Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6354
Dom 3438
Firmy wg branży 8594
Internet 4312
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 953
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 501
Sport 591
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3138
Zwierzęta i rośliny 325
26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Interlo, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej
  Interlo, strona stworzona przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej im. M. Kopernika. Kopernik. Zapraszamy do podglądania naszej działalności oraz uczestniczenia w życiu naszej szkoły. Konkretne kategorie dotyczące spraw uczniów i działalności jakie podejmują ale nie tylko, różnież działy humorystyczne, ogłoszenia, porady, wycieczki szkolne, itp.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Szkolne Mleko - szkolne picie mleka
  Fundacja MLEKO DLA SZKÓŁ MLEKO DLA ZDROWIA - popularyzuje picie świeżego mleka wśród dzieci. Mamy nadzieję dotrzeć do jak największej liczby dzieci i każdemu z nich zapewnić codzienny dostęp do kartonika świeżego mleka, promując szkolne picie mleka.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Liceum dla dorosłych Kraków
  Jeżeli w za młodu nie miałeś okazji skończyć szkoły z maturą, dzisiaj to nie jest problemem. To liceum dla dorosłych w Krakowie zagwarantuje Ci możliwość zdobycia egzaminu dojrzałości. Masz możliwość zapisać się w tym miejscu w bez względu na wiek. Przez to, że jest to prywatne liceum, mamy możliwość pomóc słuchaczom wyeliminować wszelkie niedostatki w edukacji przez dodanie ilości godzin z wybranych przedmiotów. Zdobędziesz więc wiedzę, której nie było możliwości dostać w przeszłości. Jeśli więc chciałbyś mieć egzamin dojrzałości z prywatnych powodów albo także jest to konieczne do pracy, nie zwlekaj i przyjdź do naszego ogólniaka.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkolnictwo w Polsce
  Chcesz poszukac najodpowiedniejsze szkoły średnie w twoim mieście? W takim wypadku już teraz odwiedź nasz serwis internetowy. Tylko w naszym serwisie możesz wybrać dla twojego dziecka najlepszą szkołę. Jedynie u nas posiadasz sposobność na najwyższe wyedukowanie swojej pociechy. Od tego zależy otrzymanie dobrej posady. Nie jest istotne czy szukamy szkół państwowych. Wszyściutkie one możemy szybciutko odnaleźć.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Zarządzanie projektami
  Jako firma Octigo zajmujemy się planowaniem a także organizowaniem gier oraz warsztatów treningowych z obszaru zarządzanie projektami. Do dyspozycji mamy studia magisterskie, szereg programów szkoleniowych a także gier szkoleniowych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, na której mieści się blog z ciekawymi tekstami dla wszystkich, których ciekawi zarządzanie projektem.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0