Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Biura rachunkowe Wrocław
ID linku 6570
Tytuł Biura rachunkowe Wrocław
Url http://www.jww.pl
Opis Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w dziedzinie księgowości, podatków oraz kadr i płac z Wrocławia i sąsiednich miejscowości. Biuro rachunkowe JWW.pl we Wrocławiu świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych o przeróżnej formie prawnej, charakterze aktywności i również różnej wielkości. Cała oraz uproszczona rachunkowości jednostek gospodarczych, PIT, ZUS, deklaracje VAT, obsługa kadrowa i płacowa, raporty statystyczne i bilanse. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura Rachunkowego JWW.pl z Wrocławia.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowy wrocław   biura rachunkowe wrocław   biura rachunkowe   biuro rachunkowe wrocław  
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe mazur
Email wyślij email do mazur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Wrocław
  Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. ROSZKOWSKA-GALANT obsługa zus szczecin
  Trudnimy się pełną oraz uproszczoną rachunkowością, a także doradztwem podatkowym i sprawami kadrowo-płacowymi. Jesteśmy biurem księgowym oraz podatkowym, które ma stabilną pozycję na rynku i cieszy się rosnącym zaufaniem kontrahentów ze Szczecina. Zapewniamy pomoc księgową i podatkową. Chętnie zajmiemy się pomocą w założeniu prywatnej działalności i jej prowadzeniem. Mogą nam Państwo zlecić sporządzanie rozliczeń finansowych, tworzenie wniosków o zwrot pieniędzy za materiały budowlane, reprezentowanie przez ZUS, US i innymi urzędami administracji. Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. GLOBAL ACCOUNTING przedstawicielstwo podatkowe podmiotów spoza ue siemianowice śląskie
  Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się księgową oraz kadrowo płacową stroną Państwa przedsiębiorstwa? Z przyjemnością proponujemy usługi Global Accounting. Jesteśmy uznaną firmą specjalizującą się w prowadzeniu księgowości w wszelkiego typu działalnościach gospodarczych. Posiadamy stosowne upoważnienia, które pozwalają nam realizować usługi księgowe unikalnej jakości. Aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, regularnie uzupełniamy naszą wiedzę w zakresie profesjonalnych usług księgowych. Gwarantujemy indywidualne podejście i przyjacielską współpracę. Szczegółowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro rachunkowe Warszawa
  Słyszałeś już o możliwości założenia swojego wirtualnego biura? Nasze biuro rachunkowe EKSPERTSPJ.PL zapewnia: odbiór korespondencji, obsługę recepcyjną, wynajem sali konferencyjnej, wynajem pokoi na spotkania biznesowe, przechowywanie dokumentów. Możliwość wynajęcia wirtualnego biura oraz wiele innych usług księgowo-finansowych można sprawdzić na stronie EKSPERTSPJ.PL
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe Żagań Sylwia Gebuza
  Nasze biuro rachunkowe wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zapewnia kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianej rachunkowości. Zajmujemy się m.in prowadzeniem Ksiąg podatkowych, prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, składaniem deklaracji do ZUS-u, do Urzędu Skarbowego itd. Oprócz głównej naszej działalności jaką jest prowadzenie biura rachunkowego zajmujemy się również równie ważną dziedziną jaką są różnego typu ubezpieczenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0