Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Nieruchomości Bydgoszcz Bulwary
ID linku 5840
Tytuł Nieruchomości Bydgoszcz Bulwary
Url http://www.bulwary.com.pl
Opis Śródmiejskie Bulwary Firma z rynku Nieruchomości Bydgoszcz - pośrednictwo i obrót. Na stronie znajdziemy dużo ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy. Dokładna oferta jest na naszej stronie internetowej. Firma działa od 1994 roku. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, w tym: domami, mieszkaniami, działkami, obiektami produkcyjno-magazynowymi. Właściciel biura posiada licencję zawodową nr 516. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Od roku 1995 jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Pomorza i Kujaw, a od roku 2000 komputerowej sieci biur nieruchomości NESTOR.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe Mieszkania   mieszkanie   Domy   Działki   Kupno   sprzedaz   obrot   Nieruchomość na sprzedaż   Nieruchomość
Data Nov 23, 2009
Imię kontaktowe Grzegorz
Email wyślij email do Grzegorz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Nieruchomości Bydgoszcz Bulwary
  Śródmiejskie Bulwary Firma z rynku Nieruchomości Bydgoszcz - pośrednictwo i obrót. Na stronie znajdziemy dużo ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy. Dokładna oferta jest na naszej stronie internetowej. Firma działa od 1994 roku. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, w tym: domami, mieszkaniami, działkami, obiektami produkcyjno-magazynowymi. Właściciel biura posiada licencję zawodową nr 516. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Od roku 1995 jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Pomorza i Kujaw, a od roku 2000 komputerowej sieci biur nieruchomości NESTOR.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. PAJO LUBOŃ mieszkania niedaleko poznania
  Grupa PAJO Sp. z o.o. z Lubonia jest przede wszystkim licencjonowanym, sprawdzonym biurem sprzedaży mieszkań. Za sprawą naszych wysoce wykwalifikowanych fachowców odnajdą Państwo wymarzone mieszkanie czy też lokal usługowy dostosowany skrupulatnie do indywidualnych potrzeb. Aktualnie dysponujemy także wieloma atrakcyjnymi gruntami, przeznaczonymi dla rozwoju działalności deweloperskiej bądź budowlanej. Gwarantujemy doskonale urządzony park maszynowy i pierwszorzędny tabor samochodowy. Wszelkie informacje o Grupie PAJO oraz zakresie usług, jakie sprawnie realizujemy znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Zagrodzki
  Z pomocą naszej firmy nie straszne będą finanse i sprawy związane z nieruchomościami. Wśród usług jakimi się zajmujemy możemy wyróżnić między innymi pomoc w znalezieniu mieszkania, jak również kredytu na jego zakup. Jesteśmy w stanie znaleźć mieszkania, jak również domy i działki budowlane. Wejdźcie na naszą stronę internetową i dokładnie zapoznajcie się z wszystkimi usługami jakie oferujemy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Biuro Nieruchomości Domex
  Biuro nieruchomości Domex, działający w okolicach miasta Wodzisław Śląski. Nasza firma zajmuje się pośrednictwem na rynku nieruchomości. Pomagamy sfinalizować zakup, sprzedaż bądź też najem każdej nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronę www. gdzie znajdą Państwo wszystkie nasze aktualne oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Mieszkania sosnowiec
  Nasze Biuro Nireuchomości JK Twój Dom oferuje usługi z zakresu pośrednictwa oraz doradztwa w obrocie nieruchomościami. Naszą specjalnością jest sprzedaż , kupno i wynajmowanie : mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów czy obiektów przemysłowych. Naszym Klientom oferujemy różnej wielkości mieszkania Sosnowiec. Nasza firma zapewnia Państwu pomoc w zakresie organizacji formalno - prawnej realizowanych transakcji, naszym Klientom proponujemy także wsparcie w zdobyciu kredytu hipotecznego. Wszytskich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się wraz z bieżącymi ofertami biura i skorzystania z naszych usług a także wraz z ofertami, które znajdują sie na naszej stronie. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. AGENCJA KONSTANCIN nieruchomość konstancin jeziorna
  W Konstancinie-Jeziornej mieści się agencja nieruchomości, działająca od 1991 roku. Głównym profilem działalności tej prowadzonej przez Andrzeja Krzyżanowskiego spółki jest zarządzanie wysokiej klasy, luksusowymi nieruchomościami. Pod jej pieczą mieszczą się między innymi mieszkania, wille, rezydencje czy posiadłości. Zarządza ona też świetnie ulokowanymi działkami budowlanymi. gwarantujemy, że wszystkie zarządzane przez agencję nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią nieruchomości, zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0