradztwo podatkowe oraz pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Gwarantujemy rzetelność, dyspozycyjność i atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0