Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska
ID linku 34320
Tytuł Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska
Url http://www.sobczak-maciejewska.pl
Opis Kancelaria prawna w Łodzi. Główne specjalizacje radców prawnych to prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych ze szczególnych uwzględnieniem odwołań od niekorzystnych decyzji ZUS. Kancelaria w wielu przypadkach dochodzi emerytur, rent, odszkodowań. Dochodzi do tego analiza spraw administracyjnych i upadłość konsumencka.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe kancelaria prawna łódź   radca prawny łódź   prawo rodzinne łódź   porady prawne łódź   upadłość konsumencka łódź
Data Oct 9, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia samochodowe
  Z myślą o kierowcach poszukujących przydatnych informacji o ubezpieczeniach auta, stworzyłem blog autoubezpieczenie.com.pl. Wielu osobom wyda się dziwne, dlaczego chce mi się prowadzić blog o ubezpieczeniach... Już tłumaczę. Parę lat temu naciąłem się na współpracy z pewnym ubezpieczycielem.

Efekt był taki że nie uzyskałem odszkodowania po kradzieży samochodu, pomimo iż miałem wykupione autocasco. Po tej sytuacji, zacząłem się interesować ubezpieczeniami samochodu, czytać OWU a nawet spojrzałem na ustawę o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Zrozumiałem swój błąd.

Wcześniej podpisywałem umowy "w ciemno", nie czytałem warunków ubezpieczycieli i nie wiedziałem o różnych "kruczkach". Teraz jestem świadomym nabywcą ubezpieczeń auta i nie dam się więcej wykiwać. Was też do tego zachęcam.

Odwiedźcie naszego bloga, a znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak: kiedy autocasco nam nie pomoże, jak poradzić sobie z awarią auta za granicą, jakie są sposoby na najtańsze OC i komu przyda się NNW. Jeżeli macie inne pytania odnośnie ubezpieczeń samochodowych z chęcią na nie odpowiem na blogu. Zapraszam na autoubezpieczenie.com.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenia lotnicze Katowice
  NASZE ATUTY:
-10 – letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
-Nacisk na nowoczesną obsługę klientów z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych i Internetu
-Nowatorstwo. Nasi brokerzy chętnie sięgają po nieznane na naszym rynku ubezpieczeniowym produkty i adaptują je do polskich warunków, często są pionierami.
-Znajomość realiów rodzimego biznesu. Doświadczenie właściciela spółki, prywatnego przedsiębiorcy, przekłada się na wyjątkową, nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną znajomość potrzeb – w tym ubezpieczeniowych - polskich przedsiębiorców,
-Międzynarodowe kontakty

Typy Aranżowanych ubezpieczeń:
-Ubezpieczenia majątkowe
-Ubezpieczenia techniczne
-Ubezpieczenia na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków
-Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
-Ubezpieczenia komunikacyjne
-Ubezpieczenia transportowe
-Ubezpieczenia finansowe
-Ubezpieczenia lotnicze
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Argo Gruppe - ubezpieczenia
  Od powstania pierwszego w historii banku, minęło już wiele stuleci. Od tego czasu, zmieniło się niemalże wszystko na świecie. Zmieniły się też banki, jednak ich główna misja jest w następnym ciągu ta sama. Są nią oczywiście pożyczki i kredyty. Radom, jako duże polskie miasto, jest miejscem funkcjonowania wielu instytucji bankowych. Współcześnie banki mają w swoim zakresie rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak również przedsiębiorstw. Oferują konta spersonalizowane i firmowe, lokaty, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokowanie, factoring, leasing oraz dodatkowo ubezpieczenia. Radom, Łódź, Kraków,Gdańsk , a dodatkowo inne duże polskie miasta są miejscem działania wielu dużych spółek, które bez wsparcia instytucji bankowych nie mogłyby dalej prowadzić swojej działalności. Można więc powiedzieć, że banki są współcześnie „motorem napędowym gospodarki”. W dzisiejszych czasach jednak banki nie są jedynymi przedstawicielami sektora finansowego. Funkcjonuje bowiem wiele różnych spółek, które świadczą podobne usługi. Powoduje to ostrą rywalizację i walkę o kontrahenta, który nie jest już zależny od banku i ma wiele różnych alternatyw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Polsat OFE
  Przynależność do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowa dla każdej pracującej osoby. Jeśli wyboru nie dokonamy sami, to w drodze losowania zostaniemy przydzielenie jednemu z działających na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych. Warto jednak samemu zatroszczyć się o wybór odpowiedniego funduszu, tym bardziej, że w losowaniu nie biorą udziału trzy największe fundusze. Warto zastanowić się nad ofertą OFE Polsat. Jest to otwarty fundusz emerytalny cechujący się najlepszym zwrotem z zainwestowanego kapitału.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ubezpieczenia
  ABPort Warszawa - ubezpieczenia komunikacyjne samochodów AC i OC. Jesteśmy partnerem towarzystw: PZU, Hestia, Warta, Warta, HDI Samopomoc, Allianz, Cigna. Do każdej polisy dokładamy upominek. Tanie ubezpieczenia, pakiety, polisy, składki OC, Autocasco. Solidne towarzystwa ubezpieczeniowe - wykup u nas ubezpieczenie samochodu. Kilkuletnie doświadczenie. Ubezpieczenia samochodowe i likwidacja szkód.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0