Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Nowoczesne kotły co - PPHU Kotlospaw s.c
ID linku 359
Tytuł Nowoczesne kotły co - PPHU Kotlospaw s.c
Url http://www.kotlospaw.pl
Opis Kotły nowoczesne, innowacyjne - PPHU Kotłospaw S.C. - pleszewski producent wysokiej jakości kotłów co. Produkuje kotły miałowe, z podajnikiem, na eko-groszek, Pleszewskie Kotły CO - PPHU Kotłospaw s.c.
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kotły   kocioł   piece   pleszew   miałowe   eko-groszek   wszystkopalne   kociol   kotly   kotlarstwo   na miał   kotły   kocioł   piece   kotlarstwo   zakład kotlarski   producent kotłów   kotłospaw   pleszew   pleszewskie
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Iwona
Email wyślij email do Iwona
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. Skład opału
  Spotkajmy się na nowej witrynie informacyjnej, aby podyskutować o nowych formach wytwarzania ciepła dla naszych domów. Posiadamy wiedzę naukową, która jest prawdziwym rarytasem na rynku polskim, gdzie opał jest nadal pozyskiwany dosyć archaicznymi metodami. Znamy adresy, telefony i właścicieli wielu firm z swojej branży. Nie przeszkadza nam to w formułowaniu rzetelnych opinii na temat każdego napotkanego składu opału. Silnie wierzymy w prawdomówność, a nauczeni negatywnymi doświadczeniami podczas zakupu węgla i gazu, postanowiliśmy stworzyć stronę, gdzie będziemy się nawzajem ostrzegać przed dziwnymi firmami. Ratujemy was przed zawyżonymi cenami i źle skalibrowanymi wagami towarowymi. Skład opału to coś więcej niż skrawek ziemi wypełniony węglem bądź innym surowcem. To miejsce, gdzie człowiek nabywa spokój ducha na całą zimę. Warto aby zostało ono wybrane z rozsądkiem i po głębszym zastanowieniu. U nas każdy skład opału jest oceniany przez kilka osób, aby uniknąć podejrzeń o stronniczość czy fałszowanie wyników kontroli.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. Kotły, Kominki, Grzejniki, Kolektory słoneczne
  Sklep Hydromar od wielu lat sprzedaje kotły, kominki, grzejniki, kolektory słoneczne, armaturę sanitarną. W ofercie sklepu posiadamy produkty światowych producentów min. Purmo, Kratki, Edilkamin, Viessman, Vaillant, De Dietrich, Beretta, Saunier-Duval, ACV, Termet, Purmo, Junkers, Hewalex, Buderus, Defro, Cersanit i wielu innych. Zapraszamy do sprawdzenia nowych promocji na artykuły hydrauliczne. Nasza Firma posiada wykwalifikowany personel.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. kotły na drewno
  Ekonomiczne,wygodne i niezawodne kotłownie na paliwa stałe!EkoLech Nowoczesne Ogrzewanie to specjaliści z zakresu projektowania,instalacji,serwisu przydomowych kotłowni na biomasę oraz wszelakie paliwa stałe. EkoLech świadczy usługi z zakresu serwisu kotłowni automatycznych o mocach do 1 MW!! EkoLech Nowoczesne Ogrzewanie to eksperci z zakresu instalacji kotłowni na paliwa stałe z buforami (akumulatorami ciepła) oraz kolektorów słonecznych z dotacja 45% UE!
Kategoria:   Dom > Kotły


4. Vermeko - wermikulit i termoizolacja
  Jesteśmy firmą,której początki sięgają 1998 roku.Obecnie nasi pracownicy specjalizują się w pracy z ekologicznymi materiałami izolacyjnymi jakimi są płyty wermikulitowe, wermikulit ekspandowany oraz wermikulitowe produkty pochodne. Nasze centrum logistyczne znajduje się w Lublinie, skąd wysyłane są wszystkie aktualne zamówienia.W skład naszej oferty wchodzą płyty ogniotrwałe, płyty termoizolacyjne, kształtki i formatki kominkowe, izolacje kotłów centralnego ogrzewania, a także wermikulit ekspandowany używany jako wypełniacz w produkcji klocków hamulcowych oraz jako sorbent w rolnictwie, ogrodnictwie, ekologii, a także w oczyszczalniach ścieków.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Pellet Olimp - najlepsza jakość!
  Sprawdź właściwości pelletu Olimp produkcji firmy Stelmet! Dowiedz się dlaczego nasz pellet jest dużo lepszy od innych pellet oferowanych na polskim rynku. Firma Stelmet od wielu lat z powodzeniem produkuje pellet drzewny dwóch typów: Pellet Lava oraz pellet Olimp. Nasze pellety powstają z trocin wysokiej jakości z drzew o wysokiej kaloryczności takich jak sosna i świerk. Wykorzystywane przez nas trociny pochodzą z naszego zakładu produkującego architekturę drewnianą, dzięki czemu możemy sprawować stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej o pelletach Lava i Olimp! Zapraszamy!
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0