Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Budownictwo Polskie
ID linku 4063
Tytuł Budownictwo Polskie
Url http://budownictwopolskie.pl
Opis W portalu znajdują się informację związane z budownictwem. Niezbędna wiedza dotycząca wszelkich spraw związanych z budową domu. Wszystkie informacje w przystępnym języku, dzięki czemu jest łatwa do przyswojenia. W serwisie znajduje się katalog firm świadczących usługi budowlane jak i również promujących swoje produkty.
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe usługi budowlane   chemia budowlana   firmy budowlane   projekty budowlane   ogłoszenia budowlane   targi budowlane   centrum budowlane   ochrona obiektów   nieruchomości   biuro nieruchomości   agencje nieruchomości   oferta nieruchomości   transport   projektowanie  
Data Sep 18, 2009
Imię kontaktowe seoserwis
Email wyślij email do seoserwis
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. Plotki
  Nasza strona internetowa skierowana jest w pierwszej kolejności do kobiet, które interesują się modą, dbają o swój wizerunek i które chciałyby po prostu orientować się w najnowszych trendach. Regularnie zamieszczamy na naszej stronie zdjęcia z sesji zdjęciowych najsłynniejszych modelek, staramy się również na bieżąco informować o najnowszych propozycjach znanych projektantów mody. Oczywiście wszystkie publikowane przez nas informacje są jak najbardziej aktualne.
Kategoria:   Internet > Inne


2. Pisanie tekstów oraz artykułów
  Profesjonalne pisanie tekstów oraz artykułów na potrzeby Internetu, przy pomocy CopyWriter'a. Szybko, tanio i skutecznie. Zbuduj pozycje swoich stron i zacznij się pozycjonować już dziś!. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby oraz firmy dla których liczy się pozycja. Skuteczne teksty dzięki dokładnemu zgłębianiu zlecanych tematów i doświadczeniu. Nasza oferta to obejmuje również pisanie strony typu 'zaplecza', prowadzenie stron internetowych. Pisanie artykułów na strony typu Pressel Page i inne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.
Kategoria:   Internet > Inne


3. ProWater - zwalczanie bakterii Legionella, uzdatnianie wody
  Bakterie z grupy Legionella wywołują legionellozę - chorobę układu oddechowego, objawiającą się zapaleniem płuc (choroba legionistów) lub zachorowaniami grypopodobnymi (gorączka Pontiac). Bakterie z grupy Legionella żyją i namnażają się w systemach wodociągowych. Niezwykle ważne jest, aby w budynkach użyteczności publicznej zadbać o aspekt prawidłowej dezynfekcji wody. W Polsce jest to prawny obowiązek dotyczący właścicieli i zarządców nieruchomości.

Zwalczanie bakterii Legionella poprzez odpowiednie dozowanie dwutlenku chloru to skuteczna metoda dezynfekcji. Dwutlenek chloru posiada silne właściwości utleniające co skutecznie usuwa biofilm w rurach instalacji - główne miejsce namnażania bakterii Legionella.

Dwutlenek chloru nie może być magazynowany, i musi być wytwarzany w miejscu dozowania. Służą do tego generatory dwutlenku chloru. Zautomatyzowane pompy dozują reagenty - są one bezpieczne, gdyż posiadają bardzo niskie stężenie. Następnie w komorze reaktora wytwarzana jest odpowiednia ilość dwutlenku chloru. Bezpieczeństwo procesu gwarantują opatentowane naczynia miarowe, które zatrzymują pracę w razie braku któregoś z reagentów, lub usterki, [b]co całkowicie wyklucza dostanie się do wodociągu nieporządanych substancji[/b].

Skuteczność dezynfekcyjna jest całkowicie [b]niezależna od odczynu pH wody[/b]. Dwutlenek chloru ma podwyższony czas remanencji w sieci, nie chloruje - dzięki czemu nie powstają rakotwórcze związki THM, [b]poprawia smak i zapach wody, usuwa jej barwę oraz utlenia żelazo i mangan[/b]. Bardzo istotną kwestią jest również jego [b]niski poziom korozyjności w porównaniu z chlorem[/b].

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń do dezynfekcji i zmiękczania wody na naszej stronie.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Gry po polsku
  Szybki dostęp do spolszczeń i ich przejrzyste wyszukiwanie zapewnia portal www.spolszczenia.pl W serwisie można znaleźć niemalże tysiąc różnorodnych plików. Liczba spolszczeń jednak wciąż rośnie. Korzystanie z bazy jest płatne. Jest to jednak symboliczna kwota, wynosząca zaledwie 3 zł + opłata VAT, która gwarantuje 7-dniowe pobieranie zawartości całej bazy spolszczeń.
Kategoria:   Internet > Inne


5. 24helpdesk.pl - Profesjonalne wsparcie IT dla twojej firmy
  Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług z branży IT, jest to między innymi projektowanie i budowa sieci komputerowych, wsparcie techniczne, pomoc przy wyborze nowego i konserwacja już istniejącego sprzętu.
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0