Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Szkoła ochrony Skierniewice STS Security Tactical Services
ID linku 34749
Tytuł Szkoła ochrony Skierniewice STS Security Tactical Services
Url https://www.kursochrony.pl
Opis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń dla pracowników ochrony. Wychodzimy z propozycją zdobycia ciekawych uprawnień oraz zawodu pracownika ochrony kwalifikowanego, szkoleń z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, kursów doskonalących, szkoleń dla kierowników ds bezpieczeństwa jak również szkoleń na pozwolenie na broń.
W naszej placówce spotkasz wykładowców i instruktorów z pasją, posiadających bardzo duże doświadczenie zawodowe oraz wszystkie uprawnienia.
Zajęcia odbywają się w formie weekendowej, spotykamy się w soboty i w niedziele. Kursy ochrony podzielone są na zajęcia teoretyczne i praktyczne, wszystkie zajęcia odbywają się w Skierniewicach.
Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej i zadzwoń do nas już dziś.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe Kurs Ochrony   kurs kwalifikowanego pracownika ochrony   Szkoła Ochrony   szkolenia na imprezy masowe  
Data Jun 2, 2020
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Nauka Jazdy Bydgoszcz, prawo jazdy bydgoszcz, szkoła jazdy bydgoszcz
  Szkoła jazdy Bonus w Bydgoszczy oferuje kurs na prawo jazdy kategorii B (samochody osobowe). Szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy, posiada swój plac manewrowy oraz samochody Nissan Micra Way. Nauka teorii odbywa się przy użyciu multimediów. Szkoła oferuje konkurencyjne ceny oraz zniżki dla studentów z Bydgoszczy i okolic.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Studia podyplomowe efs
  Jeżeli interesują Cię nowości jakie przygotowują uczelnie dla kandydatów na studia podyplomowe to powinieneś skorzystać z naszego serwisu. Zupełnie za darmo udostępniamy Ci ogromne zasoby informacji na temat zarówno uczelni jak i oferowanych przez nie kierunków studiów. Korzystając z przejrzystego interfejsu w ciągu kilku sekund znajdziesz potrzebne Ci informacje. Dodatkowo na stronie zamieszczone są wszystkie dane kontaktowe do poszczególnych uczelni. Dzięki temu będziesz mógł od razu zadzwonić lub napisać i wysłać zgłoszenie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Pierwsza pomoc przedmedyczna
  W Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy z Warszawy możemy liczyć na najwyższe standardy jeśli chodzi oczywiście o kwestie prowadzenia szkoleń. Prowadzone zajęcia są skierowane zarówno dla tych, którzy w przyszłości będą sami prowadzili szkolenia, ale także dla tych, którzy chcą poznać tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej. Najwyższe standardy prowadzonych szkoleń zapewniają, że każda osoba uczestnicząca w takim szkoleniu będzie potrafiła udzielić pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia. Na pewno jest to bardzo ważna i istotna umiejętność, co sprawia, że z takich szkoleń warto skorzystać.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. IVORA Cambridge Informatyka i zarządzanie
  Ivora Cambridge Education Centre jest centrum edukacyjnym kształcącym ludzi dorosłych. IVORA osiągnęła doskonałe rezultaty w szkoleniu i dokształcaniu osób dorosłych w dziedzinie IT i zarządzania. Szkolenia Cambridge, które kończą się międzynarodowo uznanym certyfikatem Cambridge.


Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkoleń Cambridge jest międzynarodowo uznany i otwiera szerokie perspektywy na rynku pracy w kraju i za granicą. Pragniesz się dokształcić, zmienić pracę, znaleźć lepiej płatną, a może chcesz wyjechać za granicę by tam realizować karierę zawodową? Nie zastanawiaj się i dołącz do grupy osób, które z sukcesem ukończyły szkolenia Cambridge.

Dostępne szkolenia kończące się certyfikatem Cambridge:

Szkolenia Cambridge:
Dyrektor Sprzedaży
Programista PHP
Administrator Sieci
Web Designer
Visual Basic 2008
Grafik Designer
Auto Cad
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkoła on line dla dzieci za granicą - Libratus
  Jeśli znajdujecie się za granicami Polski i chcecie, by Wasze dzieci miały cały czas kontakt z językiem ojczystym możecie zdecydować się na propozycje jakie przygotował Libratus. Mamy dla Was specjalnie przygotowywane zajęcia dla dzieci, które będą gwarantować naukę języka polskiego. Wszystko jest organizowane za darmo i będzie można również korzystać z lekcji, które prowadzone są przez internet. Gwarantujemy świetne rozwiązania zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i tych, które już chodzą do szkół.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0