Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę
ID linku 33604
Tytuł Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę
Url http://galeria-akrylowa.pl
Opis W Galerii Akrylowej można obejrzeć i zakupić obrazy malowane ręcznie farbami akrylowymi na płótnie. Ich autorką jest Katarzyna Wróbel. Są to obrazki na ścianę, które pasują do różnych typów pomieszczeń: do biura, salonu, kuchni czy sypialni. Są to akryle o geometrycznych wzorach, prostej formie, abstrakcyjne, oryginalne w wyglądzie. Odświeżą kontrastowymi, żywymi barwami każdą przestrzeń.
Inspiracją do tworzenia obrazów akrylowych zamieszczonych w galerii są głównie przyroda i człowiek, traktowane bardzo szeroko, wizyjnie, abstrakcyjnie.
Kategoria Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
Słowa kluczowe obrazy akrylowe   malarstwo akrylowe   akryle na płótnie   obrazy ścienne   obrazki na ścianę   obrazy geometryczne   obrazy abstrakcyjne   galeria obrazów
Data Oct 10, 2018
Imię kontaktowe Andrzej
Email wyślij email do Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
1. Whiteness - Barbara Brych
  WhiteNess to miejsce, w którym chciałam dzielić się z innymi swoim spojrzeniem na sztukę. Tworząc tą stronę i własny blog starałam się myśleć o tym, by każdy kto będzie tutaj zaglądał znalazł coś interesującego dla siebie. Mam pełne przekonanie, że Warto cały czas pracować nad swoim rozwojem i dążyć do tworzenia ciekawych form artystycznych pragnąc również własnego rozwoju osobistego.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


2. malarstwo, rzezba - agnieszka chudzicka
  Zajmuję się malarstwem, rzezba, rysunkiem, ceramiką artystyczną.
Jestem artystką niezależną.
Sztuka jest dowodem na to, że człowiek nie składa się tylko z serca, które bije i żołądka, który trawi.
Między abstrakcją a figuracją.
Moja twórczość to dla mnie przestrzeń dla ukazania emocji ludzi, mimo że fizycznie często ich nie przedstawiam.
To poszukiwanie przestrzeni wewnętrznej w otaczającej rzeczywistości.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


3. Gallart - Obrazy, reprodukcje i zdjęcia na płótnie
  Obrazy drukowane na płótnie, reprodukcje znanych artystów, foto obrazy ze zdjęć. Sklep - Galeria online, kreator własnych obrazów.
Jesteśmy po to by uwieczniać to co dla Was ważne. Po to by wspomnienia z wakacji, zdjęcia ślubne czy efekty Waszej fotograficznej pasji nie zalegały na dnie szuflady. Po to by zyskały nowy świeży wygląd i format. By mogły cieszyć i inspirować każdego dnia.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


4. Pracownia Plastyczna Hubert Hyżyk
  Pracownia artystyczna. Galeria autorska Huberta Hyżyka z malarstwem i grafiką. Obrazy na zamówienie. Portrety, akty, pejzaże,martwa natura, ikony, kopie. Malowanie ze zdjęć. Pracownia portretu. Profesjonalne wykonanie. Wszystkie techniki. Sprzedaż prac autorskich. Tworzenie unikatowych znaków graficznych, firmowe loga, ekslibrysy.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


5. Anielska galeria
  Moje malarstwo to moje przeżycia , emocje i uczucia a z racji że zawsze się dziele tym co myślę i czuje to też chcę się podzielić tym wszystkim na tej stronce z Wami . Malowanie to mój sposób na wyrażenie swojej opinii co jest z tym światem nie tak , czego nam naprawdę brakuje i dlaczego jesteśmy tacy małostkowi skoro możemy udać się w sferę marzeń i fantazji , oderwać się na chwilę od szarego ekranu z ponurymi twarzami i reklamami proszków do prania albo szarych garniturów mówiących "że nasze jest nachniejsze a ich ichniejsze " ("Dzień Świra" zwłaszcza dziś świetnie odzwierciedlający polską rzeczywistość ).
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0