Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Szamba ekologiczne, kontenery, oczyszczalnie Sotralentz
ID linku 4951
Tytuł Szamba ekologiczne, kontenery, oczyszczalnie Sotralentz
Url http://www.sotralentz.pl
Opis Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe biologiczne oczyszczalnie ścieków   szambo ekologiczne   szamba   oczyszczalnia ścieków   szambo   przydomowe oczyszczalnie ścieków   oczyszczalnia przydomowa   oczyszczalnie ścieków   przydomowe oczyszczalnie   oczyszczalnie biologiczne   szamba ekologiczne
Data Oct 19, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. GRESAN Instalacja kotłów kondensacyjnych śląskie
  Przedsiębiorstwo GRESAN działa na rynku od 1992 roku, a jego siedziba mieści się w Ustroniu. Jako doceniony inwestor oraz generalny wykonawca osiedli domów jednorodzinnych, bliźniaczych i obiektów medycznych, oferujemy Państwu wszechstronną obsługę w zakresie budowy, remontów oraz modernizacji placówek w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Realizujemy wewnętrzne prace instalatorskie, sieci wodno-kanalizacyjne lub cieplne oraz inne usługi budowlane. Korzystamy z ekologicznych rozwiązań pozwalających uzyskiwać tanią i odnawialną energię z kolektorów słonecznych lub pomp ciepła. Zapewniamy kompetentne doradztwo techniczne, profesjonalną oraz indywidualną obsługę Klienta oraz najwyższą jakość realizowanych usług. Szczegółowe informacje zamieszczone są na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Wkręty do metalu
  Firma Olaf z pewnością jest jednym z tych podmiotów na polskim rynku, który należy uznać za solidny i jednocześnie za czołowy. Mówiąc o tym podmiocie należy jednakże również podkreślić, iż na chwilę obecną jest to również oficjalny dystrybutor na polskim rynku produktów takich marek jak SFS, Fischer czy też Spax. Jeśli ktoś nie jest zorientowany, o jakie firmy chodzi, to można nakreślić, że są to czołowe marki w dziedzinie produkcji różnego rodzaju mocowań. Jeśli więc mówimy o firmie Olaf, to jednocześnie mamy na myśli najlepszą, jakość tego, co możemy tam nabyć, a więc z pewnością warto jest podjąć z nimi współpracę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Stolarka aluminiowa, fasady aluminiowe, elewacje budynków
  Przedsiębiorstwo budowlane Pressiton Construction będąca częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Pressiton oferuje pełen zakres prac elewacyjnych. Realizujemy projekty na terenie Anglii, Irlandii, Polski, Szwecji oraz Szkocji. Systematycznie staramy się poszerzać obszar naszych działań o nowe kraje w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w wykonawstwie usług remontowo - budowlanych w zakresie: ocieplania budynków, montażu stolarki okiennej i drzwiowej, montażu konstrukcji, prac wykończeniowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Krycie dachów
  Kompleksowe prace ciesielskie które wykonuje firma o nazwie Czester Dachy z Małopolski to prawdziwy kunszt w tej branży i na pewno takie prace zasługują na uznanie. Wszystko to dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dwudziestoletniemu istnieniu firmy. W ofercie firmy znajdujemy takie usługi jak wykonywanie więźby dachowej, krycie dachów a nawet elewacje drewniane. Ta firma jest warta uwagi i warto o tym wiedzieć.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Szczeciński Portal Budowlany
  Kiedy szukamy materiałów budowlanych w popularnych wyszukiwarkach internetowych stajemy przd problemem związanych z wyborem odpowiedniego linku, który skieruje nas w odpowiednie miejsce. Wpisując np. "wełna mineralna" wyświetli nam się wszystko co zawiera ten tytuł i może dwa lub trzy miejsca które wełnę posiadają w swojej ofercie. Ten problem został rozwiązany na naszym Szczecińskim Portalu Budowlanych Infobudek. Obejmuje on zasięgiem Szczecin a więc zakres wyszukiwania jest mniejszy więc łatwiej jest znaleźć dowolny produkt w zasięgu ręki. Ponadto firmy odnajdywane są na podstawie oferowanego przez nie asortymentu. Chociaż nasz portal jest jeszcze stosunkowo młody to jednak w krótkim czasie możliwe jest stworzenie największej w Szczecinie bazy materiałów budowlanych i firm budowlanych w Szczecinie. Strona oferuje wiele innych usług dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dodać swój biznes do naszej bazy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0