Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
26 LO w Lodzi
ID linku 4107
Tytuł 26 LO w Lodzi
Url http://lo26.pl/
Opis Wszystko o 26 Liceum Ogólnokształcącym w Lodzi - nabór, kalendarz, projekty, galeria, osiągnięcia, plan lekcji, historia szkoły, absolwenci, rada pedagogiczna, kontakt, samorząd, strony przedmiotowe, wiadomości, wydarzenia, życiorys patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, nabór, kalendarz, projekty, galeria
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe 26 LO   liceum   ogolnoksztalcace   edukacja   lodz   licea   szkola   XXVI   rekrutacja   absolwenci   matura   nabor   historia szkoly
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Valker
Email wyślij email do Valker
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Szkoły dla dorosłych im. M. Twaina, kursy maturalne
  Liceum im. Marka Twaina, jest prywatną szkołą dla dorosłych, która została utworzona w 1998 roku. Placówka od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratorium Oświaty oraz realizuje programy w oparciu o podstawy programowe MEN. W ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo:

- Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (dwuletnie - 4 semestry),
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (trzyletnie – 6 semestrów).

Nauka w liceach odbywa się w systemie Wieczorowym i Zaocznym. Szkoła poza typową realizacją programu organizuje dla Słuchaczy nieodpłatne szkolenia i warsztaty, a także prowadzi fakultety w semestrach programowo najwyższych. Dbając o komfort naszych podopiecznych proponujemy całą gamę usług m.in.: ubezpieczenia, pomoc w poszukiwaniu pracy, wsparcie psychologiczne, system stypendialny. Priorytetem w naszej działalności jest nie tylko odpowiedzialne przekazanie wiedzy przez doświadczonych pedagogów, ale również indywidualne podejście i budowanie przyjaznej, niekrępującej atmosfery wśród uczących się osób.

Absolwentom i uczniom innych szkół pomagamy przygotować się do matury - zapraszamy wszystkich chętnych na kursy maturalne.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Mała Panda - żłobek i przedszkole
  Akademia malucha "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. "Mała Panda" realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o język angielski i zajęcia plastyczne. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Akademia malucha została zorganizowana jak żłobek i przedszkole.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Prywatna Szkoła Podstawowa Inspiracja
  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Inspiracja została utworzona z inicjatywy mieszkańców Białołęki (Tarchomina i Targówka) - dzielnicy Warszawy. Szkoła Inspiracja oferuje swoim podopiecznym wysoki poziom nauczania, a także zapewnia bezpieczeństwo dzieci do niej uczęszczającej, umożliwiając wiele form rozrywki.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Niepubliczne przedszkole Kraków
  Kiedy nadchodzi czas, aby twoje dziecko po raz pierwszy udało się do przedszkola, ty, jako rodzic stajesz przed ważną decyzją wyboru adekwatnej placówki wychowawczej. Oczywiście na rynku możliwości jest wiele, dlatego też każdy może wybrać to przedszkole, jakie najbardziej mu odpowiada. Jednakże na szczególną uwagę zasługuje Niepubliczne przedszkole Językowe „Pod Magnolią”, które to mieści się na terenie Krakowa. W przedszkolu tym każde dziecko znajdzie znakomitą opiekę, a także będzie mógł skorzystać i uczyć się a także nabywać nową wiedzę właśnie poprzez zabawę. W takim przedszkolu twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie i nie będzie się nudzić.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkolenia
  Dobra uczelnia? Popularny ale również przyszłościowy kierunek studiów? To wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas. Wejdź na stronę janski.edu.pl by przekonać sie co możemy zaoferować naszym studentom oraz słuchaczom kursów. Proponujemy kursy i szkolenia przygotowawcze do studiów a także kursy zawodowe, tematyczne. Szkolimy w systemie dziennym oraz zaocznym na kierunkach takich jak zarządzanie, turystyka i rekreacja, stosunki międzynarodowe, pedagogika, oraz kilku innych. U nas również toczy się nauka na studiach podyplomowych, które są świetnym ukoronowaniem wykształcenia. Warto zapisać się na wybrany kierunek studiów na zbliżający sie rok akademicki, by juz teraz skorzystać z ulg i rabatów, jakie oferuje nasza uczelnia. Pobieramy czesne rozłożone na wygodne, niskie raty, tak aby studiowanie nie było ciężarem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sekretariacie uczelni a także za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0