Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Zdrada
ID linku 7236
Tytuł Zdrada
Url http://zdradzona.com.pl
Opis Zdrada ? Z początku każdy uważa, że coś takiego nie istnieje. Z pozoru wszystkie związki są idealne. Wszystko wygląda doskonale, ale do czasu. W pewnym momencie związek ucicha, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Proponujemy aby osoby z podejrzeniami rozwiązały nasz test na zdradę. Nasz test zdrady jest rozwiązaniem na wasze problemy. My wiemy kiedy partner źle postępuje, kiedy wirtualna zabawa zamienia się w prawdziwą niewierność. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi osobami na świecie, bardzo często choćby w pracy nasi partnerzy przebywają w towarzystwie pięknych kobiet lub mężczyzn. To właśnie tam zaczyna się gra w uczucia. Dowiedz się czy twój partner cie zdradza, poznaj oznaki i objawy zdrady. Dowiedz się czym jest zdrada małżeńska. W pewnym momencie związek ucicha, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Proponujemy aby osoby z podejrzeniami rozwiązały nasz test na zdradę, który powinien rzucić ostateczne światło prawdy na całą sytuację.
Kategoria Zdrowie i uroda > Kobiety
Słowa kluczowe zdrada   zdradzona   mąż mnie zdradza   zdrada małżeńska   objawy zdrady
Data Jan 18, 2010
Imię kontaktowe pozmac9
Email wyślij email do pozmac9
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Zdrada
  Zdrada ? Z początku każdy uważa, że coś takiego nie istnieje. Z pozoru wszystkie związki są idealne. Wszystko wygląda doskonale, ale do czasu. W pewnym momencie związek ucicha, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Proponujemy aby osoby z podejrzeniami rozwiązały nasz test na zdradę. Nasz test zdrady jest rozwiązaniem na wasze problemy. My wiemy kiedy partner źle postępuje, kiedy wirtualna zabawa zamienia się w prawdziwą niewierność. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi osobami na świecie, bardzo często choćby w pracy nasi partnerzy przebywają w towarzystwie pięknych kobiet lub mężczyzn. To właśnie tam zaczyna się gra w uczucia. Dowiedz się czy twój partner cie zdradza, poznaj oznaki i objawy zdrady. Dowiedz się czym jest zdrada małżeńska. W pewnym momencie związek ucicha, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Proponujemy aby osoby z podejrzeniami rozwiązały nasz test na zdradę, który powinien rzucić ostateczne światło prawdy na całą sytuację.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety


 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Kobiety
1. Menopauza
  Czas przekwitania i klimakterium, wszystkie kobiety przechodzą zupełnie inaczej. Uzależnione jest to od istniejących schorzeń i ich oddziaływania na samopoczucie kobiety. Kobiety, które żyją w szybkim tempie i w stresie, mogą przechodzić menopauzę trudniej. Czas ten powinien być spokojny emocjonalnie i powinien mieć pomoc w najbliższych. Nie sposób podać jednoznacznie lat w jakich kobieta przejdzie menopauzę czyli ostatnią miesiączkę. Wiemy natomiast, że początek klimakterium z pewnością zaczyna się już po 40 roku życia a czasem nawet zupełnie wcześniej. Będą kobiety, które przechodzą menopauzę już po 40 roku życia, lecz spora część tyczy się kobiet między 50 a 55 rokiem życia. Ustanie miesiączkowania występuje także po odbytych ginekologicznych operacjach, mocnych zaburzeniach emocjonalnych albo innych ciężkich schorzeniach.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety


2. Zdrowie kobiety
  W naszym serwisie poruszamy wiele ważnych kwestii związanych z kobiecym zdrowiem. Przeczytasz tutaj więcej o chorobach i dolegliwościach kobiet, macierzyństwie, badaniach. Dowiesz się więcej o nowoczesnej antykoncepcji czy psychologii. Oprócz tego czekają tutaj na ciebie również wiadomości związane z dietami, zdrowym żywieniem. Zawsze będziesz na bieżąco, jeśli chodzi o nowości na rynku w dziedzinie kosmetyków. Zapraszamy już teraz do korzystania z naszych stron!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety


3. Blog o modzie
  Na blogu o modzie należącym do Meri Wild znajdziecie liczne wskazówki do tego jak dobrze się ubrać i fajnie wyglądać. Blog jest prowadzony z ogromną pasją która pomaga Meri ciągle czerpać nowe pomysły i wymyślać nowe stroje dzięki którym trafia do coraz bardziej licznego grona odbiorców. Jeżeli Ty także interesujesz się modą i pragniesz się zainspirować dobrym stylem to zacznij przeglądać blogi modowe które zdecydowanie są warte uwagi. Na blogu zobaczycie także świetne relacje z podróży Meri i Jeya sprawdźcie same
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety


4. Portal dla kobiet
  Współczesna kobieta to idealny portal dla kobiet chcących coś zmienić w swoim życiu. Jest to miejsce gdzie znajdziesz artykuły na temat zdrowia, urody, ciąży czy radzenia sobie w związku. Tutaj też znajdują się informacje na temat różnego typu diet i sposobów na odchudzanie. Dowiesz się jak ubrać się na ślub czy do pracy i jakie gadżety są teraz na topie. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety


5. Objawy menopauzy
  Menopauza.biz.pl to serwis poświęcony szeroko pojętej menopauzie i klimakterium - z opisem objawów towarzyszących temu naturalnemu w życiu każdej kobiety zjawisku, sposobami łagodzenia nieprzyjemnych niejednokrotnie dolegliwości, propozycją diety, suplementów, ćwiczeń itp., dzięki którym możliwe stanie się przejście przez okres klimakterium w sposób w miarę spokojny i nieuciążliwy zarówno dla samej kobiety, jak i dla jej otoczenia. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Kobiety

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0