Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Wymiana tylnej belki
ID linku 4647
Tytuł Wymiana tylnej belki
Url http://www.peugeot-citroen.wizytowka.pl
Opis Do usług wykonywanych przez reklamowany warsztat samochodowy wchodzi wymiana tylnej belki w pojazdach klasy Peugeot i Citroen. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie z otrzymywanych usług, a nie redukowanie kosztów narażając klientów.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę .
Kategoria Motoryzacja > Serwisy
Słowa kluczowe wymiana tylnej belki
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Asia
Email wyślij email do Asia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Motoryzacja > Serwisy
1. www.wigropol.com
  Firma Wigropol to spółka ustanowiona w 1996 roku w Polkowicach. Swoją aktywność prowadzimy na rynku lokalnym jak i krajowym. Zajmujemy się sprzedażą oraz regeneracją siłowników hydraulicznych, pomp, motorów hydraulicznych, rozdzielaczy oraz innych modułów hydrauliki siłowej. W naszej propozycji mieszczą się także części oryginalne oraz zamienne, całe podzespoły oraz elementy eksploatacyjne do maszyn marki Dressta, Cummins, Atmos oraz innych producentów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystkie informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy


2. Klimatyzacja samochodowa - serwis i odgrzybianie klimatyzacji Warszawa
  Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji samochodów osobowych już 21 lat. Nasza wieloletnie doświadczenie
gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. W naszym punkcie można dokonać pełnej obsługi serwisowej i
remontowej. Mieścimy się 15 km od centrum Warszawy przy trasie między stolicą a Piasecznem. Oferujemy Państwu między
innymi odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, oraz pełen serwis klimatyzacji.

Pracujemy narzędziami szwajcarskiej firmy REFCO, posługujemy się amerykańskimi stacjami do odzysku czynników chłodniczych
firmy SKYE oraz na komponentach firmy TERMO SCHISSEL oraz innych renomowanych firm polskich i europejskich.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy


3. Baza warsztatów - sprawdzone warsztaty, opinie użytkowników, sprawdzeni mechanicy
  Baza warsztatów nie jest tylko katalogiem warsztatów samochodowych. Jej podstawowym celem jest pomoc w wyborze odpowiedniego i sprawdzonego warsztatu. W tym celu umożliwiamy każdemu użytkownikowi wyrażanie swoich opinii i komentarzy. Na podstawie opinii użytkowników tworzony jest ranking najlepiej ocenianych warsztatów, który pomoże wybrać Ci ten właściwy.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy


4. Regeneracja skrzyni biegów
  Uszkodzona lub wyeksploatowana skrzynia biegów to często duży wydatek dla właścicieli samochodów. Wymiana na nową bądź naprawa przekładni to z reguły koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, która poświęcona jest ceramizacji – alternatywnej metodzie regeneracji skrzyni biegów bez konieczności demontażu.

Aby ustrzec się przed kosztowną naprawą skrzyni biegów, warto stosować profilaktycznie Ceramizer – preparat o działaniu regeneracyjnym i ochronnym na precyzyjne mechanizmy wewnątrz skrzyni. Stosowanie jest bardzo proste i polega jedynie na zaaplikowaniu dodatku do systemu olejenia. Zasada działania polega na budowaniu się na powierzchniach ciernych (najbardziej narażonych fragmentów układu), cienkich warstw metaloceramicznych o niskim współczynniku tarcia. Warstwa wypełnia defekty geometryczne na zużytych elementach, przywraca sprawność zębatek biegów i synchronizatorów.
Regeneracja skrzyni biegów następuje w trakcie normalnej eksploatacji pojazdu i trwa przez 1500 km od momentu aplikacji Ceramizera, a powstała na powierzchni metalu warstwa metaloceramiczna będzie trwała przez kolejne 100 000 kilometrów.
Zastosowanie Ceramizera w układzie skrzyni biegów ułatwia zmianę biegów, wycisza pracę, zmniejsza wibracje i hałas.
Więcej o regeneracji skrzyni biegów na niniejszej stronie.
Zachęcamy do odwiedzin.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy


5. Serwis i naprawa ogrzewania
  Każdy właściciel auta zdaje sobie sprawę z tego, iż istotne jest zachowanie go w jak najlepszym stanie, zadbanie o to, żeby każdy szczegół działał jak należy i regularne kontrolowanie, czy wszystko jest z nim w porządku. Samochód wykorzystujemy właściwie niemal codziennie, usprawnia poruszanie się po mieście, uatrakcyjnia oraz usprawnia podróż, prowadzi nas, gdzie musimy się udać. Równie istotne są również odrębne jego elementy. Bezawaryjne funkcjonowanie skrzyni biegów to filar naszego bezpieczeństwa, natomiast ogrzewanie wysoce usprawnia ogólną wygodę podczas podróży.

Samochód, jak to zwykle bywa, odmawia nam czasami posłuszeństwa. Zdarza się, iż coś się psuje, coś zaczyna szwankować i komfort codziennego użytkowania poważnie maleje. Zwracamy się w takiej sytuacji do polecanych warsztatów, w których pokładamy nadzieje na doprowadzenie go na powrót do pożądanego stanu. Gdzie się jednakże zwrócić, kiedy problemem jest klimatyzacja samochodowa? To proste! Wystarczy postawić na najbardziej doceniany serwis auto klimatyzacji w województwie Śląskim – materla.com.pl.

Długoletnia praktyka przyczynia się do tego, iż auto serwis Józef Materla to warsztat, w którym bez obaw zostawić możemy pojazd z popsutą klimatyzacją, mając pewność, że usterka będzie naprawiona. Fachowa ekipa wykwalifikowanych mechaników jest gwarancją znakomicie naprawionej klimatyzacji samochodowej i zadowolenia z późniejszego korzystania z niej. Nie zapominajmy, iż służy ona nie tylko komfortowi, ale i bezpieczeństwu. Odpowiednia temperatura powoduje, iż dobrze się czujemy. Korzysta na tym nasz czas reakcji oraz sprawność w prowadzeniu auta.

Kilka form wygodnego kontaktowania się z serwisem przyczynia się do tego, iż nie będziemy mieli żadnych kłopotów, by zasięgnąć porady czy umówić się na konsultację. Serwis auto klimatyzacji materla.com.pl oferuje nam zarówno możliwość kontaktu tel. pod nr 601524377, jak również drogą mailową pod adresem auto@materla.com.pl. Serwis usytuowany jest w województwie Śląskim, w Katowicach przy ulicy Czeremchowej 5, a zakład otwarty jest od poniedziałku do pt. w godzinach 8-16.

Auto serwis klimatyzacji Materla oferuje swoje usługi właścicielom aut osobowych, jak również większych, ciężarowych. 25-letnia wprawa powoduje, iż fantastyczni pracownicy serwisu zajmą się ogrzewaniem samochodowym samochodów każdej marki, bez względu na najbardziej złożoną konstrukcję. Oferta obejmuje zarówno naprawę klimatyzacji, jak i jej regularny serwis, w który warto zainwestować, jeśli chcemy zachować swe auto w dobrym stanie na długo.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0