Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Doradca podatkowy
ID linku 3808
Tytuł Doradca podatkowy
Url http://www.ppsc.pl
Opis Grupa prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej z Tychów specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw średniej wielkości i firm rodzinnych. Osobisty doradca podatkowy pozwoli na bezpieczne podejmowanie decyzji zarówno finansowych jak i strategicznych. Opieka profesjonalisty chroni przed błędnymi decyzjami urzędu skarbowego a także pozwala wykorzystać racjonalnie przysługujące ulgi i zwolnienia. Dla osób prywatnych oferta zawiera pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, postępowania spadkowego a także prawa rodzinnego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   doradca podatkowy   tychy   adwokat   renta planistyczna
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Notariusz Katarzyna Borten
  Posiadamy przeszło 25 lat doświadczenia w zawodzie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do sprawy. Gwarantujemy rzetelną informację i profesjonalną pomoc w oparciu o najnowszą wiedzę. Zapewniamy fachową obsługę klienta. Oferujemy sporządzenie aktów notarialnych (umowy sprzedaży nieruchomości, akty założycielskie spółek prawa handlowego, umowy darowizn, umowy majątkowo małżeńskie, testamenty. Wydajemy również akty poświadczenia o dziedzictwie, które maja moc prawomocnego wyroku sądowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Doradztwo kredytowe w Warszawie - MC-LEGAL
  Potrzebujesz prawnika na już? Posiadamy bogate doświadczenie i rozległą wiedzę prawniczą, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : marek.czarny@mc-legal.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Radca prawny Wrocław
  Kancelaria prawna DZZ ? Dudek, Zagulska, Zapotoczny to zespół specjalistów prawnych, którzy przeprowadzili dla klientów już wiele różnego rodzaju spraw. Na stronie kancelarii można znaleźć referencje od wielu znanych firm. Specjalistom z DZZ można powierzyć m.in. sprawy związane z zakładaniem spółek, prawem gospodarczym, windykacją długów, prawa podatkowego. Prowadzi nawet doradztwo z zakresu unieważniania ślubów kościelnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka Gliwice - sosnowskiiwspolnicy.pl
  Kancelaria adwokacka Sosnowski i Wspólnicy działa na terenie Katowic, Gliwic i Zabrza, posiada również oddział w Warszawie. Kancelaria specjalizuje się w sprawach przeciwko bankom i instytucjom finansowym, prawie rodzinnym, oraz sprawach z zakresu prawa spadkowego i prawa karnego. Wśród zatrudnianych przez kancelarię specjalistów znajdziemy 14 kompetentnych prawników, posiadających minimum kilkuletnie doświadczenie w swoich specjalizacjach, zobligowanych do podnoszenia swojej wiedzy bez względu na staż.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat-Wielgus.pl
  Małgorzata Wielgus poprzez swoją kancelarię adwokacką świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów polskich i zagranicznych. Biegle posługuje się językiem angielskim i specjalizuje się w prawie karnym, administracyjnym oraz cywilnym. Dla przedsiębiorców prowadzących własne działalności proponuje obsługę prawną firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0