Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska
ID linku 34320
Tytuł Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska
Url http://www.sobczak-maciejewska.pl
Opis Kancelaria prawna w Łodzi. Główne specjalizacje radców prawnych to prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych ze szczególnych uwzględnieniem odwołań od niekorzystnych decyzji ZUS. Kancelaria w wielu przypadkach dochodzi emerytur, rent, odszkodowań. Dochodzi do tego analiza spraw administracyjnych i upadłość konsumencka.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe kancelaria prawna łódź   radca prawny łódź   prawo rodzinne łódź   porady prawne łódź   upadłość konsumencka łódź
Data Oct 9, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia Kołobrzeg
  Szeroka oferta obejmująca ubezpieczenia Allianz w Kołobrzegu, Koszalinie i Białogardzie. Na stronie znajdują się profesjonalne porady ubezpieczeniowe oraz porady dotyczące obniżenia składki ubezpieczeniowej. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, na którym przestawimy Państwu najbardziej korzystną ofertę. Ubezpieczenia Kołobrzeg to sprawdzone przez wielu klientów z naszego regionu: - ubezpieczenia turystyczne Kołobrzeg: niezbędne w czasie wyjazdów zagranicznych i nie tylko; - ubezpieczenia domu lub mieszkania; - ubezpieczenia OC i AC posiadaczy pojazdów z okolic Kołobrzegu; - ubezpieczenia na życie: przydatne przy kredycie hipotecznym oraz do ochrony najbliższych. Przedsiębiorcy z Kołobrzegu znajdą tu informacje na temat ubezpieczenia dla firm, z uwzględnieniem rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Blog o odszkodowaniach
  Blog o odszkodowaniach jest miejscem, które wyjaśni zawiłości tej tematyki. Dowiesz się tutaj wielu informacji o różnych obliczach odszkodowań: o szkodach majątkowych, komunikacyjnych i rolniczych. Uzyskasz także informacje o tym, na czym polega odkup odszkodowań i jak uzyskać pełne odszkodowanie. Strona daje możliwość bardzo szybkiego znalezienia wszystkich potrzebnych informacji, dzięki czemu nie trzeba niepotrzebnie tracić czasu na zbędne poszukiwania w sieci. Kilka działów na niej umieszczonych wyjaśni wiele terminów związanych z ubezpieczeniami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. OC porównywarka
  Przy wyborze ubezpieczenia OC i AC nie skazuj się na przypadek. Zaufaj nam - doświadczonym agentom ubezpieczeniowym, którzy stworzyli znakomite narzędzie, pozwalające na porównanie ubezpieczeń w sieci. Nasza Porównywarka OC (pracujemy nad bardziej brandową nazwą:) oblicza składki OC i AC kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nam wierzyć. Przed podjęciem prac testowaliśmy wiele podobnych narzędzi - kalkulatorów OC, porównywarek ubezpieczeń i nasz serwis wolny jest od mankamentów, które stwierdziliśmy u konkurencji. My dajemy kompleksowy przegląd sytuacji na rynku ubezpieczeń, bo porównujemy kilkunastu ubezpieczycieli (nie trzech, czterech, jak niektóre porównywareczki), nie prezentujemy też cen przybliżonych, a jedynie te, które są transakcyjne.
Tak więc nasze kalkulacje są trafione w punkt. Tak więc - zanim znowu pobiegniesz do pierwszej lepszej firmy ubezpieczeniowej, zapoznaj się z oferowanymi przez nas porównaniami. Zapraszamy serdecznie do porównywarki i pozdrawiamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Agencja ubezpieczeniowa Multi Protect
  Agencja Ubezpieczeniowa MULTI PROTECT w Słupsku oferuje produkty finansowe oraz ubezpieczeniowe następujących firm: PZU, PTU, HDI, Ergo Hestia, Compensa, Generali. Znajdą Państwo u nas polisy na życie, których zadaniem jest ochrona zdrowia i życia, inwestycja, bezpieczna emerytura. Za naszym pośrednictwem można w łatwy sposób przystąpić do Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE) Generali, jednego z najlepszych funduszy na rynku pod względem inwestycji długo i krótko terminowej jak również bezpieczeństwa.
W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, dobrowolnych oraz obowiązkowych. U nas każdy klient ma prawo wyboru ubezpieczyciela oraz produktu ubezpieczeniowego, który jest mu najbardziej przychylny. Dokładamy wszelkich starań aby dobrać klientowi produkt odpowiedni do jego „kieszeni”. Cechuje nas dynamika wzrostu sprzedaży poprzez polecenia wśród naszych klientów. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Oblicz OC
  Wielu kierowców, spełniając swój coroczny obowiązek ubezpieczenia OC, narzeka, zastanawiając się: skąd w ogóle taka cena? Jakie czynniki wpływają na wysokość składki OC? Czy mogę dokonać wyliczenia OC w domowym zaciszu, żeby na spokojnie móc wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe? Okazuje się, że tak. Nasz serwis obliczenie-oc.pl udostępnia kalkulator składki OC. Jest to niezwykle pomocne narzędzie, które zestawia ze sobą ubezpieczenia komunikacyjne pod względem ceny (ubezpieczenia OC) oraz zakresu (polisa AC). Serwis także zawiera przystępną encyklopedię ubezpieczeń. Ze słownikowych haseł dowiedzieć się można między innymi, na jakiej podstawie ustalana jest składka na OC.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0