Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6354
Dom 3438
Firmy wg branży 8594
Internet 4312
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 953
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 501
Sport 591
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3138
Zwierzęta i rośliny 325
Kancelaria Prawa Kanonicznego VERITAS
ID linku 4638
Tytuł Kancelaria Prawa Kanonicznego VERITAS
Url http://www.kancelaria-veritas.com
Opis Celem Kancelarii jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji osobistej, niejednokrotnie będącym w niesakramentalnych związkach lub będącym w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i które pragną ułożyć swoje życie na nowo. Udzielamy wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności służymy pomocą osobom, które chcą wszcząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w następującym zakresie:

1. Porady prawne on-line.
2. Konsultacja sprawy przed rozpoczęciem procesu (np. ustalenie do którego sądu kościelnego należy wnieść sprawę).
3. Porady prawne.
4. Pomoc w doborze materiałów dowodowych.
5. Reprezentacja strony powodowej i pozwanej w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego przed sądem kościelnym.
6. Sporządzanie pism procesowych:

1. Skargi powodowej (pismo wszczynające proces).
2. Rekursu przeciwko odrzuceniu skargi powodowej (zaskarżenie pisma odrzucającego skargę powodową).
3. Odpowiedzi strony pozwanej na skargę powodową.
4. Skargi wzajemnej (pismo strony pozwanej wnoszone, jako odpowiedź na skargę powodową).
5. Odpowiedzi strony na uwagi przedwyrokowe obrońcy węzła.
6. Apelacji do trybunału II instancji.
7. Apelacji do Roty Rzymskiej.
8. Skargi o nieważność wyroku.
9. Wniosku o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, gdy do wyroku stwierdzającego nieważność małżeństwa, dołączony został zakaz jego ponownego zawarcia.
10. Prośby o dyspensę od małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego.

Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta:

1. w siedzibie Kancelarii
2. w siedzibie Klienta (na terenie całego kraju)
3. w miejscu wskazanym przez Klienta
4. za pośrednictwem Internetu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Górski
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. www.adwokatfojcik.pl
  Prawo, dziedzina, która kryje w sobie tysiące przepisów, dlatego też podczas jakichkolwiek wątpliwości, nie jesteśmy w stanie rozwiązać ich samodzielnie. Kancelaria Adwokat Fojcik z pewnością pomoże Ci w różnego rodzaju konfliktach związanych między innymi z prawem rodzinnym czy też prawem administracyjnym. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że nasze usługi wyróżnia skuteczność, a także szybkie rozwiązanie powstałego problemu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Anna Grzegorska prawo rodzinne
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu Kancelarię Prawną - Radca Prawny Anna Grzegorska z siedzibą we Wrocławiu. Nasza Kancelaria oferuje usługi w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Współpracujemy z firmą Agra Centrum Dochodzenia Roszczeń Powypadkowych, dzięki czemu świadczymy wszechstronną obsługę prawną poszkodowanym w wypadkach zarówno na terenie kraju jak oraz osobom przebywającym za granicą, a potrzebującym pomocy prawnej zgodnie z prawem polskim. Współpracujemy również z Krakowskim Centrum Bezpieczeństwa, dzięki co w sposób wszechstronny możemy kierować sprawy. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Bydgoszcz - Kancelaria
  Oferujemy profesjonalną obsługę prawną firm oraz pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Świadczymy także usługi w ramach stałej obsługi prawnej oraz zleceń jednostkowych.
Reprezentujemy Klientów przed urzędami,sądami i innymi organami państwowymi. Oferujemy usługi do skutecznego i bezpiecznego prowadzenia firmy. Obejmują one m. in. prowadzenie negocjacji, sporządzanie umów, statutów oraz analiz i opinii prawnych, windykację należności, ochronę konkurencji, zamówienia publiczne, łączenie, podziały i przekształcenia przedsiębiorstw.Dodatko specjalizujemy się w medycynie sądowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. kancelaria adwokacka warszawa
  Masz problemy ze dokuczliwym sąsiadem albo pracodawcą? Potrzebna ci pomoc prawna albo podatkowa? Zgłoś się do nas i zapoznaj z propozycją profesjonalnych usług sądowych i podatkowych. Nasze usługi to między innymi Adwokat warszawa. Proponujemy pomoc przy załatwianiu kwestii karnych i obywatelskich a także podatkowych. Reprezentujemy klienta przed sądem czy Urzędem Skarbowym. Wspomagamy w wypełnianiu każdych pism i wniosków. Nasze różnorodne doświadczenie i duża ilość zadowolonych klientów są ochroną niezawodności i jakości usług. Rozwiąż swoje problemy jak najszybciej z naszą pomocą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Rozwód Łódź - prawo-rodzinne.com
  Familia Lex to kancelaria ciesząca się wieloma pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności. Specjalizuje się w prawie rodzinnym. Zespół kancelarii tworzy grupa doskonale wyszkolonych i wykwalifikowanych adwokatów z profesjonalnym podejściem zarówno do klienta jak i do sprawy. Do każdego klienta kancelaria podchodzi w sposób indywidualny, z pełną rzetelnością, wyrozumiałością i kulturą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0