Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Doradca podatkowy
ID linku 3808
Tytuł Doradca podatkowy
Url http://www.ppsc.pl
Opis Grupa prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej z Tychów specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw średniej wielkości i firm rodzinnych. Osobisty doradca podatkowy pozwoli na bezpieczne podejmowanie decyzji zarówno finansowych jak i strategicznych. Opieka profesjonalisty chroni przed błędnymi decyzjami urzędu skarbowego a także pozwala wykorzystać racjonalnie przysługujące ulgi i zwolnienia. Dla osób prywatnych oferta zawiera pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, postępowania spadkowego a także prawa rodzinnego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   doradca podatkowy   tychy   adwokat   renta planistyczna
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka warszawa
  Zależy ci na profesjonalnej i przy tym niedrogiej obsłudze prawnej? Zapraszamy do skorzystania z naszej kancelarii, która oferuje pomoc każdemu ? osobom prywatnym i firmom. Specjalizujemy się w związku z tym w różnych dziedzinach prawa ? prawie rodzinnym, cywilnym, karnym czy gospodarczym i wielu innych, których pełny spis wraz z usługami można znaleźć na naszej stronie internetowej. Także prowadzimy windykację długów. Można skorzystać u nas z wygodnych porad prawnych online. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Prawa Karnego
  Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym jak również rodzinnym. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o separację. Walczymy o uzyskanie winy w rozpadzie pożycia, zasądzenie wysokich alimentów czy ustalenie opieki nad małoletnim.

Oferujemy też pomoc w sprawach administracyjnych bez względu na przedmiot postępowania.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy i kompletne zaangażowanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Remigiusz Sołtys - Katowice
  Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys z siedzibą w Katowicach oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak również usługi doradcze w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego administracyjnego i prawa pracy. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny poświęcając jej należytą uwagę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i ceny dostosowane do możliwości finansowych klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z usługami naszej kancelarii prawnej. W głównym mierze zajmujemy się reprezentowaniem klientów w zakresie prawa karnego wykonawczego. W razie pytań, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm przełoży się w doskonały sposób na najkorzystniejszy obrót spraw dla klientów, których reprezentujemy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Radca prawy Teresa Loga
  Jeżeli szukasz radcy prawnego w Warszawie i jej okolicach to koniecznie musisz zajrzeć na stronę teresaloga.pl. Tylko tam będziesz mógł odnaleźć fachową poradę prawną, która będzie rozwiązaniem Twoich problemów. Kancelaria Teresa Loga posiada bardzo duże doświadczenie dzięki czemu bez problemu rozwiąże każdy Twój prawniczy problem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii, która znajduje się na ich stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0