Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Ulotkarze - kolportaż ulotek na terenie całego kraju.
ID linku 7126
Tytuł Ulotkarze - kolportaż ulotek na terenie całego kraju.
Url http://www.ulotkarze.com.pl
Opis Kolportaż ulotek tylko z ulotkarzami. Roznoszenie ulotek za pośrednictwem różnych metod dostosowanych indywidualnie pod potrzeby i wymagania naszych Klientów. Skutecznie działamy na terenie całego kraju. Oferujemy pełny monitoring zlecenia …bo liczy się tylko dobrze wykonane zadanie. Kolportaż ulotek realizowany z Ulotkarzami - to kreatywność i świeże spojrzenie na tematy, które realizujemy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego naszego klienta, tworzymy rozwiązania, które przekładają się na realne korzyści naszych klientów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe dystrybucja ulotek   kolportaż ulotek   roznoszenie ulotek   rozdawanie ulotek   Katowice   Warszawa   Kraków   Wrocław   Łódź   Poznań
Data Jan 9, 2010
Imię kontaktowe Kamila
Email wyślij email do Kamila
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Szybki Skup Aut - cały kraj.
  Szybki Skup Aut to ekspresowy skup samochodów na terenie całego kraju – indywidualnie oraz od firm. Gwarantujemy : szybkość i bezpieczeństwo transakcji, bezpłatny dojazd do klienta, płatność gotówką lub przelewem. Tylko jeden telefon i gotówka jest Twoja !Jesteśmy elastyczni potrafimy dostosować się do różnych sytuacji. Szybki Skup Samochodów to znajomość rynku umożliwiająca nam zapłatę za samochód możliwie najwyższej ceny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Motoryzacja


2. Ulotkarze - kolportaż ulotek na terenie całego kraju.
  Kolportaż ulotek tylko z ulotkarzami. Roznoszenie ulotek za pośrednictwem różnych metod dostosowanych indywidualnie pod potrzeby i wymagania naszych Klientów. Skutecznie działamy na terenie całego kraju. Oferujemy pełny monitoring zlecenia …bo liczy się tylko dobrze wykonane zadanie. Kolportaż ulotek realizowany z Ulotkarzami - to kreatywność i świeże spojrzenie na tematy, które realizujemy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego naszego klienta, tworzymy rozwiązania, które przekładają się na realne korzyści naszych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. WIERCIK.Cięcie betonu,wiercenie betonu.Technika diamentowa.
  Specjalnością Wiercika jest unikatowa technika diamentowa. Profesjonalnie realizujemy usługi m.in.: cięcie betonu i żelbetu oraz wiercenie w betonie. Wycinanie i wiercenie otworów w ścianach przeprowadzamy bez udarowo i precyzyjnie.Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Doświadczenie oraz sprzęt renomowanych firm zapewni Państwu najwyższą jakość wykonania usług budowlanych przez naszych pracowników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Plakaciarze - rozklejanie plakatów, cały kraj.
  Plakaciarze to profesjonalne rozklejanie plakatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz strukturze logistycznej realizujemy plakatowanie na terenie całego kraju. Gwarantujemy: wysoką jakość pracy, efektywność działań potwierdzoną raportem końcowym i dokumentacją zdjęciową oraz dotrzymanie wyznaczonych terminów. Rozklejanie plakatów dzięki wysokiej zauważalności jest doskonałym nośnikiem oferty reklamowej na terenie miast
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Szybki Skup Nieruchomości - cały kraj.
  Szybki Skup Nieruchomości na terenie całego kraju. Oferujemy skup mieszkań, domów, działek oraz lokali przy zagwarantowaniu bezpieczeństwa przeprowadzonych transakcji . Skontaktuj się z nami - czas ucieka, a razem z nim Twoja inwestycja. Działając na rynku nieruchomości od kilkunastu lat posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w wycenach mieszkań, domów, gruntów i lokali komercyjnych. Szybki Skup Nieruchomości to także pomoc w sytuacjach, gdy mają Państwo zadłużone nieruchomości poprzez prowadzenie negocjacji z bankami oraz innymi podmiotami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


6. Studio Wesel Victoria - organizacja ślubu.
  Studio Wesel Victoria to kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Nasz doświadczony konsultant ślubny wykreuje niezapomniany scenariusz najważniejszego dnia w Państwa życiu. Pełna koordynacja przebiegu ślubu. Oferujemy nasze doświadczenie, wiedzę oraz kreatywność. Kreujemy niezapomniane chwile najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Wesela


