Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Windykacja należności
ID linku 3809
Tytuł Windykacja należności
Url http://www.jatex.com.pl
Opis Kancelaria windykacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferuje faktoring i monitoring należności jako środek zapobiegawczy w powstawaniu zadłużeń i konieczności stosowania technik windykacyjnych w dochodzeniu swoich należności. Firma usługowa Jatex współpracuje z osobami oraz firmami, które chcą realizować swoje transakcje w sposób bezpieczny i szybki przy zachowaniu atrakcyjności własnej oferty. Bardzo niskie koszty faktoringu skłaniają ku powszechnemu stosowaniu tego sposobu realizacji płatności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe windykacja   faktoring   monitoring należności   wierzytelności
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
  Prawnicy i radcy prawni z Kancelarii Prawnej Siciarz i Siciarz w Poznaniu świadczą doradztwo prawne dla szerokiego grona klientów, zarówno osób prawnych jak i osób fizycznych. Wśród oferowanych usług znajdują się między innymi porady prawne, obsługa prawna przedsiębiorstw, w tym zakładanie i obsługa prawna spółek, windykacja należności w Poznaniu i poza województwem wilekopolskim. Dla klientów będących osobami fizycznymi Kancelaria Prawna oferuje pomoc prawną w zakresie takich usług jak stwierdzenie nabycia spadku i podziały spadku, pozew o rozwód i alimenty, sprawy z zakresu prawa pracy oraz z innych dziedzin prawa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
  Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawo podatkowe warszawa
  Adwokaci od podatków to kancelaria założona przez Jacka Sosnowskiego. Specjalizacją firmy jest prawo podatkowe, prawo celne i akcyzowe, a klienci mogą tutaj otrzymać pomoc na przykład w reprezentowaniu w trakcie kontroli skarbowej lub podatkowej, uzyskać spadek oraz uiścić należy podatek, dowiedzieć się o formalnościach celnych i wiele innych. Wszystkie usługi zostały opisane na stronie kancelarii http://www.adwokaciodpodatkow.pl/.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat-Wielgus.pl
  Małgorzata Wielgus poprzez swoją kancelarię adwokacką świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów polskich i zagranicznych. Biegle posługuje się językiem angielskim i specjalizuje się w prawie karnym, administracyjnym oraz cywilnym. Dla przedsiębiorców prowadzących własne działalności proponuje obsługę prawną firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy
  Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy stawia na interes swoich Klientów, z którymi podjęła współpracę w ramach stałej obsługi prawnej Przedsiębiorstwa. Zajmuje się również sprawami dla indywidualnych osób. Zakres specjalizacji kancelarii jest bardzo szeroki co przekłada się na gwarancję kompleksowości podejścia do każdego z klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0