Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Edukacja z Busolą
ID linku 4582
Tytuł Edukacja z Busolą
Url http://www.busola.edu.pl
Opis Edukacja z Busolą. Kurs na matematykę! Kursy maturalne z matematyki, kursy gimnazjalne z matematyki oraz korepetycje z matematyki - w grupach dwu-trzyosobowych. Z nami dokładnie powtórzysz materiał przed każdym egzaminem z matematyki. Zajęcia w małych grupach, prowadzone w centrum Poznania – blisko ronda Kaponiera - bardzo dogodny dojazd. Doświadczeni wykładowcy - przygotowani na każdy poziom nauczania matematyki, również matematykę wyższą. Sukces gwarantowany. Rewelacyjna cena! Zapewniamy wysoki poziom kształcenia. Program kursu zgodny z wymaganiami CKE. Materiały są w cenie kursu.
Kategoria Nauka > Matematyka
Słowa kluczowe kursy maturalne matematyka poznań   kurs maturalny matematyka poznań   matematyka matura poznań   matematyka poznań   kursy maturalne poznań   kurs maturalny poznań   kurs na maturę   matematyka korepetycje poznań   kursy gimnazjalne poznań   kurs gimnazjalny pozn
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe agata
Email wyślij email do agata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Matematyka
1. WawaMatma.pl - matematyka
  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony poświęconej matematyce. Korepetycji z matematyki udzielam już od czterech lat i oprócz kontaktu do mnie na stronie można odnaleźć wiele ciekawych materiałów ułatwiających naukę matematyki. Rozwiązania zadań, trochę teorii, tablice matematyczne i przydatne linki. Wszystko związane z matematyką. Warszawa
Kategoria:   Nauka > Matematyka


2. Liczyc.pl - Wyliczymy wszystko co jest tylko możliwe
  Wyliczymy wszystko co jest tylko możliwe. W serwisie Liczyc.pl dokonanie obliczeń z różnych dziedzin życia jest proste i szybkie przy zastosowaniu nieskomplikowanych kalkulatorów. Narzędzia, które ułatwią Wam życie w ogromnym stopniu. Kalkulator kredytowy, pensji netto brutto, oszczędności, hipoteczny, rozmiarów ubrań, jednostek miar i mnóstwo dalszych.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


3. www.zakumam.pl - czy można polubic matmę?
  Nauka matematyki może być ciekawa dla ucznia! To nie pusty frazes. W portalu zakumam.pl znajdują się nowatorskie i angażujące formy zapoznawania się z popularną matmą. Zadbaliśmy o to, żeby każde zagadnienie było dokładnie wytłumaczone i pokazane na prostym przykładzie. Dewizą portalu jest nauka poprzez humor i hasło, że nie każdy musi wszystko od razu rozumieć! Zakumam.pl jest stworzony przez uczniów dla uczniów ze zrozumieniem podstawowych bolączek wynikających z nauki matematyki. Dzięki portalowi można doświadczyć nowego sensu i jakości interaktywnego środowiska edukacyjnego. Sprawdź i odkryj, czy taka forma jest skuteczniejsza niż standardowa lekcja w szkole. Dla rodziców zakumam.pl jest idealnym uzupełnieniem i rozwinięciem wiedzy oraz umiejętności matematycznych młodzieży. Treści dostępne w portalu są opracowane pod kątem przygotowania gimnazjalisty do egzaminu gimnazjalnego oraz licealisty do matury. Każda minuta spędzona na portalu zakumam.pl jest inwestycją w przyszłość!
Kategoria:   Nauka > Matematyka


4. Matematyka
  Serwis z rozwiązaniami zadań z matematyki, analiza matematyczna: pochodna funkcji, badanie przebiegu zmienności funkcji, ekstremum funkcji, granice ciągów liczbowych, rachunek prawdopodobieństwa: prawdopodobieństwo całkowitw, prawdopodobieństwo klasyczne, niezależność zdarzeń, kombinatoryka itp. Nowa matura. Zapraszamy !!!
Kategoria:   Nauka > Matematyka


5. Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 Jelenia Góra
  Firma Arcus prowadzi Szkołę Matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze. Szkoła zaprasza uczniów na każdym poziomie edukacji od szkoły podstawowej po studia. Uczniami Szkoły są nie tylko osoby mające problemy z matematyką, ale także prymusi chcący pogłębić posiadaną wiedzę. Firma Arcus zajmuje się także szeroko rozumianymi analizami statystycznymi dla firm i osób prywatnych.
Kategoria:   Nauka > Matematyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0