Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Wrocław
ID linku 33794
Tytuł Adwokat Wrocław
Url http://prawo-spadkowe-wroclaw.pl
Opis W sytuacji, kiedy potrzebujesz pomocy pod względem prawa spadkowego, to Radca Prawny Anna Klisz jest do Twojej dyspozycji. Pomaga swoim klientom w negocjacjach ugodowych, udziela porad prawnych oraz bierze udział w sporach sądowych. Szczegóły na temat działalności kancelarii znajdziesz na stronie internetowej oraz pod podanym numerem telefonu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat wrocław prawo spadkowe   adwokat prawo spadkowe wrocław   kancelaria prawna prawo spadkowe wrocław   prawo spadkowe wrocław   adwokat wrocław
Data Dec 24, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. portalwindykacja.pl
  Portal dedykowany wierzycielom. Proste w obsłudze narzędzia upraszczające wszczęcie procesu odzyskiwanie należności. Kierowany do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych mających problemy z odzyskaniem należnych im kwot. Ponadto za pośrednictwem portalu można uzyskać porady prawne, wszcząć postępowanie sądowe, zlecić poszukiwanie dłużnika i jego majątku, zlecić mediacje, sporządzenie raportu handlowego, zawrzeć umowę faktoringową, forfaitingową, ubezpieczyć należności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Dostałeś nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie? Sprawdź bezpłatnie, czy musisz zapłacić.
  Nakaz zapłaty otrzymany z E-sądu w Lublinie nie zawsze oznacza, że musisz płacić firmie windykacyjnej, bankowi czy innemu podmiotowi, który Cię pozwał! W rzeczywistości bardzo często zdarza się, że firmy windykacyjne kierując sprawę do elektronicznego postępowania upominawczego chcą wykorzystać jego specyfikę i szybko uzyskać nakaz zapłaty np. w przedawnionej sprawie.

Dlatego jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty z E-sądu w Lublinie, za którego sprawą ktoś stara się wykorzystać Twoją niewiedzą procesową i zmusić Cię do zapłaty nieistniejącego lub przedawnionego długu - skontaktuj się z Nami niezwłocznie! Jak najszybciej wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń +48 730 83 83 03, odwiedź naszą siedzibę lub napisz maila kontakt@skutecznysprzeciw.pl.

Koniecznie skontaktuj się z nami również w wypadku, kiedy o swojej sprawie dowiedziałeś się dopiero od komornika. Jeżeli nakaz zapłaty nie został Ci dostarczony bez Twojej winy (np. zmieniłeś adres zamieszkania) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Nam się przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu, co w konsekwencji może pozwolić Ci na zgodne z prawem uchylenie się od spłaty wadliwego długu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
  Prawnicy i radcy prawni z Kancelarii Prawnej Siciarz i Siciarz w Poznaniu świadczą doradztwo prawne dla szerokiego grona klientów, zarówno osób prawnych jak i osób fizycznych. Wśród oferowanych usług znajdują się między innymi porady prawne, obsługa prawna przedsiębiorstw, w tym zakładanie i obsługa prawna spółek, windykacja należności w Poznaniu i poza województwem wilekopolskim. Dla klientów będących osobami fizycznymi Kancelaria Prawna oferuje pomoc prawną w zakresie takich usług jak stwierdzenie nabycia spadku i podziały spadku, pozew o rozwód i alimenty, sprawy z zakresu prawa pracy oraz z innych dziedzin prawa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Radca prawny Kluczbork
  Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno s.c. cechuje się przede wszystkim żetelnością i zaangażowaniem w każdą sprawę oraz bardzo indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu rozpraw alimentacyjnych, rozwodowych i spadkowych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych bezpłatnych porad prawnych na terenie Kluczborka, Olesna, Namysłowa i okolic. Nasi radcy prawni dołożą wszelkich starań aby szybko a przede wszystkim skutecznie pomóc w rozwiązanianiu prawnych sytuacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Agata Michalska-Szuster
  Kancelaria adwokacka w Warszawie przy ul. Gagarina 30 zaprasza do współpracy. Kancelaria udziela porad w zakresie prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy także usługi mediacyjne, rozwiązuje sprawy rodzinne i reprezentuje swoich klientów przed sądem. Kancelaria specjalizuje się w sprawach alimentacyjnych i odszkodowawczych. Zapraszamy serdecznie do siedziby kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0