Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Iluminaci
ID linku 4862
Tytuł Iluminaci
Url http://iluminaci.pl
Opis Poznaj fakty zwiazane z Tajnym Rzadem świata, New Age oraz Iluminatami, Grupą Bilderberg, Masonerią czy przez niektórych nazywanymi teoriami spiskowymi. Przeczytaj o starozytnych tajemnicach i przepowiedniach dotyczach poczatku istnienia i końca swiata. Zacznij sam wyciagac wnioski z przedstawionych faktów.
Kategoria Nauka > Historia
Słowa kluczowe iluminaci   misja cheops   new age   teorie spiskowe   misja ratowania ziemi   masoneria   2012
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Historia
1. Rok Historii Najnowszej
  W związku z ogłoszeniem roku szkolnego 2009/2010 Rokiem Historii Najnowszej MEN uruchomiło stronę internetową współtworzoną przez Koalicję na rzecz historii najnowszej w edukacji. Znajdują się na niej materiały edukacyjne (scenariusze lekcji, gry symulacyjne, linki do portali edukacyjnych); projekty edukacyjne (realizowane na bieżąco oraz zakończone jako przykłady dobrych praktyk), informacje o konkursach adresowanych do młodzieży i poświęconych upowszechnianiu wiedzy o historii najnowszej, a także informacje o konferencjach. Raz w miesiącu prenumeratorzy otrzymują newsletter z odnośnikami do najbardziej interesujących, nowych informacji na stronie. Nowoczesne materiały i informacje zamieszczane na stronie z pewnością będą pomocne dla nauczycieli realizujących trudne i złożone zagadnienia z powojennej historii Polski.
Kategoria:   Nauka > Historia


2. Strój łowicki - niezwykła chluba regionu
  Strój łowicki to najbardziej rozpoznawalny strój ludowy w kraju nad Wisłą. Jest jednym z mnóstwa strojów ludowych, jakiemu warto poświęcić chwilę uwagi. W serwisie polskatradycja.pl zostały zamieszczane stroje ludowe z wielu regionów Polski. Na szczęście coraz więcej Polaków interesuje się tradycją polską i strojami ludowymi. Pamiętajmy, że stroje regionalne są ważnym fragmentem folkloru i tradycji.
Kategoria:   Nauka > Historia


3. taktyka.net Centrum Symulacji Taktyczno-Operacyjnych
  Zakres tematyczny portalu CSTO: strategia, taktyka, sztuka wojenna, historia wojskowosci, polityka obronna, bezpieczenstwo miedzynarodowe, wspolczesne sily zbrojne, dowodzenie i militaria.

Portal taktyka.net oraz CSTO zapraszają na wirtualną podróż w czasy epickich wojen, wybitnych wodzów i heroicznych zmagań. Poczuj dym prochu, trudy forsownych marszów i ciężar odpowiedzialności za własne decyzje. Stań w falandze hoplitów, weź udział w szarży husarii bądź sformuj czworobok grenadierów. Kto wie może i ty nosisz buławę marszałkowską w plecaku?
Kategoria:   Nauka > Historia


4. Matura z historii
  II wojna światowa - historia konfliktu. Bitwy, kampanie, wydarzenia i postacie, które wpłynęły na dramat lat 1939-45. Matura z historii i języka polskiego oraz przygotowania dla uczniów zdających egzaminy dojrzałości. Ponadto liczne serwisy tematyczne, w tym poruszające tematykę literatury i filmu - recenzje i atrakcyjne konkursy.
Kategoria:   Nauka > Historia


5. Temida i Klio - Historia Prawa
  Temida i Klio – Historia Prawa. Prezentowana strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym historię ustroju państwowego, administracji, ustroju sądów, historię prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz procesu), dzieje prawa międzynarodowego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz przeszłość nauki prawa (jurysprudencji), a także historię doktryn politycznych i prawnych. Zamiarem autorów jest, by pełniła ona rolę naukowej bazy danych - swoistej biblioteki historyczno - prawnej. Główną intencją twórców jest ułatwienie poszukiwań książek i artykułów traktujących o wybranych problemach objętych wskazaną wyżej tematyką. W tym celu na stronie zamieszczono bibliografię historyczno - prawną zawierającą tysiące tytułów książek i artykułów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej sortowanie. W przypadku wielu spośród zaprezentowanych publikacji odnotowano także tyczące ich recenzje opublikowane w polskich i zagranicznych periodykach naukowych. Możliwości kwerendy rozszerza stworzony na stronie dział Linki mieszczący w sobie odnośniki tematyczne do szerokiego spektrum polskich i zagranicznych stron o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Serwis zawiera także dział Księgozbiór, w którym zgromadzono kolekcję e-booków. Opublikowano tu przede wszystkim wydawnictwa starsze, do których dostęp jest utrudniony i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Witryna ma pomóc przede wszystkim studentom historii i prawa w wyszukiwaniu oraz docieraniu do literatury niezbędnej do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.
Kategoria:   Nauka > Historia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0