Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Coaching
ID linku 438
Tytuł Coaching
Url http://www.timeforteam.pl
Opis Time for Team Development Consultants - specjalista w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Głównymi obszarami działalności firmy są rozwój zespołów, liderów i organizacji, Executive Coaching oraz Team Coaching. Firma prowadzi warsztaty i szkolenia dla menadżerów.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe coaching   zespół   zarządzanie   budowanie   moderowanie   time   team   executive   zasoby ludzkie   time for team   szkolenia
Data Dec 24, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konsulting Kraków - akademiasokrates.pl
  Każdy z Was może osiągnąć sukces zawodowy pod warunkiem, że mocno w to uwierzycie. Jako agencja rozwoju dobrze wiemy, że blokady psychologiczne to najczęstszy powód zaniechania swojej kariery. Jeśli jesteś człowiekiem indywidualnym i chcesz się rozwijać z najlepszymi, to zapraszamy na AkademiaSokrates.pl po więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia systemy zarządzania
  Nasza oferta obejmuje profesjonalne szkolenia pracownicze. Organizujemy warsztaty w formie zamkniętej lub otwartej przeszkolimy Państwa pracowników w siedzibie firmy lub w firmie wyjazdowej. Prowadzimy zajęcia w życzliwej atmosferze. Cechuje je wysoki poziom merytoryczny i doskonała organizacja. Efekty po zakończonym szkoleniu są bardzo duże a słuchacze zdobywają wiedzę merytoryczną i praktyczną. W ofercie firmy SGP Training and Consulting szkolenia dotyczące sprzedaży, kadr i płac, wystąpień publicznych, coachingu i innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Ośrodek Szkolenia Kierowców Elbląg
  SchoolCar.pl - profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Elblągu. Kursy na prawo jazdy kategorii B prowadzone w godzinach wybranych przez kursanta oraz przez profesjonalnych instruktorów nauki jazdy. Szkoła nauki jazdy SchoolCar.pl zapewnia również komplet materiałów do nauki, dostęp do zaplecza edukacyjnego oraz możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. EWA ROMANOW-GŁOWACKA Home staging kurs Wrocław
  Entuzjaści projektowania wnętrz mieszkalnych oraz zyskującego coraz to większe grono wielbicieli w Polsce home stagingu, mogą skorzystać z oferty, jaką przyszykowała Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu. Dotyczy ona kursów, jake związane są ze wspomnianymi zagadnieniami. Są one prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, a materiały niezbędne do pracy projektowej przygotowują m.in. nasze przedsiębiorstwa partnerskie, a wśród nich tj. CERMAG, Tubądzin, Villeroy & Boch, Sky Tower oraz InteriCad. Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w naszych szkoleniach. Dokładne informacje na ich temat odnajdziesz na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. bhp Rybnik
  Firma zapewnia wysoką jakość szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i opracowuje najbardziej efektywny program działań, który obejmuje miedzy innymi szkolenia, raporty i dokumentacje oraz analizy związane z kwestiami Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy. Dzięki bogatej wiedzy teoretycznej oraz doświadczeniu praktycznemu firma jest w stanie skutecznie pomóc swoim klientom w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa w firmie. Po pełną ofertę firmy zapraszam na jej stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0