Kategorie w katalogu

Aktualności 656
Biznes i ekonomia 6146
Dom 3339
Firmy wg branży 8353
Internet 4154
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 913
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1905
Zdrowie i uroda 3001
Zwierzęta i rośliny 318
Kadry Bydgoszcz
ID linku 461
Tytuł Kadry Bydgoszcz
Url http://www.zdkando.pl
Opis Zewnętrzny dział kadr ANDO świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obsługa kadrowo-płacowa, outsourcing, rekrutacja i selekcja pracowników. Instruktaże ogólne z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych pracowników oraz szkolenia okresowe dla wszystkich rodzajów stanowisk pracy.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe kadry   płace   szkolenia bhp   bydgoszcz   ando   kursy bhp   outsourcing   audyt   kadry bydgoszcz   rekrutacja   bhp   płace bydgoszcz   zewnętrzny dział kadr
Data Jan 4, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Podręczniki ecdl
  MCSK Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wsparciu edukacyjnym i konsultingowym osób, firm i instytucji publicznych w zakresie rozwiązań informatycznych. Nasza oferta zawiera pełną gamę usług edukacyjnych dla całego cyklu kształcenia od szkoleń z podstawowych umiejętności komputerowych dla młodzieży po specjalistyczne kursy, studia podyplomowe i MBA. Usługi MCSK świadczone są zgodnie z normą ISO 9001:2000.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. AKADEMIA WOLNEGO CZASU eventy
  Akademia wolnego czasu została założona z myślą o zaaranżowaniu niebanalnej imprezy, spotkania towarzyskiego w gronie najbliższych, przyjaciół, jak również imprez biznesowych. Zastępujemy monotonne spotkania w interesujące i niezwykłe wydarzenia. Organizowane przez naszą firmę imprezy dają pewność rozmaitości oraz atrakcyjności, czego idealnym dowodem są nasi stali odbiorcy. Urządzane przez nas imprezy sporządzamy od wskazania kilku pomysłów po całkowitą realizację. Przyjmiemy do realizacji imprezy okolicznościowe, biznesowe oraz artystyczne. Pikniki, gale, bale karnawałowe, spotkania i imprezy integracyjne, uroczyste otwarcia obiektów, premiery i promocje to zakres, w którym najlepiej się sprawdzamy stając na wysokości zadania. Stawiamy na duży poziom świadczonych usług aby zadowolić w największym stopniu wymagających klientów. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Akademia Mistrzostwa Sportowego
  Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki swoją główną siedzibę posiada na terenie Wrocławia przy ulicy Grabiszyńskiej 281 w budynku FAT. Działalność naszej placówki oświatowej bazuje na organizowaniu kursów instruktorskich z rozmaitych dyscyplin sportowych oraz na prowadzeniu kursów kwalifikacyjnych. Za wysoki poziom merytoryczny odpowiedzialna jest wyselekcjonowana kadra wykładowców. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. osz-marplast.pl
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia Zawodowego MAR-PLAST z Zabrza. Nasza działalność polega na przeprowadzaniu szkoleń oraz egzaminów z zakresu spawania stali, a także zgrzewania termoplastycznych tworzyw sztucznych. Jesteśmy wpisani na listę niepublicznych szkół i placówek oświaty Wydziału Oświaty w Zabrzu. Dysponujemy dwudziestoma stanowiskami do wykonywania spawania różnymi metodami, mamy też najwyższej klasy sprzęt spawalniczy oraz wykwalifikowanych instruktorów. Z pełną ofertą naszego Ośrodka mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. PROFI FITNESS SCHOOL szkolenia fitness warszawa
  W Szczecinie znajduje się polski oddział międzynarodowej szkoły Profi Fitness School. Od początku naszej działalności dbamy o nieustanny rozwój oraz poszerzanie oferty i dopasowywanie jej do aktualnych potrzeb klientów. Pracują u nas profesjonalni i doświadczeni trenerzy z wielu krajów, którzy każde zajęcia prowadzą na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapisania się na nasze kursy zarówno osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z fitnessem, jak i mające większe doświadczenie. Każdy znajdzie zajęcia odpowiednio dostosowane do swojego poziomu. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0