Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6367
Dom 3447
Firmy wg branży 8605
Internet 4323
Komputery 768
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1930
Zdrowie i uroda 3150
Zwierzęta i rośliny 325
Iluminaci
ID linku 4862
Tytuł Iluminaci
Url http://iluminaci.pl
Opis Poznaj fakty zwiazane z Tajnym Rzadem świata, New Age oraz Iluminatami, Grupą Bilderberg, Masonerią czy przez niektórych nazywanymi teoriami spiskowymi. Przeczytaj o starozytnych tajemnicach i przepowiedniach dotyczach poczatku istnienia i końca swiata. Zacznij sam wyciagac wnioski z przedstawionych faktów.
Kategoria Nauka > Historia
Słowa kluczowe iluminaci   misja cheops   new age   teorie spiskowe   misja ratowania ziemi   masoneria   2012
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Historia
1. Wojna Mussoliniego - La guerra di Mussolini
  W czerwcu 1940 roku Włochy rządzone przez Benito Mussoliniego przystępują do wojny. Wojska anglo-francuskie są już wtedy pobite przez niemiecki Wehrmacht, kampania zapowiada się więc na szybką i prostą. Jedna decyzja o wypowiedzeniu wojny staje się wstępem do koszmaru, który potrwa długie pięć lat. Celem mojej strony jest przedstawienie wysiłku militarnego faszystowskich Włoch w największym konflikcie w historii ludzkości. Dodatkowo przedstawię takie konflikty jak wojna domowa w Hiszpanii czy agresja Włoch na Abisynię. Fronty na których walczyła armia włoska prezentuje cykl artykułów, które szczegółowo omawiają zaistniałe na nich wydarzenia. Strona prezentuje także poszczególne formacje armii włoskiej - lotnictwo, flotę czy też broń pancerną. Omówiony zostanie także sprzęt używany przez żołnierzy włoskich - od broni indywidualnej piechoty po okręty Regia Marina(włoska flota). Wojna Mussoliniego prezentuje także biografie najważniejszych polityków i dowódców Włoch tamtych czasów. Każdy podjęty przeze mnie temat ilustruje duża i starannie dobrana galeria zdjęciowa. W miarę możliwości zaprezentuję także mapy, struktury organizacyjne armii i całą masę innych ciekawostek. Serdecznie zapraszam!
Kategoria:   Nauka > Historia


2. Matura z historii
  II wojna światowa - historia konfliktu. Bitwy, kampanie, wydarzenia i postacie, które wpłynęły na dramat lat 1939-45. Matura z historii i języka polskiego oraz przygotowania dla uczniów zdających egzaminy dojrzałości. Ponadto liczne serwisy tematyczne, w tym poruszające tematykę literatury i filmu - recenzje i atrakcyjne konkursy.
Kategoria:   Nauka > Historia


3. Starożytny Sumer
  Starożytny Sumer to strona bardzo dogłębnie wnikająca w wiele dziedzin życia z 5000 tys. lat, do cywilizacji, która rozwinęła się między rzekami Tygrys i Eufrat w dolinie Mezopotamii. Pozwalająca cofnąć się w tamte odmienne i tajemnicze czasy. Pozwala poznać starożytne miasta, starożytnych bogów, literaturę, architekturę i sztukę.
Kategoria:   Nauka > Historia


4. taktyka.net Centrum Symulacji Taktyczno-Operacyjnych
  Zakres tematyczny portalu CSTO: strategia, taktyka, sztuka wojenna, historia wojskowosci, polityka obronna, bezpieczenstwo miedzynarodowe, wspolczesne sily zbrojne, dowodzenie i militaria.

Portal taktyka.net oraz CSTO zapraszają na wirtualną podróż w czasy epickich wojen, wybitnych wodzów i heroicznych zmagań. Poczuj dym prochu, trudy forsownych marszów i ciężar odpowiedzialności za własne decyzje. Stań w falandze hoplitów, weź udział w szarży husarii bądź sformuj czworobok grenadierów. Kto wie może i ty nosisz buławę marszałkowską w plecaku?
Kategoria:   Nauka > Historia


5. Compared - Quick Solutions For Pharmacy
  This is the national certification test described above.
With this sort of a research, you can come to know about the special characteristics of the drug. Instead, it provides a winnowed list of drugs to study further, said Dr.
Kategoria:   Nauka > Historia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0