Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
portalwindykacja.pl
ID linku 4305
Tytuł portalwindykacja.pl
Url http://www.portalwindykacja.pl
Opis Portal dedykowany wierzycielom. Proste w obsłudze narzędzia upraszczające wszczęcie procesu odzyskiwanie należności. Kierowany do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych mających problemy z odzyskaniem należnych im kwot. Ponadto za pośrednictwem portalu można uzyskać porady prawne, wszcząć postępowanie sądowe, zlecić poszukiwanie dłużnika i jego majątku, zlecić mediacje, sporządzenie raportu handlowego, zawrzeć umowę faktoringową, forfaitingową, ubezpieczyć należności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe windykacja   wierzytelności   należności   odszkodowania   długi   windykacja wierzytelności   windykacja należności   odzyskiwanie wierzytelności
Data Sep 25, 2009
Imię kontaktowe marek
Email wyślij email do marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. http://cgolegal.pl
  Kancelaria prawna CGO Legal z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawniczych i podatkowych dla przedsiębiorców. Firma ma zasięg ogólnopolski, specjalizuje się między innymi w obsłudze spółek, ich zakładaniu czy też w zakresie własności intelektualnej, nieruchomości, czy windykacji. Klienci mogą liczyć na usługi w korzystnych cenach oraz na wysokim poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Jacek Węgrzynowski Adwokat
  Jesteśmy kancelarią prawną zlokalizowaną w Bielsku Białej. Oferujemy pomoc adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego. Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm oraz udzielaniem pomocy prawnej klientom indywidualnym. Reprezentujemy klientów przed sądami w całym kraju, sporządzamy pisma procesowe itp. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa gospodarczego, pracy, nieruchomości, budowlanego oraz cywilnego, rodzinnego, karnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prowadzenie sprawy rozwodowej
  W ofercie kancelarii kancelaria-krakow.com prowadzonej przez Panią Martę Pendzej można znaleźć usługi w zakresie prowadzenia spraw związanych z prawem rodzinnym. Najważniejszym punktem oferty jest reprezentowanie klientów w sprawach rozwodowych oraz separacyjnych. Pomoc obejmuje również sprawy o ustalenie praw rodzicielskich, alimentów oraz spadków. Firma zajmuje się również prowadzeniem mediacji w sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Iridum - odszkodowania, dochodzenie odszkodowań
  Odszkodowania IRIDUM – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu bądź mieniu, jak i dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Współpracujemy z biegłymi oraz najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać należne odszkodowanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Windykacja nalezności i odzysiwanie długów
  MEDIARE działa na rynku wierzytelności od 2004roku. W wspieraniu firm i osób fizycznych w negocjacjach z dłużnikami MEDIARE stosuje coraz to nowsze narzędzia wpływania na dłużnika, baza wielu lat doświadczeń pozwala coraz efektywniej wpływać na spłatę swoich zobowiązań przez niesolidnego klienta, już w pierwszych tygodniach. Negocjacje terenowe prowadzi Windykator bezpośrednio u dłużnika, co pozwala skrócić czas odzyskiwania należności i zwiększa efektywność egzekwowanego długo. Około 78% spraw rozwiązanych jest na etapie polubownym. Firma windykacyjna Mediare prowadzi kompleksową obsługę należności tj. windykacja pozasądowa, sądowa, i egzekucyjna.
Każdy etap dochodzenia należności prowadzony jest przez zespól doświadczonych negocjatorów, mediatorów i radców prawnych.
Naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja od skuteczności naszych działań – nie odzyskamy Twoich należności?! nie ponosisz, żadnych kosztów. SZYBKO …. SKUTECZNIE …. BEZ OPŁAT …. prowizja już od 7%
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0