Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316




26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Lublin.wspkorczak.eu
  W ofercie naszej uczelni w Lublinie znajdą Państwo możliwość kształcenia się na kierunkach związanych z pedagogiką. Zapraszamy na studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, studia podyplomowe. Kształcimy w następujących kierunkach: pedagogika, pedagogika specjalna, logopedia. Naszym studentom stworzyliśmy doskonałe warunki do nauki i poszerzania wiedzy. Wykładowcy to karda renomowanych profesorów i doktorów.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe w CE7 Katowice
  Marzysz o tym żeby zostać Technikiem Geodetą, Technikiem Florystą, Masażystą lub Asystentem Stomatologicznym? A może chciałbyś się uczyć w Szkole Medycznej i uzyskać specjalność w zakresie opieki nad osobami starszymi? To wszystko możliwe jest dzięki bogatej ofercie Centrum Edukacji 7! Możesz wybrać spośród dziewięciu dogodnych lokalizacji na Śląsku! Możesz również wybierać czy chcesz uczęszczać do liceum, liceum dla dorosłych, szkoły medycznej lub po prostu zapisać się na kurs zawodowy. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Przedszkole Puchatek - Ridgewood - Nowy Jork
  Przedszkole Puchatek w Nowym Jorku w dzielnicy Ridgewood. Nowo powstałe przedszkole prezentuje szeroki wachlarz usług by rozwinąć u dzieci umiejętności logicznego myślenia, kreatywność, rozwój fizyczny oraz umiejętności psychospołeczne . Oczywiście, sposób przekazywania wiedzy, musi być dostosowany do wieku dzieci. Program, który realizujemy to „Nauka przez zabawę”. Poprzez nasze działania, chcemy nie tylko przekazać dzieciom podstawowe umiejętności, ale również rozwinąć ich wyobraźnię i rozbudzić ciekawość do otaczającego nas świata.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Kraków studia - www.wszib.edu.pl
  Już za moment zaczyna się drugi, letni semestr - czy jesteś już zapisany na studia? Kraków to znakomite miejsce, w którym można rozpocząć akademicką przygodę. Zapraszamy wszystkich przyszłych studentów i studentki rozmaitych narodowości do skorzystania z oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Nasza oferta jest bogata i z pewnością trafi w gusta tych osób, które swoje ambicje określają jako biznesowe - studia z finansów i rachunkowości pozwolą takiej osobie na zdobycie niezbędnych kwalifikacji do nadzorowania skomplikowanych operacji finansowych w dużych firmach. Z kolei te osoby, które widzą siebie na stanowiskach związanych z programowaniem chętnie powitamy na studiach informatycznych w WSZiB. Ponieważ komputeryzacja tryumfalnie postępuje w bez mała wszystkich dziedzinach współczesnego życia, pracy dla osób umiejących tworzyć programy komputerowe z pewnością przez długi czas nie zabraknie. Dodatkowym atutem WSZiB i oferty studiów jest Kraków - miasto wyjątkowe, o życiu codziennym i kulturze tworzonej w dużej mierze właśnie przez studentów kilku największych uczelni oraz szeregu mniejszych - studia w Krakowie to bez wątpienia przygoda oraz szansa, która może zaważyć na dalszej karierze i życiu!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Warszawa.wspkorczak.eu
  W ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie znajdą Państwo możliwość odbycia nauki na studiach I i II stopnia. Zapraszamy na studia pedagogiczne, pedagogiki specjalnej oraz polityki społecznej. Ponadto przygotowaliśmy bogaty wybór kierunków na studiach podyplomowych. Oferujemy możliwość odbycia nauki w trybie niestacjonarnym oraz internetowym. Więcej informacji na stronie internetowej naszej uczelni.
Kategoria:   Nauka > Szkoły





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0