Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Szkoła Tańca Jacek Jelinek
ID linku 6597
Tytuł Szkoła Tańca Jacek Jelinek
Url http://www.jelinek.com.pl
Opis Skuteczna nauka tańca: standardowe, latynoamerykańskie, nowoczesne. Dzieci od 5-go roku życia, młodzież, dorośli. Gwarancja dobrej zabawy i prostych kręgosłupów. Nasze kursy tańca prowadzą doświadczeni profesjonaliści. Każdego kursanta otaczamy fachową opieką i dbamy, by mógł rozwijać swoje umiejętności. Nauka w miłej, przyjaznej atmosferze sprawia, że taniec staje się coraz większą przyjemnością.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe nauka tańca   Lublin   kursy tańca   szkoła tańca   jelinek   taniec na ślub   taniec dla nowożeńców   tańce latynoamerykańskie   tańce standardowe   rytmika   videoclip dancing
Data Dec 19, 2009
Imię kontaktowe Inga
Email wyślij email do Inga
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Szczecin.wspkorczak.eu
  W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość odbycia studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach pedagogika, praca socjalna, pedagogika specjalna. Ponadto przewidzieliśmy również obszerną ofertę studiów podyplomowych. U nas zdobędą Państwo gruntowną wiedzę i odpowiednią praktykę zawodową, by zdobyć wymarzony zawód. Odkrywamy praktyczne oblicza humanistyki. Kształcimy najlepszą kadrę pedagogów i pracowników socjalnych.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Studia
  Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą Wyższej Szkoły Biznesu. Szkołę opuściło ponad 8500 absolwentów. Oferujemy podjęcie studiów na jednym z czterech kierunków – Zarządzanie, Politologia, Psychologia i Informatyka. Możliwe jest studiowanie na studiach I i II stopnia. Wyższa Szkoła Biznesu posiada renomowaną kadrę oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. Szkoła prowadzi szkolenia dla osób bezrobotnych.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Studia poznań
  Wyższa Szkoła Logistyki posiada w ofercie studia stacjonarne i niestacjonarne, w tym licencjackie oraz inżynierskie. Jest pierwszą w Polsce wyższą uczelnią logistyczną, która w trakcie nauki oferuje dodatkowo szkolenia oraz pomaga w uzyskaniu cennych certyfikatów, uczniowie mogą też doskonalić swoje umiejętności z zakresu języków obcych. WSL posiada także w ofercie studia podyplomowe oraz studia drugiego stopnia.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. ÖSTERREICH INSTITUT POLSKA SP. Z O.O konwersacje niemiecki Warszawa
  jeżeli pragną się Państwo efektywnie nauczyć języka niemieckiego, wówczas polecamy wybór Österreich Institut z siedzibą w Warszawie. Wchodzi on w skład Spółki Österreich Institut GmbH, która oferuje kursy tego języka za granicą oraz w pełni podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austriackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. szkolenia są poświęcane osobom w każdym wieku i dotyczą wszystkich poziomów językowych. Mamy materiały dydaktyczne, a także współpracujemy z instytucjami naukowych i szkoleniowymi. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej na stronie internetowej, do odwiedzin jakiej, serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Prywatna szkoła podstawowa w Łodzi
  Łódzka Szkoła Europejska oferuje dzieciom wybierającym się do szkoły naukę w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej. Placówka jest nowoczesna i posiada innowacyjne podejście do kształcenia, gwarantując między innymi nowe metody nauczania matematyki oraz czytania. Dzieci mogą też uczęszczać na liczne koła zainteresowań, stają też przed szansa uzyskania certyfikatów Cambridge już w czwartej klasie. Silnie rozwinięta jest też edukacja sportowa.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0