Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Kraków
ID linku 667
Tytuł Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Kraków
Url http://www.tlumaczonko.pl
Opis Oferujemy tłumaczenia przysięgłe / uwierzytelnione z języka niemieckiego na polski. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów samochodowych z Niemiec i Austrii oraz urzędowych - Kraków i Małopolska. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki oraz promocje. Dokumenty można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą lub kurierem.
Kategoria Nauka > Jezyki obce
Słowa kluczowe tłumaczenia przysięgłe Kraków   tłumacz przysięgły Kraków
Data Feb 17, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Jezyki obce
1. Francuski dla dzieci zabierzów - edumotiv.pl
  Edumotiv to centrum edukacyjne z Zabierzowa. Uczymy języków obcych. Pomagamy przyszłym maturzystom. Mamy panele korepetycji z języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki. Organizujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe na wysokim poziomie. Współpracujemy z młodzieżą i osobami dorosłymi, także obcokrajowcami. Korzystamy z wielu technik edukacyjnych.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


2. ABC nauka języka
  Osoby zainteresowane nauką języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego) a także otrzymaniem tłumaczeń w języku niderlandzkim zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy z Trójmiasta ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie. Nasz profil aktywności ujęty jest w naszej nazwie. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń w języku niderlandzkim zarówno ustnych jak i pisemnych. Nasza wiedza, znajomość języka i praktyka pozwalają nam na pośredniczenie w rozmowach, negocjacjach, prowadzenie korespondencji, sporządzanie wszelkich pism, tekstów. Prowadzimy także naukę języka niderlandzkiego dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Wprowadziliśmy także propozycję nauki języka dla podróżników i osób wyjeżdżających do pracy. Z nami nauczą się Państwo użytecznego posługiwania się językiem niderlandzkim. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo usługi licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie w języku polskim i niderlandzkim oraz pilota wycieczek. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


3. Angielski Marki englishclub.pl
  Język Angielski Marki - Szkoła Językowa - dzieci i dorośli, egzaminy: gimnazjum, matura, FCE, CAE, małe grupy, pólkolonie dla dzieci, kursy wakacyjne. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Prowadzimy kursy języka angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach.
Naszymi słuchaczami są zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci, już od 5 roku życia.
Uczymy klientów na kameralnych kursach grupowych (4-8 osób) oraz na zajęciach indywidualnych.
Prowadzimy kursy konwersacyjne, a także przygotowujące do egzaminów Cambridge oraz do matury.
Naszymi klientami są także firmy, dla których organizujemy zajęcia z Business English, rozszerzone o niestandardowe imprezy integracyjne.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


4. Angielski Kraków
  Centrum Językowe Everest jest szkołą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku krakowskim proponuje najszerszą ofertę szkoleń językowych, kierowaną do osób dorosłych, młodzieży, dzieci /od 5 roku życia/ oraz firm i instytucji. Kształci na wszystkich poziomach zaawansowania w zakresie najważniejszych języków obcych. Oferuje kursy standardowe, maturalne, egzaminacyjne, konwersacyjne. Zajęcia prowadzone są w grupach 6-10 osobowych. Everest zatrudnia wykwalifikowanych lektorów, których praca charakteryzuje się kreatywnością, zaangażowaniem i pasją przekazywania wiedzy.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce
Nauka > Matura


5. Baby English Center - język angielski dla dzieci Łódź
  Baby English Center to pozaszkolne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym od lat 3 do lat 6 oraz szkolnym do lat 9 dla dzieci z Łodzi oraz z okolic Łodzi. Szkoła mieści się w centrum Łodzi. Na rynku działamy od ponad 3 lat. Zajęcia są prowadzone w bardzo aktywny i dynamiczny sposób, aby dzieci podczas zajęć nie tylko mogły nauczyć się angielskiego, ale również spożytkować część swojej energii podczas gier i zabaw ruchowych. Dzieci w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center uczymy mówienia pełnymi zdaniami w języku angielskim, a także zadawania pytań i odpowiadania na nie pełnymi zdaniami co wyróżnia nas na tle innych szkół, które uczą wyłącznie pojedynczych wyrazów. Podczas zajęć trwających 50 minut wykorzystujemy poza klasycznymi narzędziami do nauki jak tablica, flashcardy czy gry planszowe również urządzenia elektroniczne jak xbox, telewizor, laptopy czy projektor – ułatwiające dzieciom chłonięcie zabawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci w tym wieku często chorują i rodzice obawiają się o materiał, który im przepadnie – dlatego prowadzimy zajęcia „wyrównawcze” w równoległych grupach pozwalające nadrobić zaległy materiał po uprzednim uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub też dajemy możliwość nadrobienia danego materiału za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz mały uczeń otrzymuje dostęp. Zależnie od wybranej grupy zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu a zajęcia w szkole są prowadzone od poniedziałku do soboty włącznie. Dzieci do grup kwalifikowane są w oparciu o wiek ale również uwzględniając indywidualne umiejętności dziecka, które nauczyciel zazwyczaj ocenia podczas pierwszych bezpłatnych zajęć pokazowych, na które serdecznie zapraszamy Ciebie oraz Twoje dziecko.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0