Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Gabinety Psychoterapii Ad Intra Kraków
ID linku 5888
Tytuł Gabinety Psychoterapii Ad Intra Kraków
Url http://www.adintra.pl
Opis Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej.
Oferta:
-psychoterapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym; leczenie nerwicy, depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju
-Interwencja kryzysowa w problemach: kryzysów i trudnych sytuacji życiowych; wydarzeń traumatycznych; utraty, żałoby
-konsultacje psychologiczne
-porady psychologiczne
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog   psychoterapia   kraków   depresja   nerwica   lzaburzenia osobowości   gabinet psychoterapii   porady psychologiczne   konsultacje   interwencja kryzysowa   psychoterapia psychodynamiczna
Data Nov 25, 2009
Imię kontaktowe Małgorzata Mróż
Email wyślij email do Małgorzata Mróż
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Gabinety Psychoterapii Ad Intra Kraków
  Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej.
Oferta:
-psychoterapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym; leczenie nerwicy, depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju
-Interwencja kryzysowa w problemach: kryzysów i trudnych sytuacji życiowych; wydarzeń traumatycznych; utraty, żałoby
-konsultacje psychologiczne
-porady psychologiczne
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Hipnoza -regresja - oczyszczanie
  Freud i Breuer utrzymywali pierwotnie, że skuteczne rozładowanie intensywnych odczuć wiąże się z urazami i że hipnoza staje się dla pacjenta czymś w rodzaju oczyszczenia.Kiedy pacjent dociera do poziomu odczuwania, zaczyna się intensywnie angażować w swoją własną terapię i tym samym robi szybkie postępy. Przeżywanie uczuć razem z hipnotyzerem daje natychmiastowe postępy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Mental Power
  Droga do sukcesu często jest wyboista. Problemy mentalne mogą być w tym wypadku poważną przeszkodą. Akademia Mental Power oferuje kompleksowe wsparcie mentalne dla osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, uzyskać satysfakcję z pracy, cieszyć się udanym życiem prywatnym i rodzinnym. Dzięki naszym szkoleniom będziesz wiedział jak żyć z pasją. W naszym sklepie online możesz zakupić książki motywacyjne. Zajrzyj na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psycholog Gdańsk - Agnieszka Rohde
  Jestem psychologiem z wieloletnim stażem i doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów osób indywidualnych, par, związków i rodzin. Moją główną metodą pracy jest pomoc skoncentrowana na szybkim rozwiązaniu problemu. Prowadzę indywidualną praktykę psychologiczną w gabinecie w Gdańsku Oliwie. Więcej szczegółów znajdą Państwo na mojej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 500 399 942 pod którym można także umówić się na spotkanie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psychoterapeuta Wrocław
  Zachęcamy do przyjścia wszystkich tych, którzy szukają pomocy na wstępny wywiad z doświadczonym psychologiem, a także na psychoterapię. Jeżeli jesteś ofiarą przemocy w szkole, w domu, w pracy, doznajesz problemów ze snem, schizofrenii, wahań nastrojów, anoreksji lub bulimii, kryzysów, niskiej samooceny lub innych kłopotów emocjonalnych to nasza oferta dopasowana jest do Twoich potrzeb. W oparciu o wieloaspektową analizę wyszczególnionych trudności opracujemy indywidualny plan pomocy. "Twój Psycholog Wrocław" to wsparcie psychologiczne, diagnozy, konsultacje, terapia poznawcza zarówno indywidualna, jak i grupowa, a także warsztaty i szkolenia dotyczące psychologii. Troszczymy się o swój rozwój zawodowy i wysoką formę zapewnianych przez nas usług oraz stale doskonalimy nasz zasób wiedzy i umiejętności terapeutyczne poprzez udział w konferencjach akademickich, treningach i warsztatach. W pracy z pacjentem kierujemy się zasadami etycznymi profesji psychologa i psychoterapeuty, a komfort i dobro pacjenta są dla nas najważniejsze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psycholog Poznań
  Psycholog pomaga osobom poszukujących zmian w swoim życiu, potrzebującym wsparcia lub porady w sprawach życiowych, prywatnych i zawodowych. Staram się aby oferowana pomoc była możliwa do bezpośredniego zastosowania w życiu codziennym. Możliwe obszary pomocy to problemy trapiące pary i małżeństwa, rodziców ale także sprawy zgłaszane indywidualnie. Gdy rozwiązanie problemu wymaga więcej pracy może być zaoferowana psychoterapia.
Dla osób chorujących przewlekle może być zaoferowana pomoc na miejscu w domu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0