Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Sprawy frankowe Głogów - preda.info
ID linku 35654
Tytuł Sprawy frankowe Głogów - preda.info
Url https://preda.info
Opis Uwadze wszystkich frankowiczów z Głogowa, Legnicy i sąsiednich miejscowości polecamy wyjątkowo okazyjną ofertę dostępną w kancelarii adwokackiej Preda. Jeśli potrzebujesz fachowej porady specjalistów w zakresie spraw frankowych, to już dzisiaj sprawdź, w jaki sposób mogą Ci pomóc tamtejsi eksperci . Niezbędne informacje w dowolnym momencie na stronie preda.info.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kredyty frankowe legnica   kredyt we frankach kancelaria   kredyt frankowy adwokat   sprawy frankowe kancelaria   sprawy frankowe głogów
Data Mar 1, 2022
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Prawnik Warszawa - capitallegal.pl
  Kancelaria prawna Capital Legal specjalizuje się w dziedzinach prawa istotnych z punktu widzenia prowadzenia nowoczesnego biznesu. Zespół stanowią doświadczeni adwokaci oraz radcy prawni, którzy zajmują się obsługą prawną spółek, sporządzaniem umów, a także reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach karnych gospodarczych czy dochodzeniem odszkodowań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. NOTARIUSZ WARSZAWA
  Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).

Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej, również w języku angielskim.

Notariusz dokonuje następujących czynności:
sporządza akty notarialne,
sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
sporządza poświadczenia,
doręcza oświadczenia,
spisuje protokoły,
sporządza protesty weksli i czeków,
przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
sporządza wypisy, odpisy, i wyciągi dokumentów,
sporządza na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń, i innych dokumentów,
sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów,
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Komornik Sądowy Kraków
  Szymon Herda jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia. Kancelaria Komornicza w Krakowie pracuje w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. W zakresie spraw prowadzonych przez komornika są egzekucje komornicze, jak również licytacje ruchomości oraz nieruchomości dłużnika.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Łódź
  W ofercie Kancelarii Prawnej GrawaLex klienci znajdą kompleksową obsługę prawną. Proponujemy klientom profesjonalne podejście, które ma duży wpływ na wysoką skuteczność podejmowanych działań. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Zapewniamy możliwość ustalenia indywidualnego terminu wizyty, zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta. Wpływ na wysoką jakość oferowanych przez nas usług ma wieloletnie doświadczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. K-EST Bielsko Biała
  Kancelarie adwokatów i radców prawnych "K-EST" funkcjonują w oparciu o ścisłe zasady współpracy, mające na celu dobro naszych klientów. Dobieramy konkretnego prawnika do przedstawionej przez klienta sprawy, dzięki czemu dajemy zleceniodawcom gwarancję zajęcia się problemem przez doskonałego specjalistę w danej dziedzinie prawa. Zapewniamy pomoc prawną dla jednostek organizacyjnych, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą a także klientów prywatnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0