Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. GSM Studium Doskonalenia Kadr
  Z pomocą Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni, oferującym wszechstronne doskonalenie zawodowe oraz aktualizację posiadanych kwalifikacji załóg statków morskich, możliwa jest wydajna i bezpieczna praca w żegludze morskiej. Proponujemy kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne, odbywające się w budynkach Akademii Morskiej, wykorzystujące nowoczesne symulatory działu pokładowego i maszynowego, idealnie odtwarzające normalne warunki panujące na statku i morzu. Kursy te prowadzone są przez znakomitych pedagogów. Nasze kursy spełniają wymagania i zalecenia Międzynarodowej Organizacji Morskiej, dotyczące wprowadzania najnowszych technologii w żegludze i gospodarce morskiej. W prowadzonej przez nas Gdyńskiej Szkole Morskiej, kształcimy także przyszłe kadry. Szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Ośrodek Szkolenia Kierowców w Warszawie - ABC-Trans
  Kursy nauki jazdy oraz jazdy doszkalające w kategoriach A i B. Promocyjne kursy prawo jazdy w wybranych kategoriach na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia teoretyczne prowadzimy również w systemie weekendowym w dogodnych godzinach dla kursantów. Zajęcia praktyczne umawiane indywidualnie z kursantem prawa jazdy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. ÖSTERREICH INSTITUT POLSKA SP. Z O.O konwersacje niemiecki Warszawa
  jeżeli pragną się Państwo efektywnie nauczyć języka niemieckiego, wówczas polecamy wybór Österreich Institut z siedzibą w Warszawie. Wchodzi on w skład Spółki Österreich Institut GmbH, która oferuje kursy tego języka za granicą oraz w pełni podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austriackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. szkolenia są poświęcane osobom w każdym wieku i dotyczą wszystkich poziomów językowych. Mamy materiały dydaktyczne, a także współpracujemy z instytucjami naukowych i szkoleniowymi. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej na stronie internetowej, do odwiedzin jakiej, serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy
  Prawo jazdy w Gdyni - tylko z ELCARem - Gdyńską Szkołą Jazdy. W naszej szkole nauczysz się jeździć nie tylko na egzamin, ale również aby być bezpiecznym kierunku w codziennej jeździe! Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii A, A1, B. Szkolenie teoretyczne z profesjonalną kadrą w sympatycznej atmosferze. Szkolenie praktyczne na identycznych samochodach, na których odbywa się egzamin. Zapraszamy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Liceum Bemowo
  Strona Liceum Niepublicznego nr 29 im Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona o jednej z najstarszych szkół w Warszawie prowadzonej przez dyrektor Bożenę Krysztoforską, bezpieczna szkoła z małymi kameralnymi klasami, atrakcyjne warunki rekrutacji, indywidualne podejście do każdego ucznia.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0