Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6343
Dom 3431
Firmy wg branży 8578
Internet 4306
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 949
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3126
Zwierzęta i rośliny 324
Windykacja należności
ID linku 3809
Tytuł Windykacja należności
Url http://www.jatex.com.pl
Opis Kancelaria windykacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferuje faktoring i monitoring należności jako środek zapobiegawczy w powstawaniu zadłużeń i konieczności stosowania technik windykacyjnych w dochodzeniu swoich należności. Firma usługowa Jatex współpracuje z osobami oraz firmami, które chcą realizować swoje transakcje w sposób bezpieczny i szybki przy zachowaniu atrakcyjności własnej oferty. Bardzo niskie koszty faktoringu skłaniają ku powszechnemu stosowaniu tego sposobu realizacji płatności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe windykacja   faktoring   monitoring należności   wierzytelności
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Sprawy rozwodowe - adwokat.drewnicka.pl
  Usługi kancelarii prawnej z Wrocławia. Prowadzimy sprawy dotyczące ochrony własności klientów, optymalizujemy podział majątku przy rozwodach, ustalamy kwestie alimentacyjne, pomagamy przy problemach spadkowych. Dodatkowo odzyskujemy klientom odszkodowania, np. zadośćuczynienie po wypadku. Nasza dodatkowa specjalizacja to prawo karne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. notariusz Kraków
  Zapraszamy Państwa do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W naszej kancelarii notarialnej są Państwo w rozwiązać niemalże każdą sprawę notarialną. Nasza kancelaria notarialna posiada bogady wachlarz czynności notarialnych w skład których wchodzą między innymi: sporządzanie poświadczeń, sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągi różnych dokumentów. Aby skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej, zapraszamy do naszej siedziby na ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 w Krakowie bądź kontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy z nami!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Sprzedaj wierzytelności - www.wyroki.eu
  Wyroki.eu jest rejestrem informacji gospodarczych z możliwością
sprzedaży wierzytelności wraz z bazą w której znajdują się
dane nierzetelnych przedsiębiorców.
System oparty jest na zasadzie upublicznienia ofert sprzedaży długów oraz pośrednictwie i handlu należnościami.
Umieszczając wpis na łamach naszego serwisu macie Państwo możliwość spieniężyć swoje wierzytelności. Dłużnik poczuje się bardziej zmotywowany do spłaty swojego zobowiązania. Dzięki naszemu portalowi poznacie przyszłego lub potencjalnego kontrahenta oraz unikniecie ryzykownych transakcji. Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa sprzedaży i obsługi wierzytelności z terenu Polski, ale także zajmujemy się wierzytelnościami z obszaru UE oraz krajów bloku wschodniego. Sprzedaż wierzytelności regulowana jest przez prawo cywilne. Niesie ona ze sobą pewne korzyści dla wierzyciela, przede wszystkim na gruncie podatkowym, zarazem oznacza jednak, że wierzyciel nie odzyska należności, a jedynie poniesie w tych warunkach pewne korzyści podatkowe. Poza tym wierzyciel, który decyduje się sprzedać wierzytelność, uzyskuje dodatkowe inne korzyści: nie ponosi dodatkowych kosztów na jej przymusowe dochodzenie, pozbywa się ryzyka nieściągnięcia wierzytelności i zamyka konto dłużnika w systemie księgowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Odszkodowania UK
  Firm uzyskujących odszkodowania jest wiele. Optimal Claim tylko jedno.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Chociażby dlatego, że nie kusimy klientów magicznymi sumami, lecz bazujamy na faktach.

Dlatego nie znajdziesz u nas kalkulatorów odszkodowań. Po dokładnej analizie każdego przypadku będziemy mogli w przybliżeniu określić jak duże odszkodowanie będzie mogło być, eliminując tym samym Twoje rozczarowanie w momencie wypłacania pieniędzy.

Jeśli przekonało cię to, oraz to że stawiamy na jakość naszych usług informując Cię regularnie to skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Z nami możesz uzyskać odszkodowania za wypadki w UK takie jak:

- wypadki drogowe i komunikacyjne
- wypadki w pracy i w miejscach publicznych
- napady i pobicia (w tym przemoc domowa)
- odzyskiwanie niesłusznie sprzedanego zabezpieczenia kredytu lub pożyczki (tzw. PPI)
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. WOJCIECH WOJCIECHOWSKI radca prawny Poznań
  Kancelaria radcy prawnego Wojciecha Wojciechowskiego z Poznania współpracuje z klientami indywidualnymi jak i podmiotami gospodarczymi. Specjalizuje się w usługach z zakresu prawa pracy, handlowego, administracyjnego czy wyceny nieruchomości. Głównymi zadaniami firmy jest opracowywanie umów handlowych, prowadzenie spraw sądowych, reprezentowanie w sprawach cywilnych, doradztwo prawo-biznesowe, opracowywanie regulaminów, reprezentowanie przed sądami pracy i ubezpieczeń społecznych jak i sporządzenie operatów szacunkowych w zakresie wartości niematerialnych. Na stronie internetowej mieści się więcej szczegółów oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0