Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Antykwariat książki
ID linku 4699
Tytuł Antykwariat książki
Url http://www.antykwariat-mit.pl
Opis Antykwariat Mit to nowoczesna internetowa wersja sklepu z książkami, których historia nie zakończyła się na jednym czytaniu. Szeroka oferta tytułów podzielona została na kategorie tematyczne, a w szybkich zakupach pomocna jest wyszukiwarka. Antykwariat proponuje również usług dodatkowe: wyślij na prezent oraz ozdobne pakowanie. Realizacja zamówienia w ciągu 24 godzin, bezpieczna transakcja i tania przesyłka zapewniają udane zakupy.
Kategoria Kultura i sztuka > Ksiązki
Słowa kluczowe antykwariat   antykwariat internetowy   antykwariat książki   antykwariaty   książki   książka   na prezent
Data Oct 7, 2009
Imię kontaktowe Maria
Email wyślij email do Maria
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Ksiązki
1. Wydawnictwo Debit - księgarnia internetowa
  Księgarnia internetowa uruchomiona przez wydawnictwo książek dla dzieci Debit. Wśród bogatej oferty można znaleźć książki dla dzieci, książki dla młodzieży oraz książki edukacyjne. Księgarnia wysyłkowa oferuje jedynie książki charakteryzujące się bogatą kolorystyką i starannością wydania. Najbardziej popularna pozycją dostępną w tej księgarni internetowej jest seria opowiadająca o przygodach małego żółwia Franklina. Zarówno dzieci jak i młodzież znajdą w ofercie tej księgarni coś dla siebie.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


2. tetraerica
  Internetowa księgarnia TetraErica to miejsce w którym z pewnością odnajdą się miłośnicy literatury historyczno-wojskowej, choć w naszych zbiorach nie zabrakło książek historycznych z różnych okresów to jednak bez wątpienia największym zbiorem są pozycje opisujące sytuację Polski i Europy w latach 1850-1950. Tego rodzaju pozycjami, które możemy polecić sa książki Cztery lata w służbie komendanta. I Przeżycia wojenne 1914-1918. Wspomnienia Romana - najstarszego z braci Starzyńskich opisane w Cztery lata w służbie komendanta. Z kolei pozycja Przeżycia wojenne 1914–1918, to niezwykle wyjątkowa książka opowiadająca o bardzo młodym człowieku, który oddany jest idei niepodległościowej. Chłopak ten wbrew swojemu słabemu zdrowiu postanawia iść na wojnę. W książce obserwujemy jak ten młody człowiek dojrzewa intelektualnie oraz politycznie, a co najważniejsze ukazane zostało to jaki wpływ wywiera na niego postać Komendanta – Józefa Piłsudskiego.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


3. Radosław Milczarek: jak żyć by być szczęśliwym – książki.
  Radosław Milczarek, niezależny myśliciel, autor, w którego dorobku są dobre książki psychologiczne, filozoficzne, a także religijne. Strona prezentuje jego najnowsze książki, w których zawarte jest przesłanie prezentujące przebudzenie do życia. Odpowiedź na tak ważne pytania: jak żyć by być szczęśliwym, czym jest miłość, czym jest szczęście, gdzie jest cała prawda o życiu, gdzie jest Bóg, czy możliwe jest życie przed śmiercią?
Jego filozofia i przesłanie zawarte na stronie, o czym mówią też jego książki, to charakterystyczny podział życia na cztery obszary: uśpienie, błądzenie, przebudzenie i odkrywanie. Pisarz dzieli ludzkie życie na: uśpienie – sen na jawie; błądzenie – poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak żyć; przebudzenie – jak w książce de Mello (http://radoslawmilczarek.pl/przeslanie/przebudzenie-przepis-na-szczescie-przebudzony-nowy-czlowiek-nowe-zycie-anthony-de-mello), opisuje drogę do odkrycia czym jest miłość i szczęście; oraz odkrywanie – nowy człowiek i jego nowe życie oraz objawiająca się cała prawda życia.
W najnowszej książce „Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią” odnajdujemy odpowiedź na pytania: jak żyć by być szczęśliwym, czym jest miłość i szczęście. To poradnik psychologiczny, pomimo tego, że inspiracją autora jest Ewangelia według Mateusza, lub nawet bardziej literatura New Age, niż chrześcijańska. Choć zawarte w niej przesłanie miłości chrześcijańskiej, Jezus czy Bóg, są uniwersalną zdolnością do rozwoju, które prezentuje przebudzony nowy człowiek, jakże bardzo charakterystyczny naukom buddyzmu. Milczarek kreśli przepis na szczęście i receptę na prawdziwą miłość. Wyrzuty sumienia i poczucie winy charakteryzuje jako skutki odmiennych stanów natury ludzkiej. Bóg, życie i twórczość są drogą i wzorem na poszukiwanie szczęścia, czy też szczęśliwej miłości. Nieszczęśliwa miłość zanika u jednostki o której możemy powiedzieć: dojrzały człowiek. W swoje książce dowodzi, że szczęście i miłość jest blisko każdego, kto tylko chce. A ludzki sen na jawie oraz codzienne błądzenie może szybko przeinaczyć się w przebudzenie, a potem szczęśliwe życie. To może uczynić każdy podążając drogą Jezusa, ale nie w klasycznym rozumieniu, a według interpretacji Milczarka. Ale nie będzie to śmierć za życia, a radość, szczęście i miłość, dojrzałe życie wewnętrzne, to będzie nowy szczęśliwy człowiek i jego nowe życie w miłości, jak w filmie „Drzewo życia” reżysera Terence Malick.
Pierwsza książka „Formelana” opisuje fragment życia bohatera nieszczęśliwego, który za wszelką cenę pragnie odkryć sens życia i dowiedzieć się jak żyć. Czy odnajdzie miłość i szczęście? To druga strona twórczości Milczarka, literatura piękna, prezentująca życie zagubionego i nieszczęśliwego człowieka, który musi odpowiedzieć na pytania, czy chce żyć, czy wybrać życie czy śmierć, nienawiść czy miłość, ale nie w dosłownym znaczeniu tych słów, ale w odniesieniu do codziennego życia każdej istoty ludzkiej. Zabić poczucie winy i pozwolić na głos wyrzutów sumienia, by odnaleźć całą prawdę życia.
W treści książek można znaleźć wpływ literatury New Age, takich osobowości jak Dawid Icke, czy Michael Tsarion. To bardzo dobra literatura faktu opisująca prawdziwą naturę człowieka i jego wewnętrzne życie, śmierć za życia, po czym przebudzenie i otwarcie na miłość i szczęście. Eseje literackie i dobra proza.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


4. Kanon24 księgarnia internetowa
  Księgarnia internetowa Kanon24.pl posiada w swojej ofercie oprócz pozycji powszechnie dostępnych , wiele wartościowych książek niszowych , opracowań historycznych, wspomnień i biografii. Posiadamy książki zarówno dla najmłodszych , jak i tych nieco starszych czytelników , rozbudowujemy dział podręczników szkolnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej ofert, gdzie można dokonać zakupów po atrakcyjnych cenach.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


5. LubimyCzytać - recenzje i opinie o książkach
  Serwis społecznościowy skupiający miłośników książek. W serwisie dostępne są opinie i recenzje książek, informacje o autorach. Każdy użytkownik posiada wirtualna biblioteczkę, w której może składować swoje książki. Na podstawie książek w biblioteczce i ich ocen serwis prezentuje rekomendacje książek, które warto przeczytać.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0