Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Matematyka Białystok
ID linku 4498
Tytuł Matematyka Białystok
Url http://www.efekt.bialystok.pl
Opis Studio Edukacyjne Efekt znajduje się w Białymstoku, gdzie prowadzi różnorodne kursy przygotowawcze dla młodzieży i osób dorosłych. Oferta firmy skierowana jest do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie czekających go egzaminów gimnazjalnych lub maturalnych. Doświadczona kadra nauczycielska prowadzi zajęcia z przedmiotów, takich jak: matematyka, biologia, historia czy chemia. W ofercie firmy znajdziemy też kursy języka angielskiego dla zaawansowanych i początkujących.
Kategoria Nauka > Matematyka
Słowa kluczowe efekt   kursy   przygotowawcze   matura   Białystok   Bialystok   egzaminu   gimnazjalnego   kurs   gimnazjalny   maturalny   maturalne   gimnazjalne   językowe   językowe   angielski   niemiecki   polski   matematyka   biologia   chemia   geografia   szkoła   językowa   egzamin
Data Oct 1, 2009
Imię kontaktowe Danuta
Email wyślij email do Danuta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Matematyka
1. Darmowy serwis korepetycyjny
  Jako pierwsi podejmujemy się prowadzenia lekcji internetowych skierowanych do studentów zupełnie za darmo.

Nikt poza nami nie podjął się nauczania matematyki na poziomie studiów wyższych w sieci.

Serwis liczysz.pl skupia cały materiał z dziedziny matematyki realizowany na polskich uczelniach technicznych, ekonomicznych i medycznych.

Jesteśmy odpowiedzią na niesłabnące zapotrzebowanie pomocy w opanowaniu przez studentów materiału z przedmiotów matematycznych.

Nasz zespół codziennie tworzy i udostępnia nowe przykłady wraz z rozwiązaniami.

Liczysz.pl realizuje:
- Analizę matematyczną
- Algebrę liniową
- Statystyka i rachunek prawdopodobieństwa
- Równania różniczkowe
Kategoria:   Nauka > Matematyka


2. Liczyc.pl - Wyliczymy wszystko co jest tylko możliwe
  Wyliczymy wszystko co jest tylko możliwe. W serwisie Liczyc.pl dokonanie obliczeń z różnych dziedzin życia jest proste i szybkie przy zastosowaniu nieskomplikowanych kalkulatorów. Narzędzia, które ułatwią Wam życie w ogromnym stopniu. Kalkulator kredytowy, pensji netto brutto, oszczędności, hipoteczny, rozmiarów ubrań, jednostek miar i mnóstwo dalszych.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


3. Efektywne nauczanie matematyki - Matfiz24.pl
  Zobacz szybką metodę opanowania matematyki na Matfiz24.pl wykorzystującą profesjonalne nagrania matematyczne dostępne za darmo. Artykuły publikowane w serwisie są konkretne i bez zbędnej teorii. Główną siłą w zrozumieniu matematyki jest przekaz filmowy i tłumaczenia zadań, które omawia Marek Duda. Zobacz wersję mobilną serwisu i ucz się ze swojego telefonu komórkowego już teraz - online.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


4. www.zakumam.pl - czy można polubic matmę?
  Nauka matematyki może być ciekawa dla ucznia! To nie pusty frazes. W portalu zakumam.pl znajdują się nowatorskie i angażujące formy zapoznawania się z popularną matmą. Zadbaliśmy o to, żeby każde zagadnienie było dokładnie wytłumaczone i pokazane na prostym przykładzie. Dewizą portalu jest nauka poprzez humor i hasło, że nie każdy musi wszystko od razu rozumieć! Zakumam.pl jest stworzony przez uczniów dla uczniów ze zrozumieniem podstawowych bolączek wynikających z nauki matematyki. Dzięki portalowi można doświadczyć nowego sensu i jakości interaktywnego środowiska edukacyjnego. Sprawdź i odkryj, czy taka forma jest skuteczniejsza niż standardowa lekcja w szkole. Dla rodziców zakumam.pl jest idealnym uzupełnieniem i rozwinięciem wiedzy oraz umiejętności matematycznych młodzieży. Treści dostępne w portalu są opracowane pod kątem przygotowania gimnazjalisty do egzaminu gimnazjalnego oraz licealisty do matury. Każda minuta spędzona na portalu zakumam.pl jest inwestycją w przyszłość!
Kategoria:   Nauka > Matematyka


5. WawaMatma.pl - matematyka
  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony poświęconej matematyce. Korepetycji z matematyki udzielam już od czterech lat i oprócz kontaktu do mnie na stronie można odnaleźć wiele ciekawych materiałów ułatwiających naukę matematyki. Rozwiązania zadań, trochę teorii, tablice matematyczne i przydatne linki. Wszystko związane z matematyką. Warszawa
Kategoria:   Nauka > Matematyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0