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. AAC Andrzej Połoński Reklama i Pozycjonowanie w Internecie
  AAC Reklama w Internecie Radom, na swojej stronie internetowej, zachęca do korzystania przez klientów ze swoich usług marketingu internetowego. Przedstawia zbiór zasad jakimi powinno się kierować przy wyborze takiej formy promocji, czym się kierować, i dlaczego wybrać właśnie AAC. Agencja Reklamy Internetowej, zapewni skutecznie wsparcie w polepszaniu wizerunku firmy, marki, pozytywnemu przekazowi płynącemu do klientów, a dzięki temu rozwojowi przedsiębiorstwa, za pomocą dobrze dobranych, optymalnych w danym przypadku, rozwiązań marketingowych. Dla klientów posiadających stronę w sieci polecamy pozycjonowanie stron, i to nie tylko w normalnym polu wyszukiwania, ale także w polu grafika i mapy. Dzięki temu wysoka pozycja w wyszukiwarkach, jakimi są np. google i bing będzie łatwo osiągana i utrzymywana. Firma płaci raz a efekt jest na całe lata, a nie tak jak w kontekstach czy adwordsach, tylko wtedy gdy się płaci. Wszystko to zapewnia pozycjonowanie, bo nawet najlepiej zaprojektowana, doskonała graficznie i bezbłędna merytorycznie witryn, bez pozycjonowania staje się martwa, gdyż niemożliwe jest odnalezienie jej w wyszukiwarkach. Nikt nie obejrzy takiej strony, jeśli nie dowie się, że ona istnieje. Aac pomoże Ci zdobyć czołowe miejsca dla Twojej strony. Przerabiamy dostarczone przez firmę zdjęcia do formy przyjaznej dla wyszukiwarek, polepszamy jakość kadrujemy dodajemy tekst napisy, przerabiamy filmiki, dodajemy muzykę głos lektora napisy. Jeśli klient akowych nie ma, sami nakręcimy krótkie tanie filmiki HD, zrobimy zdjęcia HDR, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki pełnej obecności firmy w internecie w normalnym polu szukania jak i w grafice i wideo, taka firma i jej witryna jest traktowana przez wyszukiwarki jako bardziej wartościowa niż jakaś inna nawet 10razy większa, ale bez tych dodatków, i jest umieszczana przez nie wysoko w swoich wynikach wyszukiwań, przez co klienci klikają nie w potentata, tylko w naszą małą, ale dobrze rozreklamowaną firmę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Doradztwo marketingowe dla firm Trivo
  Choć aktualnie kierowanie własną firmą jest znacząco ułatwione ze względu na różnorakie technologiczne nowinki, problemem przedsiębiorców jest zazwyczaj nieumiejętność wyróżnienia się. Jeżeli przeprowadzane dotychczas strategie marketingowe nie pomagały i ciężko stwierdzić nam, co należy zmienić, by były one skuteczniejsze, powinniśmy zwrócić się z tą kwestią do fachowców. Cenionym przedsiębiorstwem w branży szkoleń marketingowych jest bez żadnych wątpliwości http://trivo.pl. Konsultanci firmy pomogą obmyślić takie strategie, dzięki którym zdobędziemy nowych klientów.

Jeśli wiemy, jak istotnym elementem skutecznego kierowania własnym przedsiębiorstwem jest reklama, lecz nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl oferuje nam usługi, które na pewno nam w tym względzie pomogą. Jej ogromne doświadczenie zdobywane przez lata współpracy z różnorodnymi firmami pomaga spojrzeć na konkretny problem indywidualnie i rozwiązać go dość szybko i sprawnie.

Tak kompetentne doradztwo marketingowe spowoduje, że przedsiębiorca poczuje, jak jego firma się ożywia. Perspektywa spoza branży pomaga zauważyć kwestie, które we wcześniejszym czasie zostały przeoczone, wprowadzając tym samym nowe pomysły oraz ożywiając sposoby skutecznego marketingu.

Firma www.Trivo.pl przeprowadza audyty marketingowe, dzięki którym bada, w jaki sposób przebiegały działanie reklamowe do obecnej chwili, co było błędne i co należy zmienić. Każde przedsiębiorstwo wymaga postępu, kolejnych zadowolonych klientów oraz możliwości realizowania swoich projektów, z tego też powodu tak ważne jest w tym względzie kompetentne poradnictwo reklamowe, dzięki któremu z całą pewnością osiągniemy sukces. Z konsultantami Trivo skontaktować można się pod adresem: ulica Sikorskiego 114/1A, 41-809 Zabrze, e-mailowo, pisząc na biuro@trivo.pl czy uzupełniając formularz kontaktowy widoczny na witrynie www, jak również telefonicznie pod numerem 48327186800.

Prócz bogatej propozycji poradnictwa pod względem kampanii reklamowych, www.Trivo.pl zapewnia nam też pomoc przy staraniu się o otrzymanie środków koniecznych do otworzenia albo unowocześnienia firmy. Przedsiębiorca starać może się tak o dotacje z unii, jak również pożyczki preferencyjne, a wiadomo, że każdy biznes potrzebuje czasem pomocy czy też dotacji na kontynuację rozwoju. Eksperci Trivo to wykwalifikowane osoby, którym temat ten nie jest obcy. Przedsiębiorstwo od długiego czasu wspomaga zdobywanie dofinansowania wielu różnym działalnościom. Dobrze byłoby zatem zainwestować w najlepsze doradztwo marketingowe oraz wybrać efektywny rozwój.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Pozycjonowanie - itholding.pl
  Skuteczna reklama w internecie to podstawa sukcesu w przypadku wielu przedsiębiorstw. Jeżeli szukacie Państwo zaufanej firmy, która wykona dla was pozycjonowanie oraz marketing internetowy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy kampanie adwords oraz reklamy w social mediach. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Promuj swój profil na instagramie
  Instagram to jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy. Żeby jednak być widocznym w sieci, należy przebić się przez sito konkurencji. W tym celu oferujemy Państwu usługę, jaką jest promowanie na instagramie. To profesjonalna aplikacja, która w sposób automatyczny prowadzi kampanię marketingową, która zwiększa widoczność danego profilu i poprawia ilość odwiedzin. Oferujemy szacowany wzrost odbiorców o tysiąc w ciągu jednego miesiąca promowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. PKT.PL Marketing Zintegrowany
  Pkt.pl, firma z centralą w Bydgoszczy, oferuje zintegrowane działania marketingowe, których celem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw. PKT prowadzi działania w wyszukiwarkach internetowych, korzystając przy tym ze wszystkich dostępnych kanałów dotarcia do nowych klientów. Od 2014 roku przedsiębiorstwo świadczy usługi reklamowe dla sektora MSP. Możemy się pochwalić posiadaniem statusu Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords™, co pozwala nam na kompleksową realizację kampanii reklamowych AdWords. Dokładne informacje o zakresie naszej działalności dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0