Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Księgowość Rzeszów
ID linku 34203
Tytuł Księgowość Rzeszów
Url http://accent.org.pl
Opis Biura rachunkowe dla małych i dużych firm
Obsługa księgowa jest z pewnością korzystniejszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy, niż samodzielna rachunkowość, ponieważ pozwala na oszczędność czasu i chroni przedsiębiorcę przez ewentualnymi błędami popełnionymi nawet nieumyślnie. Księgowość wymaga pełnego skupienia oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań, ponieważ konsekwencje dla firmy mogą być drastyczne w skutkach. Przed rozpoczęciem współpracy powinniśmy określić, czym biuro ma się dla nas zajmować i jaki zakres obowiązków jej powierzymy, a cały zapis sporządzić w postaci umowy. Godnym uwagi biurem w Rzeszowie, które zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową oraz kadrowo – płacową firmy jest Biuro Rachunkowe ACCENT. W ofercie usług między innymi oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, pomoc w wyborze najlepiej dopasowanej formy opodatkowania oraz opracowanie zasad polityki rachunkowości firmy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe księgowość rzeszów   usługi księgowe rzeszów   księgowy rzeszów   księgowa rzeszów   biuro rachunkowe rzeszów   biura rachunkowe rzeszów   biuro księgowe rzeszów   biura księgowe w rzeszowie
Data Jul 2, 2019
Imię kontaktowe Jan
Email wyślij email do Jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Recykling i utylizacja odpadów - SITA
  Zagospodarowanie odpadów to wielce kluczowa sprawa i zdaje sobie z tego sprawę każda instytucja czy też klient indywidualny który ma obowiązek o nią zadbać.

Przedsiębiorstwo oferuje całościowe i przyszłościowe rozwiązania w dziedzinie gospodarki odpadami zbiorowymi, odpadami przemysłowymi (w tym elektrośmieciami) oraz utrzymania czystości. Oferujemy różnorodne usługi w tym odbiór i wywóz śmieci, nieczystości płynnych (wywóz szamba), utylizację oraz segregację odpadów i recykling. Spektrum naszego działania zawiera także przywracanie środowisku naturalnemu silnie przekształconych antropogenicznie terenów przez oczyszczanie gleb. Jesteśmy także projektantem oraz świadczymy prace z obszaru zarządzania instalacjami spalania śmieci - spalarnie śmieci odpadów - mamy adekwatne zaplecze inżynieryjne

Nasza firma to i sprawdzony kontrahent. Zaufało nam już wielu klientów w Europie oraz w Polsce. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ROTEX sklep bhp Krakow
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ROTEX, która mieści się w Krakowie. Od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości sprzętu ochronnego, odzieży roboczej, obuwia ochronnego oraz artykułów BHP. Zaopatrujemy zarówno przedsiębiorstwa jak i Klientów indywidualnych. Posiadamy jedynie najwyższej klasy produkty w atrakcyjnych cenach. Ponadto, na przedawanych przez nas ubraniach możemy wykonać nadruki metodą sitodruku lub haftu. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. EKO-BIO
  Ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków zdołacie Państwo zakupić w firmie EKO-BIO, mającej swoją siedzibę w Bukowcu niedaleko Łodzi. Polecamy innowacyjne oczyszczanie, pozwalające na oczyszczanie ścieków w sposób bezpieczny i naturalny dla środowiska, a oczyszczone ścieki można bezpośrednio odprowadzać do cieków wodnych, studni chłonnych bądź wykorzystywać ponownie, np. do podlewania ogródka. Zajmujemy się również sprzedażą ekologicznych szamb z drenażem rozsączającym. Zakres naszej działalności obejmuje wykonanie projektu instalacji i jej montaż. Szczegółowe informacje zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. NORBIS autokary wynajem szczecin
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu profil firmy NORBIS z siedzibą w Szczecinie. Jest to doświadczona firma przewozowa, posiadająca niezbędne certyfikaty i zezwolenia. Realizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne dla osób prywatnych, firm i instytucji. Gwarantujemy najwyższy komfort podróży autobusami wyposażonymi w klimatyzację, regulację siedzeń i oświetlenie punktowe. W trosce o bezpieczeństwo i miłą atmosferę podróży zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców z odpowiednim podejściem do swojej pracy. Szczegółowe informacje oraz dane firmy znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kancelaria adwokacka warszawa windykacja
  Jeśli ktoś będzie zainteresowany skuteczną walkę o odzyskanie wierzytelności możę liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszej kancelarii. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, dlatego będziemy w stanie powalczyć o odzyskanie każdego długu. Gwarantujemy wszystkim ofertę na doskonałym poziomie, dopasowaną do jego potrzeb. Dbamy o indywidualne podejście do każdej sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0