Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
LeanSoft - oprogramowanie dla binzesu
ID linku 6171
Tytuł LeanSoft - oprogramowanie dla binzesu
Url http://lean-soft.com
Opis Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe programy dla firm   MRP II   Zarządzanie firmą   MRP   ERP   komputer   computer   system   oprogramowanie zintegrowane   programowanie   biznes   business   Lean   produkcja   production   handel   trade   usługi   service   jakość   quality   management   software   Lean-Soft
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.25 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Serwis oprogramowania KAPPA
  Firma PHU Kappa specjalizuje się w obsłudze informatycznej kancelarii notarialnych i prawnych oraz biur rachunkowych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.
Jesteśmy dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla prawników i notariuszy - firmy Wolters Kluwer Polska (lidera na rynku publikacji prawnych i biznesowych, wydawcy m.in. Systemu Informacji Prawnej LEX). Oprócz sprzedaży zajmujemy się także wdrażaniem i serwisem programów "Kancelaria Prawna" i "Kancelaria Notarialna"
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. CorelDraw X5 Small Business
  Zawartość portalu www zawiera dużą dawkę wiadomości dotyczących programów firmy Corel. Program Corel Draw x5 jest bardzo słynny. Wspomaga tworzenie pasjonującej treści z bogatą oprawą graficzną ale najlepiej kupowanym jest Corel Draw x5 obeznany chyba przez każdego grafika. Edycja grafiki jeszcze nigdy nie była tak prosta. Do zabawy w produkcje filmów video posłuży nam VideoStudio Pro X3.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Katalog oprogramowania inżynierskiego - 4cad.info
  Podręczna baza katalogowa darmowego i niskobudżetowego oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM/CAE/EDA/GIS. Serwis podzielony jest na kilka dużych kategorii programów, wśród których znajdują się systemy 2D/3D CAD, narzędzia do przeglądania płaskiej i trójwymiarowej dokumentacji technicznej, konwertery, programy do wektoryzacji, kalkulatory inżynierskie oraz aplikacje dla modelarzy. Baza programów jest systematycznie uaktualniana i modyfikowana.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Symcom oprogramowanie
  Na stronie programy do fakturowania oraz tworzenia sklepów internetowych. Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie oraz nowe szablony e-sklepu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. ITCenter - WMS
  W ofercie naszej firmy ITcenter znajduje się obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się przede wszystkim usługami teletechnicznymi, dostosowywaniem oprogramowania i sprzętu do potrzeb klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze usługi są optymalnie dostosowane do specyfiki każdej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0