Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Doradca podatkowy
ID linku 3808
Tytuł Doradca podatkowy
Url http://www.ppsc.pl
Opis Grupa prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej z Tychów specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw średniej wielkości i firm rodzinnych. Osobisty doradca podatkowy pozwoli na bezpieczne podejmowanie decyzji zarówno finansowych jak i strategicznych. Opieka profesjonalisty chroni przed błędnymi decyzjami urzędu skarbowego a także pozwala wykorzystać racjonalnie przysługujące ulgi i zwolnienia. Dla osób prywatnych oferta zawiera pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, postępowania spadkowego a także prawa rodzinnego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   doradca podatkowy   tychy   adwokat   renta planistyczna
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Notariusz Poznań
  Strona internetowa kancelaria notarialnej z Poznania. Notariusz świadczy usługi zgodne z ustawą o notariacie. W ramach czynności wykonuje m.in. sporządzanie aktów notarialnych i poświadczeń czy też sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Kancelaria mieści się w centrum Poznania. Zainteresowane osoby skorzystaniem z usług notariusza zapraszamy od poniedziałku do piątku. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania. Więcej informacji dostępnych jest na naszej oficjalnej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Dostałeś nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie? Sprawdź bezpłatnie, czy musisz zapłacić.
  Nakaz zapłaty otrzymany z E-sądu w Lublinie nie zawsze oznacza, że musisz płacić firmie windykacyjnej, bankowi czy innemu podmiotowi, który Cię pozwał! W rzeczywistości bardzo często zdarza się, że firmy windykacyjne kierując sprawę do elektronicznego postępowania upominawczego chcą wykorzystać jego specyfikę i szybko uzyskać nakaz zapłaty np. w przedawnionej sprawie.

Dlatego jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty z E-sądu w Lublinie, za którego sprawą ktoś stara się wykorzystać Twoją niewiedzą procesową i zmusić Cię do zapłaty nieistniejącego lub przedawnionego długu - skontaktuj się z Nami niezwłocznie! Jak najszybciej wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń +48 730 83 83 03, odwiedź naszą siedzibę lub napisz maila kontakt@skutecznysprzeciw.pl.

Koniecznie skontaktuj się z nami również w wypadku, kiedy o swojej sprawie dowiedziałeś się dopiero od komornika. Jeżeli nakaz zapłaty nie został Ci dostarczony bez Twojej winy (np. zmieniłeś adres zamieszkania) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Nam się przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu, co w konsekwencji może pozwolić Ci na zgodne z prawem uchylenie się od spłaty wadliwego długu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. www.radca-chorzów.pl
  Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc współpracuje z Klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych jak również prawa administracyjnego. Jej siedziba mieści się w Chorzowie. Kancelaria zapewnia doradztwo, pomoc w prowadzeniu działalności, nadzór prawny, prowadzenie negocjacji, sporządzanie umówi i pism prawniczych, zastępstwo procesowe jak też reprezentowanie Klienta w różnorodnych sprawach. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o działalności oraz dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Prawa Kanonicznego VERITAS
  Celem Kancelarii jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji osobistej, niejednokrotnie będącym w niesakramentalnych związkach lub będącym w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i które pragną ułożyć swoje życie na nowo. Udzielamy wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności służymy pomocą osobom, które chcą wszcząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w następującym zakresie:

1. Porady prawne on-line.
2. Konsultacja sprawy przed rozpoczęciem procesu (np. ustalenie do którego sądu kościelnego należy wnieść sprawę).
3. Porady prawne.
4. Pomoc w doborze materiałów dowodowych.
5. Reprezentacja strony powodowej i pozwanej w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego przed sądem kościelnym.
6. Sporządzanie pism procesowych:

1. Skargi powodowej (pismo wszczynające proces).
2. Rekursu przeciwko odrzuceniu skargi powodowej (zaskarżenie pisma odrzucającego skargę powodową).
3. Odpowiedzi strony pozwanej na skargę powodową.
4. Skargi wzajemnej (pismo strony pozwanej wnoszone, jako odpowiedź na skargę powodową).
5. Odpowiedzi strony na uwagi przedwyrokowe obrońcy węzła.
6. Apelacji do trybunału II instancji.
7. Apelacji do Roty Rzymskiej.
8. Skargi o nieważność wyroku.
9. Wniosku o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, gdy do wyroku stwierdzającego nieważność małżeństwa, dołączony został zakaz jego ponownego zawarcia.
10. Prośby o dyspensę od małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego.

Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta:

1. w siedzibie Kancelarii
2. w siedzibie Klienta (na terenie całego kraju)
3. w miejscu wskazanym przez Klienta
4. za pośrednictwem Internetu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. http://magdalena-wasilewska.pl
  Podstawą działalności każdej dobrej kancelarii jest to, by potrafiła dyskretnie i możliwie bezboleśnie dla klienta reprezentować jego problem i wyegzekwować jego prawa. Właśnie tak działa kancelaria adwokacka Magdalena Wasilewska. Jeżeli jesteś rodzicem walczącym o prawa do spotkań z dzieckiem, rozwodzisz się ze współmałżonkiem, a także potrzebujesz różnego rodzaju innych usług z zakresu prawa rodzinnego, administracyjnego, karnego, cywilnego czy gospodarczego, kancelaria zagwarantuje Ci bardzo wysokiej jakości usługi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0