Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6270
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4232
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3073
Zwierzęta i rośliny 322
Kancelaria prawo podatkowe warszawa
ID linku 33967
Tytuł Kancelaria prawo podatkowe warszawa
Url http://www.adwokaciodpodatkow.pl
Opis Adwokaci od podatków to kancelaria założona przez Jacka Sosnowskiego. Specjalizacją firmy jest prawo podatkowe, prawo celne i akcyzowe, a klienci mogą tutaj otrzymać pomoc na przykład w reprezentowaniu w trakcie kontroli skarbowej lub podatkowej, uzyskać spadek oraz uiścić należy podatek, dowiedzieć się o formalnościach celnych i wiele innych. Wszystkie usługi zostały opisane na stronie kancelarii http://www.adwokaciodpodatkow.pl/.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Kancelaria prawna sprawy vat   kancelaria adwokacka warszawa prawo podatkowe   prawnik   Kancelaria sprawy vat   adwokat
Data Mar 12, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Radcy Prawnego
  Radca prawny prowadzący kancelarię o najwyższych standardach. Boni Mores - czyli dobre obyczaje to hasło przewodnie przyświecające kancelarii. Wyższa jakość i dbałość o sprawy klienta to podstawa działalności.
Specjalizacje kancelarii to odszkodowania, prawo cywilne, prawo gospodarcze oraz administracyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Blizejprawa.pl
  Zapraszamy na nasz blog zawierający wiele darmowych porad prawnych. Nasi Internetowi prawnicy rozwieją Państwa wątpliwości i odpowiedzą na dylematy z różnych dziedzin prawa. Zamieszczamy porady z zakresu prawa spółek, podatkowego, nieruchomości, konsumenckiego, pracy, rodzinnego oraz cywilnego. Czytelnicy bloga znajdą także wzory umów i innych dokumentów, porady dotyczące wypowiadania umów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odpowiedzi na pytania udzielamy już w 24 godziny. Zachęcamy do przeglądania dostępnych porad.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat rozwód Poznań
  Nasza kancelaria adwokacka od kilku już lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób indywidualnych. Staramy się aby nasze usługi były rzetelne, poufne, profesjonalne, co związane jest z naszym dużym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny różnych gałęzi prawa. Każdą powierzona nam sprawę traktujemy indywidualnie, zwłaszcza sprawy o rozwód. Dlatego adwokat rozwód Poznań prowadzi często bardzo delikatne, starając się w tych wypadkach dobierać optymalne metody i środki postępowania. Wszystkich poszukujących dobrego adwokata, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której znajdziecie również nasza ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Podział nieruchomości
  Twój wybór to nasza oferta - Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Profesjonalna kancelaria prawnicza JG LEGAL
  Kancelaria Prawna JG LEGAL założona została przez radcę Joannę Gogolewską-Zych. Biuro kancelarii mieści się we Wrocławiu. Oferta obejmuje pomoc prawną zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Firmy mogą skorzystać z obsługi prawnej w ramach stałej umowy lub z doraźnej pomocy radcy prawnego. Kancelaria udziela pomocy z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, pracy, cywilnego, karnego, nieruchomości, rodzinnego i innych. Oprócz porad prawnych, oferta obejmuje również zastępstwo w toku postępowań mediacyjnych lub sądowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0