Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kancelaria Adwokacka Kalisz - kancelaria-klisz.pl
ID linku 35630
Tytuł Kancelaria Adwokacka Kalisz - kancelaria-klisz.pl
Url https://kancelaria-klisz.pl/
Opis Zespół Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Od lat zajmujemy się rozwiązywaniem najróżniejszych problemów prawnych, a nasza skuteczność przyniosła nam rozgłos na terenie Wrocławia, Poznania, Gdańska oraz Katowic. Pomożemy Ci w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, rozwodów i podziału majątku, spraw karnych i wielu innych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria prawna   radca prawny   prawnik   kancelaria adwokacka
Data Feb 11, 2022
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Codex Consulting - doradztwo prawne i podatkowe
  Zapewniamy kompleksowe i najwyższej jakości usługi obejmujące wszechstronne doradztwo prawne i podatkowe. Oferujemy także szeroki wachlarz usług w zakresie windykacji należności, doradztwa gospodarczego i finansowego oraz sporządzania dokumentacji cen transferowych.
Do grona naszych Klientów należą zarówno firmy jak i osoby fizyczne. Atutem Codex Consulting jest połączenie wysokiego standardu usług
z elastyczną polityką cenową, polegającą na dostosowywaniu wynagrodzenia za usługi do potrzeb i możliwości Klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Blizejprawa.pl
  Zapraszamy na nasz blog zawierający wiele darmowych porad prawnych. Nasi Internetowi prawnicy rozwieją Państwa wątpliwości i odpowiedzą na dylematy z różnych dziedzin prawa. Zamieszczamy porady z zakresu prawa spółek, podatkowego, nieruchomości, konsumenckiego, pracy, rodzinnego oraz cywilnego. Czytelnicy bloga znajdą także wzory umów i innych dokumentów, porady dotyczące wypowiadania umów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odpowiedzi na pytania udzielamy już w 24 godziny. Zachęcamy do przeglądania dostępnych porad.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawa Kanonicznego
  Kancelaria Kanoniczna Michał Poczmański oferuje klientom duży zakres usług związanych z prawem kanonicznym. Większość prowadzonych przez nas spraw dotyczy sakramentu małżeństwa. Dzięki zatrudnianiu świetnie wyedukowanych ludzi z dużym stażem zawodowym, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość usług. Mamy odpowiednie uprawnienia do reprezentowania klientów na terenie całego kraju. Nasza Kancelaria znajduje się w Ząbkach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Radcy prawni Gdańsk
  Nasza pomoc prawna to doradztwo prawne w zakresie optymalnych zapisów w umowach tak aby zabezpieczyć naszego klienta przed ewentualnymi niedogodnościami związanymi z procesem budowy, który owa umowa obejmuje. Kancelaria prawna, zwłaszcza taka, której podstawowym zadaniem jest obsługa prawna firm musi dostrzegać nieustannie rosnące znaczenie jakie mają nowe dziedziny prawa. Do niedawna radca prawny nie musiał przejmować się na przykład kwestią własności intelektualnej. Radca prawny z naszej kancelarii będzie również brał udział w negocjacjach tak aby możliwie odciążyć klienta i wskazać najbardziej optymalne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa w ramach danej umowy. Kancelaria Renke i Partnerzy uwzględnia również specyfikę prawa zagranicznego w przypadku firm, które działają na rynku zagranicznym i podpisują na nim umowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Notariusz
  Kancelaria Notarialna Barbary Jędrzejewskiej mieści się przy ulicy Garncarskiej 38 w Głogowie na Starym Mieście niedaleko sklepu Lidl przy którym znajduje się parking. Na stronie internetowej kancelarii znajdują się informacje dotyczące zakresu usług, niezbędnych dokumentów do dokonania czynności prawnych, taksy notarialnej, opłat sądowych i podatków. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz dokonuje następujących czynności:

~ sporządza akty notarialne
~ sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
~ sporządza poświadczenia:
× własnoręczności podpisu
× zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
× daty okazania dokumentu
× pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu
~ doręcza oświadczenia
~ spisuje protokoły
~ sporządza protesty weksli i czeków
~ przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
~ sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, 9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
~ sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych
~ sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0