Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Firma windykacyjna
ID linku 4945
Tytuł Firma windykacyjna
Url http://www.indos.pl
Opis Indos to profesjonalna firma windykacyjna. Na rynku działamy już wiele lat i możemy pochwalić się ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Satysfakcja oraz profesjonalizm gwarantowany. Dzięki nam odzyskasz skutecznie swoje należności, poprawisz płynność finansową swojego przedsiębiorstwa oraz rozwiniesz się finansowo. Sprawdź na naszej oficjalnej stronie nasze usługi oraz skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe firma windykacyjna   windykacja   windykacje   indos   długi
Data Oct 19, 2009
Imię kontaktowe sodni
Email wyślij email do sodni
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. litery przestrzenne
  POLKOM - firma działająca w naszym kraju od bardzo długiego czasu. Posiadamy własne, pełne zaplecze produkcyjne, samochody serwisowe, ekipy montażowe, maszyny numeryczne CNC, urządzenia laserowe, tradycyjne plotery tnące jak i solventowe, laboratorium do produkcji neonów, ślusarnie, spawalnie oraz maszyny do termo tłoczenia tworzyw sztucznych. Cóż można dodać, chyba tylko to iż jesteśmy firmą rodzinną bez obcego kapitału w 100% Polską. Solidność, tradycja i doświadczenie pozwalają nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ARCHEO-KOSMOWSKI Pracownia Archeologiczna Kosma Kościesza-Kosmowski
  Zajmujemy się nadzorami archeologicznymi na inwestycjach budowlanych objętych decyzją Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków lub Miejskiego Konserwatora Zabytków o przeprowadzeniu badań archeologicznych.

Oprócz nadzorów archeologicznych, wykonujemy badania rozpoznawcze (powierzchniowo-sondażowe) miejsca inwestycji, a jeśli zajdzie konieczność przeprowadzamy wykopaliskowe badania ratownicze.

Opracowujemy naukowo rezultaty badań w formie sprawozdań zgodnych z wymogami WUOZ.
Pośredniczymy w uzyskaniu wszelkich koniecznych pozwoleń w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków lub Biurze Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Na rynku usług archeologicznych działamy od 2005 roku. Obsłużyliśmy już setki inwestycji, mniejszych i większych. Wypracowaliśmy sobie własną opinię i markę.

Bogate doświadczenie, znajomości i known-how zdobyte przez ten okres umożliwiają nam sprawnie obsłużyć archeologicznie każdą inwestycję.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych kontrahentów!!!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. RADE producent świec ozdobnych
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Rade z siedzibą w Szczytnicy niedaleko Bolesławca. Od 1991 roku Polecamy: znicze, wkłady, euroznicze, eurooleje do lampionów, świece zapachowe, świece pływające, świece stempelkowe, świece ozdobne oraz inne. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości o firmie mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Firma Euro-czos - Zakres Usług
  Jeżeli chcesz, aby Twoje otoczenie było zawsze czyste, schludne i zadbane, zarazem nie troszcząc się o to, nie mogłeś wybrać lepiej. Prócz typowych usług, wykonywanych przez firmy sprzątające, oferujemy też: prace konserwatorskie i serwisy techniczne, fachowe sprzątanie po remontach i budowach, maszynowe całkowite mycie podłóg i dużo innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Hosting video
  W obszar asortymentu promowanej firmy wchodzi: hosting video, streaming video oraz szereg powiązanych innowacji multimedialnych dla przedsiębiorstw. Nasze aplikacje zezwalają na tworzenie obszernej bazy filmowej do swojego użytku, a także na zachowanie prywatności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0