Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Motoryzacja > Serwisy  

Linki
Sortuj wg :


1. HIGIENA SERWIS K. PIETRZYK-BILEWICZ zamiatarki warszawaFirma Higiena Serwis to największy w Polsce dystrybutor renomowanych produktów sanitarnych znanych i cenionych na świecie firm, takich jak Purell, Ecolab, Tork, Hi-Prem. W ofercie firmy mamy wyposażenie przeznaczone dla kontrahentów instytucjonalnych, którzy wymagają najlepszej jakości oraz przystępnej ceny. Obecnie proponujemy serwetki gastronomiczne, serwetki z nadrukiem, produkty kosmetyczne, chemię profesjonalną, czyściwa przemysłowe, sprzęt oraz urządzenia do sprzątania. Działamy na rynku o 1998 roku, dzięki czemu mamy znaczne doświadczenie i znamy potrzeby naszych Klientów. Więcej informacji na temat naszej aktualnej propozycji na witrynie WWW.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Dec 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Serwis i naprawa ogrzewaniaKażdy właściciel auta zdaje sobie sprawę z tego, iż istotne jest zachowanie go w jak najlepszym stanie, zadbanie o to, żeby każdy szczegół działał jak należy i regularne kontrolowanie, czy wszystko jest z nim w porządku. Samochód wykorzystujemy właściwie niemal codziennie, usprawnia poruszanie się po mieście, uatrakcyjnia oraz usprawnia podróż, prowadzi nas, gdzie musimy się udać. Równie istotne są również odrębne jego elementy. Bezawaryjne funkcjonowanie skrzyni biegów to filar naszego bezpieczeństwa, natomiast ogrzewanie wysoce usprawnia ogólną wygodę podczas podróży.

Samochód, jak to zwykle bywa, odmawia nam czasami posłuszeństwa. Zdarza się, iż coś się psuje, coś zaczyna szwankować i komfort codziennego użytkowania poważnie maleje. Zwracamy się w takiej sytuacji do polecanych warsztatów, w których pokładamy nadzieje na doprowadzenie go na powrót do pożądanego stanu. Gdzie się jednakże zwrócić, kiedy problemem jest klimatyzacja samochodowa? To proste! Wystarczy postawić na najbardziej doceniany serwis auto klimatyzacji w województwie Śląskim – materla.com.pl.

Długoletnia praktyka przyczynia się do tego, iż auto serwis Józef Materla to warsztat, w którym bez obaw zostawić możemy pojazd z popsutą klimatyzacją, mając pewność, że usterka będzie naprawiona. Fachowa ekipa wykwalifikowanych mechaników jest gwarancją znakomicie naprawionej klimatyzacji samochodowej i zadowolenia z późniejszego korzystania z niej. Nie zapominajmy, iż służy ona nie tylko komfortowi, ale i bezpieczeństwu. Odpowiednia temperatura powoduje, iż dobrze się czujemy. Korzysta na tym nasz czas reakcji oraz sprawność w prowadzeniu auta.

Kilka form wygodnego kontaktowania się z serwisem przyczynia się do tego, iż nie będziemy mieli żadnych kłopotów, by zasięgnąć porady czy umówić się na konsultację. Serwis auto klimatyzacji materla.com.pl oferuje nam zarówno możliwość kontaktu tel. pod nr 601524377, jak również drogą mailową pod adresem auto@materla.com.pl. Serwis usytuowany jest w województwie Śląskim, w Katowicach przy ulicy Czeremchowej 5, a zakład otwarty jest od poniedziałku do pt. w godzinach 8-16.

Auto serwis klimatyzacji Materla oferuje swoje usługi właścicielom aut osobowych, jak również większych, ciężarowych. 25-letnia wprawa powoduje, iż fantastyczni pracownicy serwisu zajmą się ogrzewaniem samochodowym samochodów każdej marki, bez względu na najbardziej złożoną konstrukcję. Oferta obejmuje zarówno naprawę klimatyzacji, jak i jej regularny serwis, w który warto zainwestować, jeśli chcemy zachować swe auto w dobrym stanie na długo.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Aug 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Elektronika - akcesoria i narzędziaFirma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją narzędzi i akcesoriów do elektroniki samochodowej. Posiadamy w swojej ofercie programatory serii Wellon VP, Orange5, Tango czy Martech BOX III. Oferujemy również interfejsy diagnostyczne ( między innymi tester pilotów samochodowych) i inne narzędzia niezbędne w wyposażeniu warsztatów do serwisowania elektroniki samochodowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Nov 19, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. HEATER PLUS ogrzewania postojoweHurtownia ogrzewań postojowych WEBASTO, EBERSPACHER, TRUMA, ATESO. Części zamienne hurt – detal serwis ogrzewań postojowych, części oryginalne oraz zamienniki, ceny producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie ogrzewań postojowych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych, pojazdach wojskowych, ambulansach, wozach straży pożarnej jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie na najwyższym poziomie. Jako importer dysponujemy bogatym asortymentem części zamiennych oraz narzędzi do napraw autoklimatyzacji oraz ogrzewań samochodowych typu webasto.

