Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Przesyłki Poznań
ID linku 5799
Tytuł Przesyłki Poznań
Url http://www.ecl.com.pl
Opis Witryna firmy ECL dostarcza nam szczegółowych informacji o zakresie działalności, kosztach i pełnej ofercie tej poznańskiej firmy kurierskiej. ECL oferuje błyskawiczne dostarczania przesyłek kurierskich w obrębie Poznania i pobliskich miejscowości oraz zajmuje się również dostarczaniem paczek dla odbiorców z całego kraju. Klientom poznańskim firm ma do zaoferowania szereg usług, takich jak: robienie zakupów z dostawą do domu czy dostarczanie kwiatów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe ECL   kurier   miejski   firma   kurierska   przesyłki   kurierskie   firmy   przesylki   poznań   poznan   kurierzy   logistyka   usługi   ekspresowe
Data Nov 20, 2009
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Przesyłki Poznań
  Witryna firmy ECL dostarcza nam szczegółowych informacji o zakresie działalności, kosztach i pełnej ofercie tej poznańskiej firmy kurierskiej. ECL oferuje błyskawiczne dostarczania przesyłek kurierskich w obrębie Poznania i pobliskich miejscowości oraz zajmuje się również dostarczaniem paczek dla odbiorców z całego kraju. Klientom poznańskim firm ma do zaoferowania szereg usług, takich jak: robienie zakupów z dostawą do domu czy dostarczanie kwiatów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Torby ekologiczne
  Eko UE zajmuje się produkcją toreb papierowych oraz toreb materiałowych w różnorodnych rozmiarach. Wszystkie wyroby wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu i mogą być używane w kontaktach z żywnością. Firma produkuje torby reklamowe i torby z nadrukiem oraz torby biodegradalne, ekologiczne papierowe i materiałowe. Eko UE gwarantuje szybką realizację zamówień oraz rabaty dla stałych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. taxi-bagaz.com.pl - Przeprowadzka
  Przeprowadzka wykonana przez sprawną ekipę, to gwarancja sukcesu. Warto zapoznać się z ofertą firmy Taxi-Bagaż z Warszawy, ponieważ mają oni bardzo atrakcyjne ceny, oraz posiadają specjalistyczne samochody do przeprowadzek. Warto postawić na sprawdzoną firmę transportową, zanim zdecydujemy się na kolejny krok.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. ALE TAXI (81) 511 11 11 Prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie
  Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych. ALE TAXI to prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i skorzystania z prawdopodobnie najlepszej ceny w mieście: tylko 1,76 zł za km. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta oraz zapewniamy profesjonalną obsług.
We wrześniu na ulice Lublina wyjechały taksówki należące do korporacji ALE TAXI. Korporacja spośród innych wyróżnia się nowatorskimi pomysłami. Stworzenie jej było wyrazem protestu przeciwko wykorzystywaniu taksówkarzy przez prywatnych właścicieli. Założyciele ALE TAXI mieli na celu zbudowanie takiej korporacji, w której taksówkarze będą w końcu traktowani z szacunkiem i po partnersku. Już na pierwszy rzut oka widać, iż ALE TAXI nie jest zwykłą korporacją taksówkową. Kolorowa zewnętrzna reklama, zdobiąca samochody z pewnością przykuwa wzrok przechodniów i ożywia lubelskie ulice.
Niecodzienny wizerunek to nie jedyny atut nowopowstałej korporacji. ALE TAXI wyróżnia się formą działalności. Większość korporacji zarejestrowana jest jako prywatne firmy. W związku z tym właściciel co miesiąc pobiera od taksówkarzy wysokie opłaty abonamentowe, co powoduje, iż ceny oferowane klientom rosną, a zarobki taksówkarzy maleją.
Założyciele ALE TAXI postanowili zmienić sytuację taksówkarzy i zakładając swoją korporację zarejestrowali ją w formie stowarzyszenia.
Pomysł z stowarzyszeniem okazał się trafiony, ponieważ pozwoliło im to znacząco obniżyć opłatę abonamentową, co bezpośrednio wpłynęło na zmniejszenie ceny za kilometr.
Dodatkowo brak prywatnego właściciela pozwala znacząco obniżać koszty funkcjonowania korporacji. Na dzień dzisiejszy ALE TAXI może pochwalić się prawdopodobnie najniższą ceną w Lublinie, która wynosi 1.76 zł za kilometr.
Spółdzielczy charakter korporacji świadczy o tym, iż uczciwość to wartość, która przyświecała taksówkarzom przy budowie korporacji. Założyciele ALE TAXI wierzą, iż dzięki uczciwości i rzetelności uda im się przekonać do siebie klientów i jednocześnie zmienią wizerunek taksówkarzy w Lublinie, którzy często postrzegani byli negatywnie.
Aby spełniać oczekiwania swych klientów ALE TAXI chce stopniowo rozszerzać wachlarz swoich usług.
Kolejnym nowatorskim pomysłem będzie wprowadzenie do taksówek terminali, co umożliwi opłatę za kurs kartą płatniczą i poprawi komfort podróży. O wszystkich nowościach klienci będą na bieżąco informowani na stronie internetowej www.aletaxi.pl.
W związku z tym, iż korporacja jest w trakcie rozwoju, założyciele chcą budować ją wspólnie z klientami. Są otwarci na wszelkie sugestie oraz oczekują opinii dotyczących jakości obsługi klienta. Mają nadzieję, iż dzięki temu uda im się wyeliminować negatywne zjawiska, które mogą wystąpić w ich korporacji. Należy pamiętać, że ALE TAXI nie boi się krytyki. Założyciele są zdania, iż nic nie jest tak obiektywne jak opinia klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Www.eurobus-eurolines.pl
  Na tej stronie www internauci mają okazję zapoznać się z ofertą przewoźnika Eurobus Eurolines. To polska firma marketingowo handlowa oferująca autokarowe połączenia w ramach 74 licencjonowanych linii, za pośrednictwem których możliwy jest przejazd do ponad 530 miast w Europie,  z prawie 240 miejscowości rozlokowanych w całej Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej oraz odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Pomoc drogowa autolaweta laweta autoholowanie Olsztyn
  Oferuję najtańsze usługi związane z transportem autolawetą:
-transport samochodów i motocykli
-transport maszyn
-transport sprzętu rolniczego
-transport odkryty ładunków mieszczących się na najeździe 4,5 m x1.90m
Ponadto oferuję usługi :
-awaryjna wymiana koła
-awaryjne uruchomienie pojazdu
-dowóz paliwa
-drobne naprawy możliwe do wykonania na drodze
Istnieje możliwość przewiezienia uszkodzonego samochodu do naszego warsztatu gdzie dokonamy naprawy nie zdzierając z ciebie skóry!!! Pozdrawiam i zapraszam 24h Olsztyn okolice cała Polska
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. BUSY Wrocław - Jelenia Góra - Karpaczu
  Karpacz BUS BO-DZIO to firma rodzinna z długoletnią tradycją
jstniejemy na rynku od 1994r Wieloletnie doświadczenie procentuje
w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług.
Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o transport
pasażerski osób,skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw
osób prywatnych,instytucji oraz grup zorganizowanych.
Wszystkich chętnych wybierających się w okolice Dolnego Śląska
( Wrocław,Jelenia Góra,Karpacz,Szklarska Poręba)
zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Kontakt 601 350 783
biuro@przewozy-bodzio.com
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0