Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Liceum językowe Kraków
  Prywatne Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 14 mają uprawnienia szkoły publicznej.
W liceum realizowany jest program matury międzynarodowej.
Zapraszamy! Nasza oferta to liceum językowe Kraków, liceum ogólnokształcące oraz gimnazjum.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Kurs prawa jazdy Kraków
  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Pirat" w Kraków oferuje szkolenia kursowe na kategorie "A", "B", "C". Dysponuje wszelkimi potrzebnymi pomocami dydaktycznymi, w tym programem do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania. Zapewnia kompleksową obsługę łącznie z badaniami lekarskimi, testami, pomocami dydaktycznymi.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach popołudniowych w sali wykładowej znajdującej się przy ul. Kalwaryjskiej 9 w Klubie Sportowym "Korona". Zajęcia praktyczne są natomiast dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów i zapewniają im naukę jazdy w każdych warunkach i o każdej porze.

Z naszego placu manewrowego można skorzystać przez całą dobę.

Dla uczniów i studentów oferujemy zniżki!

Zapraszamy czekamy właśnie na Ciebie!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Art Studio - kursy aranżacji wnętrz
  ART STUDIO jest Profesjonalną Szkołą Projektowania Wnętrz, działającą w Warszawie, na podstawie akredytacji wydanej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Placówka prowadzi kursy od 2002 roku, zyskując renomę i zaufanie kursantów. Zajęcia odbywają się w systemie ćwiczeń i wykładów i przygotowują kursantów do pracy w zawodzie projektanta – architekta wnętrz. Doświadczeni wykładowcy i wysoki poziom merytoryczny kursów to gwarancja satysfakcji klienta.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Państwowe studia w Polsce
  Na terenie naszego kraju funkcjonuje wiele znakomitych państwowych uczelni wyższych, posiadających bogatą ofertę edukacyjną zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Studiowanie w państwowej szkole wyższej stanowi gwarancję uzyskania prestiżowego dyplomu naukowego, a co za tym idzie otwiera szerokie możliwości dalszego rozwoju. Chcąc wybrać odpowiednią uczenie państwową warto skorzystać z licznych zestawień dostępnych w internecie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Zarządzanie w ochronie środowiska studia
  Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz - rekrutacja na studia podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie i stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Podnoszenie kwalifikacji - studia podyplomowe dofinansowane z EFS dla pracowników przedsiębiorstw tj. Zarządzanie w ochronie środowiska, monitoring środowiska, infrastruktura komunalna, gospodarka odpadami oraz odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy zaprasza - Ochrona dóbr kultury, Lotnictwo i kosmonautyka. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka, zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie. Bezpłatny kurs pielęgnacja zieleni i melioracja.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0