Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Edukacja z Busolą
ID linku 4582
Tytuł Edukacja z Busolą
Url http://www.busola.edu.pl
Opis Edukacja z Busolą. Kurs na matematykę! Kursy maturalne z matematyki, kursy gimnazjalne z matematyki oraz korepetycje z matematyki - w grupach dwu-trzyosobowych. Z nami dokładnie powtórzysz materiał przed każdym egzaminem z matematyki. Zajęcia w małych grupach, prowadzone w centrum Poznania – blisko ronda Kaponiera - bardzo dogodny dojazd. Doświadczeni wykładowcy - przygotowani na każdy poziom nauczania matematyki, również matematykę wyższą. Sukces gwarantowany. Rewelacyjna cena! Zapewniamy wysoki poziom kształcenia. Program kursu zgodny z wymaganiami CKE. Materiały są w cenie kursu.
Kategoria Nauka > Matematyka
Słowa kluczowe kursy maturalne matematyka poznań   kurs maturalny matematyka poznań   matematyka matura poznań   matematyka poznań   kursy maturalne poznań   kurs maturalny poznań   kurs na maturę   matematyka korepetycje poznań   kursy gimnazjalne poznań   kurs gimnazjalny pozn
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe agata
Email wyślij email do agata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Matematyka
1. Kursy i korepetycje z matematyki
  Szkoła Matematyki zajmuje się prowadzeniem zajęć z dowolnego poziomu oraz zakresu materiału nauczania matematyki. Prowadzimy kursy maturalne z matematyki, kursy przygotowujące na studia oraz korepetycje z matematyki. Zajmujemy się przygotowaniem do olimpiad i konkursów matematycznych. Nasze zajęcia odbywają się w centrum Warszawy.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


2. matura z Matematyki 2010
  Serwis edukacyjny Centrum Edukacji Matematycznej Kuriapta. Oferujemy internetowy kurs maturalny z matematyki na najwyższym poziomie. Gwarantujemy ciągły kontakt z nauczycielem on-line. Z nami matura z matematyki będzie łatwa. Zawieramy z kursantem umowę. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sukces - Piątka z matmy! Kurs przygotowawczy do matury z matematyki obejmuje gruntowne powtórzenia całego materiału LO. Przygotujemy kursanta do matury z matematyki 2010 zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


3. www.zakumam.pl - czy można polubic matmę?
  Nauka matematyki może być ciekawa dla ucznia! To nie pusty frazes. W portalu zakumam.pl znajdują się nowatorskie i angażujące formy zapoznawania się z popularną matmą. Zadbaliśmy o to, żeby każde zagadnienie było dokładnie wytłumaczone i pokazane na prostym przykładzie. Dewizą portalu jest nauka poprzez humor i hasło, że nie każdy musi wszystko od razu rozumieć! Zakumam.pl jest stworzony przez uczniów dla uczniów ze zrozumieniem podstawowych bolączek wynikających z nauki matematyki. Dzięki portalowi można doświadczyć nowego sensu i jakości interaktywnego środowiska edukacyjnego. Sprawdź i odkryj, czy taka forma jest skuteczniejsza niż standardowa lekcja w szkole. Dla rodziców zakumam.pl jest idealnym uzupełnieniem i rozwinięciem wiedzy oraz umiejętności matematycznych młodzieży. Treści dostępne w portalu są opracowane pod kątem przygotowania gimnazjalisty do egzaminu gimnazjalnego oraz licealisty do matury. Każda minuta spędzona na portalu zakumam.pl jest inwestycją w przyszłość!
Kategoria:   Nauka > Matematyka


4. Pro matematyka
  PRO MATEMATYKA - efektywne i skuteczne lekcje

Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum

- przygotowanie do sprawdzianów i testów,
- analiza zagadnień i tematów realizowanych
na zajęciach szkolnych,

- pomoc przy rozwiązywaniu zadań domowych,

- przygotowanie do egzaminu klas szóstych,
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego,
- rozwiązywanie zadań przygotowujących do matury z zakresu
podstawowego,
Kategoria:   Nauka > Matematyka


5. Matematyka Białystok
  Studio Edukacyjne Efekt znajduje się w Białymstoku, gdzie prowadzi różnorodne kursy przygotowawcze dla młodzieży i osób dorosłych. Oferta firmy skierowana jest do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie czekających go egzaminów gimnazjalnych lub maturalnych. Doświadczona kadra nauczycielska prowadzi zajęcia z przedmiotów, takich jak: matematyka, biologia, historia czy chemia. W ofercie firmy znajdziemy też kursy języka angielskiego dla zaawansowanych i początkujących.
Kategoria:   Nauka > Matematyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0