Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Studio Filmowe
ID linku 5867
Tytuł Studio Filmowe
Url http://zsfilm.pl
Opis Studio Filmowe zsFilm.pl - realizacja filmów reklamowych, szkoleniowych, promocyjnych, korporacyjnych, teledysków, reportaży.
Kompleksowe usługi : stworzenie scenariusza, przygotowanie storyboard'u, zorganizowanie i obsługa planu filmowego, montaż i post-produkcja oraz publikacja.
Skuteczna połączenie zaawansowanych technologii multimedialnych z klasycznym światem sztuk pięknych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe zsfilm   filmy   studio   filmowe  
Data Nov 25, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Studio Filmowe
  Studio Filmowe zsFilm.pl - realizacja filmów reklamowych, szkoleniowych, promocyjnych, korporacyjnych, teledysków, reportaży.
Kompleksowe usługi : stworzenie scenariusza, przygotowanie storyboard'u, zorganizowanie i obsługa planu filmowego, montaż i post-produkcja oraz publikacja.
Skuteczna połączenie zaawansowanych technologii multimedialnych z klasycznym światem sztuk pięknych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Agencja PR-marketingowa Praktycy.com
  Praktycy.com jest agencją PRowo-marketingową. Firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy w sposób kompleksowy i strategiczny budują komunikację, kreują wizerunek oraz promują kluczowe polskie i międzynarodowe marki. Nasi klienci powierzają nam, a często całkowicie outsourcują działania w zakresie m.in. PR-u, komunikacji czy marketingu.
Zaufali nam, m.in.: Grupa Onet.pl (Onet.pl, Zumi.pl, Onet.tv, Onet.eu, OnetLajt.pl), Grupa Fotka.pl (Fotka.pl, Finansowo.pl), zanox, Elefanta.pl, Kancelaria podatkowa Ożóg i Wspólnicy, Moneybookers, 4 Results, smava.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Firmy Toruń
  Multimedialny katalog stron, powstał z myślą o firmach, które nie maja własnej strony, a chcieliby w skuteczny sposób zareklamować własne usługi, jak i również dla tych szukających nowych możliwości, aby uskuteczniać swój wizerunek za pośrednictwem nowych źródeł. Dzięki rzetelnej pracy i fachowemu doradztwu, dostosujemy odpowiednie środki, które umożliwią w sposób jak najbardziej odpowiedni rozwój firm. Dzięki naszej multimedialnej wizytówce dasz się poznać klientom za pośrednictwem obiektywu kamery. Najskuteczniejsza forma reklamy w zasięgu waszych rąk. Oferta jest skierowana na pełne zadowolenie klienta i nie wiąże się ze wstępnymi opłatami. Dodatkowo w ramach usługi nasi klienci do swoich wizytówek na naszej stronie mogą dodawać zdjęcia i tekst, aby jeszcze sprawniej przebiegał proces oddawania informacji dla użytku potencjalnych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzeni strony i pozyskania dodatkowych informacji. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, bądź też telefonicznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Copyriders.pl
  Copyriders to profesjonalne pisanie tekstów marketingowych zawsze skutecznie i w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w inbound marketingu, SEO oraz w artykułach wizerunkowych. Przygotowujemy dla naszych klientów artykuły specjalistyczne, wirusowe, wywiady sponsorowane, artykuły sponsorowane, recenzje. Także nasza domena to teksty na blogi, teksty zapleczowe, na strony WWW oraz opisy marketingowe. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Promuj swój profil na instagramie
  Instagram to jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy. Żeby jednak być widocznym w sieci, należy przebić się przez sito konkurencji. W tym celu oferujemy Państwu usługę, jaką jest promowanie na instagramie. To profesjonalna aplikacja, która w sposób automatyczny prowadzi kampanię marketingową, która zwiększa widoczność danego profilu i poprawia ilość odwiedzin. Oferujemy szacowany wzrost odbiorców o tysiąc w ciągu jednego miesiąca promowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Agencja Interaktywna Tychy
  Agencja Interaktywna, kampanie promocyjne w internecie, reklama na Facebooku, aplikacje facebook, projektowanie i pozycjonowanie strony www, organizacja akcji konkursowych na facebooku, e-mail marketing. Agencja obsługuje klientów z całego śląska, głównie z takich miast jak Tychy, Pszczyna, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Katowice. Organizacja akcji promocyjnych w internecie wpływających na pozycjonowanie strony. Działania łączące marketing w wyszukiwarkach, blogi firmowe oraz działania w mediach społecznościowych. Posiadamy własne aplikacje konkursowe do przeprowadzania konkursów na Facebooku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0