Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Biura rachunkowe Wrocław
ID linku 6570
Tytuł Biura rachunkowe Wrocław
Url http://www.jww.pl
Opis Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w dziedzinie księgowości, podatków oraz kadr i płac z Wrocławia i sąsiednich miejscowości. Biuro rachunkowe JWW.pl we Wrocławiu świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych o przeróżnej formie prawnej, charakterze aktywności i również różnej wielkości. Cała oraz uproszczona rachunkowości jednostek gospodarczych, PIT, ZUS, deklaracje VAT, obsługa kadrowa i płacowa, raporty statystyczne i bilanse. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura Rachunkowego JWW.pl z Wrocławia.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowy wrocław   biura rachunkowe wrocław   biura rachunkowe   biuro rachunkowe wrocław  
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe mazur
Email wyślij email do mazur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Licencjonowana biuro rachunkowe w Rzeszowie ksiegowy24.eu
  Biuro podatkowe Księgowy 24 zajmuje się prowadzeniem księgowości. Misją Biura Podatkowego ksiegowy24.eu jest zapewnienie każdemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, popartych globalnymi zasobami wiedzy i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy świadczenie następujących usług:
-doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
-pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów w celu uruchomienia działalności gospodarczej oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
-doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biura rachunkowe poznań - biuro-onesta.pl
  Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany profesjonalnymi usługami w zakresie księgowości, a także obsługi kadrowo-płacowej, nie pozostaje nic innego jak zajrzeć na stronę internetową www.Biuro-Onesta.pl, na której są umieszczone wszystkie informacje odnośnie naszej działalności. Jesteśmy biurem rachunkowym z Poznania, które ma bardzo duże poważanie w środowisku wielkopolskich przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe Kraków
  Centrum Usług Finansowo-Rachunkowych to profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie świadczące usługi prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości, usługi rozliczeń kadr i płac, rozliczeń podatkowych, doradztwa podatkowego, gospodarczego i prawnego. To grupa kilku specjalistów z ogromnym doświadczeniem i znajomością przepisów prawnych. W przeciwieństwie do małych firm w biurze Bilans klient otrzymuje kompleksowe usługi, przez co oszczędza czas i pieniądze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. ROSZKOWSKA-GALANT obsługa zus szczecin
  Trudnimy się pełną oraz uproszczoną rachunkowością, a także doradztwem podatkowym i sprawami kadrowo-płacowymi. Jesteśmy biurem księgowym oraz podatkowym, które ma stabilną pozycję na rynku i cieszy się rosnącym zaufaniem kontrahentów ze Szczecina. Zapewniamy pomoc księgową i podatkową. Chętnie zajmiemy się pomocą w założeniu prywatnej działalności i jej prowadzeniem. Mogą nam Państwo zlecić sporządzanie rozliczeń finansowych, tworzenie wniosków o zwrot pieniędzy za materiały budowlane, reprezentowanie przez ZUS, US i innymi urzędami administracji. Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku
  Kompleksowa obsługa księgowa, kadry płace, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia z ZUS. Sporządzanie biznes planów. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Usługi ksero. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Promocje dla klientów. Dogodny dojazd, duży parking. Zapraszamy do wspópracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0