Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Kroplówki Witaminowe Wita-Gen Wrocław
ID linku 34190
Tytuł Kroplówki Witaminowe Wita-Gen Wrocław
Url https://witagen-kroplowki.pl/
Opis Nasza Klinika Witaminowa została stworzona przez wykwalifikowanych specjalistów, których misją jest pomaganie Pacjentom przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
Kroplówki witaminowe to suplementy diety podawane we wlewach dożylnych, dzięki nim dostarczamy do organizmu witaminy i minerały które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Nasza kadra to grono wykwalifikowanych specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.
Poprzez współpracę z doświadczonym i wyspecjalizowanym personelem, świadczymy najwyższą jakość usług oraz zapewniamy pełen profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję całkowitego zadowolenia.
Zapraszamy do kontaktu:

tel: 884 734 734
e-mail: witagenkroplowki@gmail.com
strona internetowa: https://witagen-kroplowki.pl/
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe kroplówki witaminowe   klinika witaminowa   wlewy z witaminy C   kroplówka z witaminami   terapia wita-gen beauty   hydro   immuno   relax   sport   personal   odtrucie alkoholowe   koktajle dożylne
Data Jun 24, 2019
Imię kontaktowe Wita-Gen
Email wyślij email do Wita-Gen
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Grzybica paznokci
  Strona grzybica.org.pl jest poradnikiem dla osób mających problem z grzybicą stóp oraz paznokci. Dzięki nam dowiesz się jak pozbyć się swędzenia nóg oraz poznasz objawy grzybicy. Grzybica jest nie tylko bolesną chorobą, ale również wyjątkowo nieprzyjemną, pozbądź się jej z nami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. GODULA-HOPE mammografia Śląsk
  Fundacja Godula-Hope- jesteśmy fundacją, która działa z myślą o zdrowiu i życiu człowieka. W poprzednich latach odnotowaliśmy istotny wzrost zachorowań na nowotwory. Przyczyną tego jest oczywiście późne ich wykrywanie. Dlatego też zaistniała myśl, żeby zmienić tę niekorzystną rzeczywistość i wprowadzić pozytywne zmiany. Naszym głównym celem jest wspieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych oraz metod ich leczenia. Wspieramy także działania w zakresie edukacji medycznej, szkolenia kadr lekarskich oraz świadczenia pomocy lekarskiej. Wspieramy różnego rodzaju szpitale i placówki medyczne. Dbamy o to, by każdy miał szanse na szybkie zidentyfikowanie i wyleczenie choroby. Zebrane fundusze podchodzą od wrażliwego i hojnego społeczeństwa. Więcej wiadomości na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Gazetka promocyjna w aptece
  Nasza organizacja tanich Aptek, blisko położonych miejsca zamieszkania klientów apteki co 30 dni publikuje czasopismo o zdrowiu, w którym dodatkowo publikowane są dane w którym miejscu są obecne promocje w aptekach. Gazetka promocyjna w aptece jest dostępna dla każdej zainteresowanej osoby. Promując profilaktykę prozdrowotną szczególnie polecamy upusty na suplementy diety, promocje w naszych franczyzowych aptekach są nadzwyczaj atrakcyjne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Leczenie ostrogi piętowej
  W FMC Centrum Medycznym posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w leczeniu dysfunkcji układu mięśniowo-szkieletowego. Współcześnie ESWT jest zalecaną metodą leczenia zapalenia rozcięgna podeszwowego. Dodatkowo nasi fizjoterapeuci zapewniają szeroką gamę usług stosowanych w leczeniu piętowej ostrogi. .
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. ELSAFTAWY Ortopedia prp szkolenie
  We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Elsaftawy Training Center - profesjonalnego ośrodka szkoleniowego dla lekarzy. W naszej placówce odbywają się kursy z dziedziny ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ortopedii oraz proktologii. Zapewniamy najwyższy, światowy poziom nauczania o najnowszych zdobyczach medycyny estetycznej (laseroterapia, wypełnianie, reimplantacja tłuszczu, kwas hialuronowy i botoks).Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i terminami naszych kursów. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0