Heater Plus to również serwis ogzrewań wszystkich marek. Serwisujemy ogrzewania Webasto, Eberspacher, Truma, Ateso. Posiadamy komputery diagnostyczne pozwalające na odczyt błędów zakodowanych w ogrzewaniu jak i odczyt parametrów pracy ogrzewania w czasie rzeczywistym.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Dec 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Master Mot autoklimatyzacje hurt, serwisMASTERMOT Hurtownia – importer narzędzi oraz komponentów do autoklimatyzacji samochodowej. Wyposażenie a-z serwisów autoklimatyzacji. Profesjonalne serwisy klimatyzacji samochodowych:
regeneracja kompresorów, dezynfekcja, płukanie układów, napełnianie ukł., dorabianie i spawanie przewodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach chłodni samochodowych, klimatyzacji oraz ogrzewań w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych, pojazdach wojskowych, ambulansach, wozach straży pożarnej jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie na najwyższym poziomie. Jako importer dysponujemy bogatym asortymentem części zamiennych oraz narzędzi do napraw autoklimatyzacji oraz ogrzewań samochodowych typu webasto.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Dec 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. EUROKLIMEX Pompy ciepła zachodniopomorskieW Stargardzie Szczecińskim znajduje się przedsiębiorstwo Euroklimex, jakie specjalizuje się w usługach z branży chłodnictwa oraz klimatyzacji. Nasze usługi przeprowadzamy już od 2005 roku oraz Mamy szerokie grono zadowolonych klientów. Oferujemy wyposażenie obiektów w sprzęt chłodniczy taki jak: regały chłodnicze, lady, bonety, zamrażarki, chłodziarki, witryny, komory chłodnicze, mroźnie, wszystkie zasilane z centralnego systemu bądź z własnymi agregatami. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Jun 29, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. TRUCK MOTOR chińskie wózki widłoweFirma Truckmotor z Olsztyna to lider w branży wózków widłowych na terenie Mazur i Warmii. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1994 roku i dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu zdobyła grono zadowolonych Klientów. W sprzedaży posiada wózki widłowe Heli, wózki paletowe, części zamienne i ogumienie. Oprócz tego prowadzi wynajem wózków oraz koparek na okres krótko i długoterminowy. Prócz tego przeprowadza kursy i szkolenia dla osób, które chcą stać się operatorami wózków widłowych. Korzystając z usług tej firmy mają Państwo gwarancję solidnego serwisu oraz naprawy, fachowego doradztwa oraz super cen. Szczegóły i dane teleadresowe dostępne są na witrynie interntowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Jan 8, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. ROLL-ADAM bramy garażowe ŚląskJest nam bardzo miło przedstawić Państwu ofertę firmy Roll-Adam. Od 1991 roku specjalizujemy się w produkcji rolet zewnętrznych i bram rolowanych systemu Heroal. Ponadto Polecamy pełną gamę automatyki do naszych produktów. Nasz zespół tworzą fachowi pracownicy, którzy zapewniają kompleksowe usługi: od pomiaru przez produkcję do montażu i obsługi serwisowej. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami materiałów rolet, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Nov 25, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Oleje do układów hydraulicznychKlienci dynamicznie rozwijającego się Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Andrzej Klimowicz, maja do wyboru dwa, oleje do przekładni automatycznych, z których każdy spełnia najwyższe standardy. Pierwszym z nich jest Neste ATF-X, który jest olejem przeznaczenia ogólnego, do automatycznych przekładni. Syntetyczny płyn realizuje specyfikacje GM, jak również aktualne specyfikacje koncernu Ford. Z powodzeniem sprawdza się we wszystkich pojazdach General Motors, a także najnowszych modelach, wyprodukowanych przez Forda. Cechuje się doskonałą płynnością, w temperaturach nawet do – 51 st. C. Drugi olej to Neste ATF-S, jaki jest olejem w pełni syntetycznym, typu Dexron II E, przeznaczony do automatycznych skrzyń biegów. Cechują go doskonale własności wysoko oraz niskotemperaturowe.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. FLINT ESPRESSOJest nam bardzo miło przedstawić Państwu ofertę firmy Flint Espresso, specjalizującą się w sprzedaży oraz serwisie domowych oraz profesjonalnych ekspresów do kawy. Do tego zajmujemy się również dzierżawą ekspresów dla biur oraz firm z branży gastronomicznej. W naszej propozycji znajdą Państwo także doskonalą kawę, również mrożoną. Wysoka postać naszych usług potwierdzona jest ponad 22-letnim doświadczeniem. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak współpracujemy z Klientami z całej Polski. Nasza pełna oferta mieści się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Motoryzacja > Serwisy

Data dodania: Jun 8, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0