Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
FDPL Sp. z o.o. Fińskie domy drewniane w systemie
ID linku 3755
Tytuł FDPL Sp. z o.o. Fińskie domy drewniane w systemie
Url http://www.fdpl.pl
Opis FDPL Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy JUKKATALO fińskiego producenta domów modułowych o ponad 50 letniej tradycji w tej branży.
Sprzedaż domów jest realizowana wyłącznie poprzez Grupę PSB
Produkcja jest wykonywana w Finlandii w zakładzie produkcyjnym w PYHANTA około 700 kilometrów na północ od Helsinek. Firma ma długoletnie doświadczenia w produkcji oraz sprzedaży domów modułowych, w Skandynawii gdzie ocenia się że około 70-80% domów jest budowanych w tej technologii.
Głównymi zalety systemu modułowego:
Jakość materiałów – moduły powstają w zamkniętym środowisku fabryki, przy zastosowaniu wysokich standardów kontroli procesów produkcyjnych, drewno używane do produkcji jest wyselekcjonowane a co najważniejsze pochodzi z czystych lasów Finlandii. Inne komponenty pochodzą z firm o ustalonej światowej renomie są to między innymi – ISOVER, KNAUF, SCHIEDEL czy ABLOY.
Jakość i gwarancja wykonania – domy JUKKATALO są wznoszone wyłącznie przez wyspecjalizowane firmy posiadające certyfikat oraz doświadczenie w tym systemie budowy.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe dom   domy   drewniany   drewniane   modułowy   modułowe   fiński   fińskie
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Konrad
Email wyślij email do Konrad
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Domy pasywne Kraków
  Nowoczesne budownictwie stosowane jest już nie tylko w Krakowie ale i całej Polsce jak i n świecie. Dlatego wiedza firmy z Krakowa jest niezbędna do tego aby nowe domy pasywne oraz energooszczędne spełniały wszelkie normy i kryteria które powinny mieć. Firma MCBE oferuje dla swoich klientów profesjonalne szkolenia, dzieli się wiedzą, organizuje kursy i wyjazdy dla studentów oraz innych osób które chcą wiedzieć wszystko na temat budownictwa pasywnego. Jest to firma która wie co i jak robić aby wszystko było dobrze.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Parapety marmurowe częstochowa
  Materiały, na których pracuje firma DUNKAM są sprowadzane z całego świata – włoski marmur, granit, aglomarmur, kwarcogranit, trawertyn, piaskowiec, łupek, kwarcyt oraz onyx. DUNKAM wykona i zamontuje kamienne elementy wykończenia wnętrz w twoim domu. Wystawę płyt kamiennych można zobaczyć w Konstantynowie Łódzkim, filii firmy w Częstochowie lub w galerii na stronie firmowej firmy DUNKAM. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc i poradę. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o tym osobiście!
Kategoria:   Dom > Inne


3. Pompy ciepła
  Eko-tech realizuje swoją działalności w zakresie sprzedaży oraz instalacji pomp ciepła. Oferta dotyczy w szczególności kompleksowych instalacji centralnego ogrzewania oraz Wod-Kan w oparciu o pompy ciepła oraz systemy solarne. Instalowana przez firmę pompa ciepła to urządzenie znanych szwedzkich producentów o bardzo wysokiej produktywności, co daje pewność niezawodnego i wieloletniego funkcjonowania. Firma działa na obszarze całego kraju. Zapewniamy najwyższy stopień obsługi.
Kategoria:   Dom > Inne


4. budowa domu
  Budowa domu zaczyna się od kupna działki. W tym miejscu mogą można napotkać trudności. Pozwolenie na kupienie działki na własność wypisuje właściwy urząd. Czasem może zdarzyć się tak, że nie spełnimy wymaganych kryteriów lub okaże się, że na wykupionym gruncie zostało odkryte coś cennego. Dobrze jeśli ma to miejsce przed zaczęciem budowy.
Kategoria:   Dom > Inne


5. aranżacje wnętrz
  Aranżacja wnętrza to bardzo czasochłonne zajęcie, które nie obejdzie się bez rozwiniętej wyobraźni. Oczywiście można spróbować własnymi siłami urządzić pokój, ale nie będzie to wykonane z wyczuciem. Lepiej trochę poczytać o właściwym urządzaniu wnętrza. Rzetelne informacje można znaleźć na naszej stronie.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0