Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Banki Polskie
ID linku 3971
Tytuł Banki Polskie
Url http://www.informacjakredytowa.com/
Opis Serwis umożliwa bezpłatne porównanie kredytów mieszkaniowych, pożyczek hipotecznych, rachunków, kart płatniczych, dostępnych w formie wiarygodnych porównań i zestawień. Witryna przedstawia najciekawsze promocje w polskich bankach, firmach doradczych i instytucjach pozabankowych, które cieszą się największym zaufaniem wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Pomoc przy podjęciu decyzji o wyborze kredytu, zestawienia i rankingi rozwiązań finansowych to tylko nieliczne plusy niniejszego serwisu. Do wyboru oprócz banków, klienci mają także usługi ubezpieczeniowe, leasingowe i jedyną w Polsce bazę niezależnych doradców finansowych. Na stronie znajdują się również adresy placówek stacjonarnych, oddziałów i central instytucji finansowych w całej Polsce, aktualizowane na bieżąco.
Kategoria Biznes i ekonomia > Banki
Słowa kluczowe banki kredyty   banki oferty   banki promocje   banki polskie   kredyty hipoteczne   informacja kredytowa   kredyty promocje
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe infocre21b1
Email wyślij email do infocre21b1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Banki
1. Banki Polskie
  Witryna umożliwia sprawdzenie aktualnych ofert w bankach i instytucjach finansowych. Promocje bankowe zebrane zostałe w formie przejrzystego zestawienia, co ułatwia podjęcie odpowiedniej decyzji dotyczącej kredytu mieszkaniowego, samochodowego lub gotówkowego. Internauta ma do wyboru ponad 30 instytucji finansowych oferujących kilkaset produktów dla klientow indywidualnych i firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Banki


2. Efect
  Opłaty efektywne i nieefektywne zdeterminują w praktyce o skorzystaniu z najkorzystniejszego rozwiązania dla konsumenta. Jednak często konsument nie ma świadomości jak wielki mają wpływ na rozwiązania finansowe koszty, które on płaci. Żeby mieć zapewnienie najkorzystniejszego wyjścia zawsze konsultuj swoje decyzje z współpracownikiem Efect. Wyłącznie w ten sposób będziesz miał pewność najkorzystniejszego rozwiązania finansowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Banki


3. Dom kredytowy
  Dom kredytowy bezpłatnie bada oferty kredytowe na rynku. Za pomocą niniejszej witryny klienci mogą wybrać korzystny kredyt mieszkaniowy, refinansowy, konsolidacyjny w niskim oprocentowaniu i na atrakcyjnych warunkach. Firma posiada w ofercie 25 renomowanych instytucji, świadczących usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Banki


4. Strona o programie Mieszkanie dla Młodych
  Mieszkanie dla Młodych jest ciekawym projektem, który wspiera młode osoby w staraniach o kredyt na pierwsze mieszkanie. Na stronie internetowej projektu znajdziemy kalkulator hipoteczny, dział z aktualnościami i również poradnik. Zapoznać będziemy się mogli także ze szczegółowymi zasadami programu Mieszkanie dla Młodych. Nasze pytania będziemy mogli skierować bezpośrednio do doradców MDM, którzy skontaktują się z nami telefonicznie i spędzą z nami czas na omawianiu naszych problemów i nakreślaniu opcji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Banki


5. Dbaj o swój portfel
  Nie każdy z nas jest finansistą i nie musi w gąszczu różnych ofert bankowych i trudnych zagadnień finansowych poruszać się sprawnie. Na naszym blogu poruszamy zagadnienia związane z finansami i bankowościom. Wyjaśniamy różne finansowe mechanizmy, doradzamy które oferty bankowe są warte by się nad nimi zastanawiać albo też pokazujemy dlaczego innymi nie warto zawracać sobie głowy i dlaczego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Banki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0