Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. ARCANA Pracownia Plastyczna
  Pracownia Plastyczna ARCANA prowadzi kursy oraz szkolenia w zakresie sztuk pięknych dla dzieci i młodzieży. Pracownia znajduje się w centrum Torunia, zapraszamy wszystkich do nas bez względu na wiek oraz umiejętności potrafimy w każdej osobie odkryć talent o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Prowadzimy kursy dla osób zdających egzaminy wstępne na akademie sztuki oraz architekturę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Szkoły dla dorosłych im. M. Twaina, kursy maturalne
  Liceum im. Marka Twaina, jest prywatną szkołą dla dorosłych, która została utworzona w 1998 roku. Placówka od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratorium Oświaty oraz realizuje programy w oparciu o podstawy programowe MEN. W ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo:

- Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (dwuletnie - 4 semestry),
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (trzyletnie – 6 semestrów).

Nauka w liceach odbywa się w systemie Wieczorowym i Zaocznym. Szkoła poza typową realizacją programu organizuje dla Słuchaczy nieodpłatne szkolenia i warsztaty, a także prowadzi fakultety w semestrach programowo najwyższych. Dbając o komfort naszych podopiecznych proponujemy całą gamę usług m.in.: ubezpieczenia, pomoc w poszukiwaniu pracy, wsparcie psychologiczne, system stypendialny. Priorytetem w naszej działalności jest nie tylko odpowiedzialne przekazanie wiedzy przez doświadczonych pedagogów, ale również indywidualne podejście i budowanie przyjaznej, niekrępującej atmosfery wśród uczących się osób.

Absolwentom i uczniom innych szkół pomagamy przygotować się do matury - zapraszamy wszystkich chętnych na kursy maturalne.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Prywatne przedszkole Warszawa Mokotów
  Placówka przedszkolna dla pociech w przedziale wiekowym od 2,5 do 6 lat. Całodzienna opieka wychowawczyń, ćwiczenia mające na celu prawidłowy rozwój, również dla niepełnosprawnych maluszków w grupach integracyjnych biorąc pod uwagę zasady Marii Montessori. Ćwiczenia edukujące, ćwiczenia fizyczne oraz ćwiczenia artystyczne. Przedszkole gwarantuje nie tylko opiekę, ale jest również najprawdziwszą nauką życia i przyjaźni dla dzieci. Zasady Marii Montessori sprawiają że dzieci uczą się służyć pomocą, zakańczać zaczętą pracę, szanować prawa innych.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Studia online / Pedagogika Warszawa / Studia Podyplomowe / WSGE
  Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej oferuje Studia pierwszego i drugiego stopnia w Józefowie pod Warszawą.
Kierunki Studia Warszawa:
Bezpieczeństwo wewnętrzne Warszawa
Zarządzanie Warszawa
Pedagogika Warszawa
Administracja Warszawa
Socjologia Warszawa
Ochrona środowiska Warszawa
Oraz studia podyplomowe Warszawa
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkolenia
  Dobra uczelnia? Popularny ale również przyszłościowy kierunek studiów? To wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas. Wejdź na stronę janski.edu.pl by przekonać sie co możemy zaoferować naszym studentom oraz słuchaczom kursów. Proponujemy kursy i szkolenia przygotowawcze do studiów a także kursy zawodowe, tematyczne. Szkolimy w systemie dziennym oraz zaocznym na kierunkach takich jak zarządzanie, turystyka i rekreacja, stosunki międzynarodowe, pedagogika, oraz kilku innych. U nas również toczy się nauka na studiach podyplomowych, które są świetnym ukoronowaniem wykształcenia. Warto zapisać się na wybrany kierunek studiów na zbliżający sie rok akademicki, by juz teraz skorzystać z ulg i rabatów, jakie oferuje nasza uczelnia. Pobieramy czesne rozłożone na wygodne, niskie raty, tak aby studiowanie nie było ciężarem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sekretariacie uczelni a także za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0