Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę
ID linku 33604
Tytuł Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę
Url http://galeria-akrylowa.pl
Opis W Galerii Akrylowej można obejrzeć i zakupić obrazy malowane ręcznie farbami akrylowymi na płótnie. Ich autorką jest Katarzyna Wróbel. Są to obrazki na ścianę, które pasują do różnych typów pomieszczeń: do biura, salonu, kuchni czy sypialni. Są to akryle o geometrycznych wzorach, prostej formie, abstrakcyjne, oryginalne w wyglądzie. Odświeżą kontrastowymi, żywymi barwami każdą przestrzeń.
Inspiracją do tworzenia obrazów akrylowych zamieszczonych w galerii są głównie przyroda i człowiek, traktowane bardzo szeroko, wizyjnie, abstrakcyjnie.
Kategoria Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
Słowa kluczowe obrazy akrylowe   malarstwo akrylowe   akryle na płótnie   obrazy ścienne   obrazki na ścianę   obrazy geometryczne   obrazy abstrakcyjne   galeria obrazów
Data Oct 10, 2018
Imię kontaktowe Andrzej
Email wyślij email do Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
1. portrety olejne
  Zamów portret olejny i miej pewność, że posiadasz niepowtarzalne dzieło sztuki które, zostało namalowane specjanie dla Ciebie.Może być ciepłym wspomnieniem przeszłości.
Portret może uszlachetnić i dodać klasy każdemu wnętrzu.
Portret do salonu, portret do biura,
do dziecięcego pokoju czy do sypialni...
Portret przodków, portret ślubny, a może saga rodzinna?
Szczególna pamiątka dla współczesnych i dla potomnych.
Poza tym jest absolutnie niepowtarzalny...
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


2. Obrazy Duszy
  „Na stronie znajdują się obrazy przedstawiające stan duszy i ciała osób, które maluję. To informacja o ich rozwoju wewnętrznym, o tym co mają w sercu, o ich świadomości, o kolorach, które ich otaczają.
Na stronie można też zobaczyć rysunki przedstawiające ciało człowieka, a raczej jego narządy. To forma przekazu o dolegliwościach, które można uzdrowić. Jeśli potrzebujesz swojego obrazu, opisującego Ciebie i przeznaczonego tylko dla Ciebie - napisz.”
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


3. witraże do drzwi
  Witraż mandala to ekskluzywny produkt poznańskiej pracowni artystycznej. Kunsztownie wykonany z najlepszej jakości szkła witrażowego jest symbolem harmonii, dobrobytu oraz opieki wyższych energii. Ten mieniący się kwadrat znakomicie będzie pasował do każdego pomieszczenia – pokoju, kuchni, pokoju dziecinnego, salonu, a także łazienki. Powieszony od strony południa, wschodu lub zachodu przepuści niesamowite ciepłe refleksy mieniących się kolorów. Witraż jest kwadratem, a jeden bok ma 30 cm. Posiada także uchwyty do zawieszenia.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


4. Artemondo - Internetowy Rynek Sztuki
  Artemondo to platforma sprzedaży dzieł sztuki. Zarówno artysta jak i galeria sztuki może tu prezentować i sprzedawać obrazy, grafiki, rysunki czy kopie malarstwa. Miłośnicy sztuki, kolekcjonerzy i inwestorzy mogą kupić dzieło sztuki bezpośrednio od artysty lub galerii sztuki. Artysta może założyć darmowe portfolio. Galeria sztuki może założyć darmowy katalog.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


5. Pracownia Plastyczna Hubert Hyżyk
  Pracownia artystyczna. Galeria autorska Huberta Hyżyka z malarstwem i grafiką. Obrazy na zamówienie. Portrety, akty, pejzaże,martwa natura, ikony, kopie. Malowanie ze zdjęć. Pracownia portretu. Profesjonalne wykonanie. Wszystkie techniki. Sprzedaż prac autorskich. Tworzenie unikatowych znaków graficznych, firmowe loga, ekslibrysy.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0