Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Kotły c.o.
ID linku 480
Tytuł Kotły c.o.
Url http://kotly-eko.pl
Opis Strona zawiera porównania kotłów centralnego ogrzewania a także opinie ich użytkowników. Opisuje takie marki jak piec Zębiec, Sas, Taurus, Defro. Zawiera wiele przydatnych informacji o ogrzewaniu. Prosimy o uwagi na temat użytkowania państwa kotłów Zapraszamy do lektury naszego serwisu o kotłach i piecach.
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kotły   piece   instalacje   ogrzewanie   opinie   forum   zębiec   sas   taurus   defro
Data Jan 7, 2009
Imię kontaktowe anzelm
Email wyślij email do anzelm
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. MCE - kotły bez podajnika
  MCE jest producentem kotłów przeznaczonych do różnych obiektów, w tym również domów mieszkalnych, dużych powierzchni handlowych i innych. Firma oferuje kotły z podajnikiem i bez, na równe paliwa – ekogroszek, węgiel, brykiet, drewno. Ich atutem jest solidność wykonania oraz duża wydajność. W ofercie także kocioł z dotacją w ramach funduszu WFOŚiGW.
Oferta Firmy MCE nie dotyczy tylko funkcjonalnych i wygodnych w użytkowaniu kotłów, posiadających wysoką klasę bezpieczeństwa ekologicznego. Uzupełnieniem oferty jest technika sanitarna, elementy instalacji CO, szamba oraz ekologiczne oczyszczalnie ścieków, a także duży wybór kolektorów słonecznych.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. Kominki z płaszczem wodnym
  Poradnik na temat kominków - na stronie znajdziesz opis i informator na temat kupna nowoczesnego kominka do swojego budynku. Prezentujemy kominki z płaszczem wodnym, elektryczne oraz wiele pozostałych. Nie masz pojęcia który kominek zainstalować i jakimi parametrami kierować się przed kupnem? Po zainteresowaniu się napisanymi przez nasz zespół ekspertów, na pewno wybierzesz doskonały kominek do nowego budynku. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia do informatora.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. Pompy ciepła, kotły gazowe
  Profesjonalna oferta firmy Elektroman została przygotowana z myślą o klientach zainteresowanych nowoczesnymi systemami kanalizacyjnymi, grzewczymi i wentylacyjnymi. W bogatym asortymencie można znaleźć również wydajne pompy ciepła oraz inne nowoczesne rozwiązania wspomagające systemy grzewcze bez generowania dodatkowych kosztów. Oferta kierowana jest głównie do klientów z miejscowości, takich jak Bielsko Biała, Andrychów, Żywiec i wielu innych.
Kategoria:   Dom > Kotły


4. V-serwis - Serwis kotłów gazowych
  Śląska firma V-serwis zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń gazowych marki Vaillant. Firma oferuje obsługę gazowych kotłów i podgrzewaczy wody, zapewniając także szereg dodatkowych usług, związanych z okresowymi przeglądami instalacji gazowych i kotłowni, montażem instalacji C.O. i C.W.U. Będąc autoryzowanym instalatorem Vaillant V-serwis zapewnia usługi na najwyższym poziomie, oparte na wiedzy i doświadczeniu oraz doskonałej znajomości urządzeń tej marki, charakteryzujących się sprawnością, wydajnością i oszczędnością. Firma działa w aglomeracji śląskiej – m.in. w Katowicach, Mikołowie, Tychach, Chorzowie, Mysłowicach.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Kotły c.o.
  Strona zawiera porównania kotłów centralnego ogrzewania a także opinie ich użytkowników. Opisuje takie marki jak piec Zębiec, Sas, Taurus, Defro. Zawiera wiele przydatnych informacji o ogrzewaniu. Prosimy o uwagi na temat użytkowania państwa kotłów Zapraszamy do lektury naszego serwisu o kotłach i piecach.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0