Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
ubezpieczenia komunikacyjne
ID linku 4203
Tytuł ubezpieczenia komunikacyjne
Url http://komunikacyjne.net
Opis Serwis komunikacyjne.net zbiera interesujące informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych – począwszy od tych najbardziej podstawowych i ogólnych po szczegółowe opinie o poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. O ubezpieczeniach komunikacyjnych, ich rodzajach, także o tym, jak znaleźć ciekawe i tanie ubezpieczenie samochodu i jak w swoich poszukiwaniach wykorzystywać kalkulator oc, a także o tym, które kalkulatory oc są najszybsze i najwygodniejsze.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie oc   ubezpieczenie ac   ubezpieczenia komunikacyjne   ubezpieczenie komunikacyjne   komunikacyjne   oc   ac   oc ac   ubezpieczenia oc   ubezpieczenie samochodu   ubezpieczenia samochodowe   pzu   liberty   aviva   axa   kalkulator oc   składki oc   składki
Data Sep 23, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia Katowice
  Teren działania: Katowice, Tychy, Mikołów i okolice.

Jako agent wyłączny pracuję dla T.U. Allianz od 2002r.
Dzięki tej pracy zdobyłem już spore doświadczenie, jak również zaufanie i zadowolenie moich klientów.
Do tego grona możesz dołączyć i Ty !
Skontaktuj się ze mną korzystając z podanych poniżej telefonów lub wybierz zakładkę "umów spotkanie",która znajduje się po lewej stronie.


Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym pracuje oferuje:

Dla klientów indywidualnych:

- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia Emerytalne
+ II Filar - OFE Allianz
+ III Filar Allianz,
- Ubezpieczenia komunikacyjne (AC, OC, NNW, Assistance),
- Ubezpieczenia budynków i wyposażenia mieszkań,
- Ubezpieczenia OC,
- Ubezpieczenia NNW,
- Ubezpieczenia turystyczne (Globtroter),
- Ubezpieczenia rolne.


Dla firm:

- Ubezpieczenia grupowe pracowników na życie,
- Pracownicze Programy Emerytalne ( PPE )
- Ubezpieczenia majątku,
- Ubezpieczenia budowlano-montażowe,
- Ubezpieczenia CARGO,
- Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
- Gwarancje finansowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. www.helios-ahu.com.pl
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę AHU-HELIOS z Krakowa. Nasza działalność polega na pośrednictwie ubezpieczeniowym. Dzięki nam, mogą Państwo kupić interesujące Państwa ubezpieczenia, na atrakcyjnych warunkach, dzięki temu, że będziemy Państwa kompetentnie reprezentowali przed jednym z towarzystw ubezpieczeniowych, z którym współpracujemy. Nasza oferta jest kompleksowa, oferujemy zarówno ubezpieczenia majątkowe, jak także zdrowotne czy komunikacyjne. Jesteśmy otwarci na pomoc pojedynczym Klientom i przedsiębiorstwom z Krakowa. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. INCASSO ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków Jelenia Góra
  Odpowiednie ubezpieczenie pozwala nam zaoszczędzić wielu zmartwień oraz stresów. Z pomocą Centrum Ubezpieczeniowego Andrzej Mucowski mogą Państwo dobrze z zabezpieczyć życie swoje oraz swoich bliskich. Agencja wyselekcjonuje dla Państwa najlepsze ubezpieczenie majątkowe, na życie, komunikacyjne, turystyczne czy OC osoby fizycznej. Ma również doświadczenie w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej podmiotów gospodarczych. Dzięki współpracy z największymi ubezpieczycielami na rynku, centrum może wybrać dla Państwa najpełniejszą polisę w niskiej cenie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej centrum, na której zamieszczone są szczegóły oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ubezpieczenie-na-zycie-cena.pl
  Nasza strona powstawała z myślą o tych, którzy obawiają się zbyt wysokiego kosztu swojego ubezpieczenia na życie. Znajdziesz na niej informacje, jak obliczyć i obniżyć wysokość składki ubezpieczeniowej. Oprócz tego będziesz mógł skorzystać z porównywarki ubezpieczeń - jednego ze sposobów na tanie ubezpieczenie. Na polisę życiową stać naprawdę każdego! Przekonaj się, że to nie luksus, a zwykła konieczność. Jeśli nadal będziesz miał jakieś wątpliwości, możesz skontaktować się z nami przez e-mail - informacje kontaktowe znajdziesz w zakładce "redakcja".
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ranking OFE
  Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE 2009, Zapisy do OFE on-line, Informacje które pomogą ci wybrać. Co to jest losowanie OFE, stopa zwrotu oraz prowizja funduszy. Zapisz się do OFE samodzielnie i nie daj się wylosować przez ZUS. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcej o OFE .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0