Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Montaż sieci komputerowych i monitoringu Łódź Radom Opoczno Kielce Piotrków Trybunalski Tomaszów Maz
ID linku 3746
Tytuł Montaż sieci komputerowych i monitoringu Łódź Radom Opoczno Kielce Piotrków Trybunalski Tomaszów Maz
Url http://www.montazsieci.pl/
Opis Montaż sieci komputerowych oraz systemów kamer sieci monitoringu w Opocznie Łodzi Radomiu Kielcach Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim. Solidne nowoczesne wykonanie, gwarancja na wszystkie usługi, oraz atrakcyjne ceny. Zamontujemy sieć komputerową i kamery monitoring w Twojej firmie szybko i zgodnie z aktualnymi standardami. MONTAŻ SIECI KOMPUTEROWYCH I SYSTEMÓW KAMER MONITORINGU!
Kategoria Komputery > Programowanie
Słowa kluczowe montaż sieci   łódź   radom   opoczno   kielce   montaż   sieci komputerowe   monitoringu   piotrków trybunalski   tomaszów mazowiecki   montaż sieci komputerowych   monitoring
Data Sep 6, 2009
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Programowanie
1. Excodus wsparcie programistyczne dla firm
  Excodus to mieszcząca się w Warszawie firma, wykonująca swoje usługi w dziedzinie IT. Jej zespół stanowią młodzi, ambitni inżynierowie, posiadający szerokie zdolności programistyczne. Opracują oni oprogramowanie dostosowane do Państwa potrzeb. Specjalizują się oni w kodowaniu w języku C# i JS. Tworzą ponadto projekty w PHP, Javie, Pythonie czy C++. Programiści są także otwarci na nowe projekty, z jakimi jeszcze nie mieli sposobności pracować. Firma oferuje profesjonalne doradztwo i analizę w zakresie proponowanych usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie udostępnione jest więcej informacji.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


2. EmTiEs Software&Web Design
  EmTiEs Software&Web Design zajmuje się tworzenie oprogramowania, stron WWW i sklepów internetowych. Dodatkowo na terenie powiatu dzierżoniowskiego oferujemy usługi IT (pogotowie komputerowe, administracja Windows Server 2003/2008, Microsoft SQL 2005, konfiguracja urządzeń sieciowych oraz doradztwo w zakresie IT). Nasza oferta jest konkurencyjna i solidna. Działamy zarówno na terenie powiatu dzierżoniowskiego jak i całej Polski. Technologie w jakich tworzymy to C# 2.0/3.0, ASP.NET 2.0/3.0, html, xhtml, javascript, Microsoft SQL 2005.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


3. Projektowanie systemów informatycznych
  Abixen Systems jest firmą programistyczną dostarczającą najnowocześniejsze, a jednocześnie przetestowane na rynku informatycznym rozwiązania IT. Projektujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, które cechują się stabilnością, bezpieczeństwem i wydajnością. Na indywidualne zamówienie projektujemy i wdrażamy systemy finansowe i inwestycyjne. Nasza oferta obejmuje także usługi projektowania systemów informatycznych zarządzających zasobami sieci GSM. Tworzymy i wdrażamy systemy informacji przestrzennej i geograficznej GIS/SIP. Lata doświadczeń w pracy z technologią Java pozwoliło nam zbudować bazę wiedzy i biblioteki własnych wzorców i komponentów. Wykorzystanie wspomnianych rozwiązań IT ogranicza czas, a co za tym idzie koszt wykonywanych projektów. Nasi Klienci mogą również liczyć na wydajne serwery zarządzane przez doświadczonych administratorów co gwarantuje nieprzerwane i prawidłowe funkcjonowanie projektowanych i wdrażanych przez nas systemów informatycznych. Oferujemy hosting aplikacji Java EE na takich serwerach aplikacji jak JBoss, GlassFish, WebSphere czy WebLogic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


4. Biggi. Programowanie, moja pasja...
  Stronka o programowaniu. Głównie opiera się ona o język programowania Java, oraz o tematykę gier komputerowych. Blog prowadzony przez studenta PJWSTK w Gdańsku. Mam zamiar przedstawiać na tym blogu swoje projekty oraz prace, na których sam się uczę i nabieram doświadczenia, a które postaram się opisać a jak najlepszy sposób, żeby moje opisy i doświadczenia mogły przydać się innym osobom.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


5. Programy na zamówienie
  Firma Softrad tworzy systemy informatyczne zarówno dla małych i średnich firm, jak i również dla dużych przedsiębiorstw. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest stabilność technologiczna każdego przedsiębiorstwa szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości, a także niezawodności oprogramowania. Wykorzystujemy przy tym najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. Dzięki temu nasze rozwiązania cechują się wydajnością pracy, prostotą użytkowania oraz przyjaznym i nowoczesnym interfejsem.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0