Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
OLIWA - TŁUMACZENIA - ANGIELSKI I NIEMIECKI
ID linku 3940
Tytuł OLIWA - TŁUMACZENIA - ANGIELSKI I NIEMIECKI
Url http://www.angol.pl
Opis Kompleksowe biuro tłumaczeń Biuro ANGOL i Biuro NIEMIEC GDAŃSK OLIWA, KAPRÓW 16/12 TEL. 509 747 531, GG: 6147398 skype: angol.pl szybko i solidnie DZIAŁAMY NON-STOP; dogodna lokalizacja biura: przy pętli tramwajowej, obok ul. Grunwaldzkiej, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, terminy dostosowane do życzenia Klienta
Kategoria Firmy wg branży > Biura tłumaczen
Słowa kluczowe tłumacz   angelski   niemiecki   Oliwa   Gdańsk   Trójmiasto
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Biura tłumaczen
1. Tani tłumacz języka angielskiego Warszawa
  Tłumaczenia profesjonalne (przysięgłe i nieuwierzytelnione) polsko-angielskie oraz angielsko-polskie. Gwarantuję terminowość, staranność oraz poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną wykonywanych tłumaczeń. Zlecenia przyjmowane są faksem, pocztą zwykłą i elektroniczną lub też osobiście. Tłumaczka wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1852/06.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


2. Linglord
  Linglord to biuro tłumaczeń w Warszawie, które specjalizuje się w tłumaczeniach specjalistycznych, ale i symultanicznych. Każdy nasz klient może liczyć na pełną i kompleksową obsługę od początku do końca realizacji zlecenia, a w naszym zakresie znajdują się między innymi tłumaczenia z języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego a nawet chińskiego. Różnorodność naszej oferty to suma lat pracy naszego biura, wśród którego znajdziesz wykwalifikowanych tłumaczy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


3. Biuro tłumaczeń, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne
  Junique to poznańskie biuro tłumaczeń. Oferujemy Państwu tłumaczenia pisemne i ustne z takich języków jak francuski, angielski, hiszpański, włoski, rosyjski i niemiecki. W naszej ofercie znajdą Państwa tłumaczenia symultaniczne, naukowe czy przysięgłe. Gwarantujmy pełen profesjonalizm i szybki czas realizacji. Po więcej informacji Zapraszamy na naszą stronę internetową junique.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


4. Redacto.pl korekta tekstów angielskich
  Redacto oferuje tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na polski. Tłumaczymy teksty ogólne, beletrystykę, publikacje naukowe oraz treści techniczne. Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu artykułów naukowych. Naszą specjalnością jest także korekta teksu angielskiego wraz z redakcją. Wykonujemy przede wszystkim korekty publikacji naukowych. W ofercie posiadamy korektę z redakcją podstawową, zaawansowaną lub trudną (np. teksty ze słownictwem technicznym czy angielskim żargonem).
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


5. Meddea tłumaczenia medyczne
  Nasze biuro tłumaczeń to zespół profesjonalistów wysokiej klasy specjalizujący się się w tłumaczeniach z obszaru farmacji i medycyny. Świadczymy serwis tłumaczeniowy wysokiej jakości. Obsługujemy różnych klientów między innymi stowarzyszenia, prywatne ośrodki zdrowia, szpitale, fundacje czy też wydawnictwa zagraniczne i polskie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0