Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Nieruchomości we Wrocławiu
ID linku 727
Tytuł Nieruchomości we Wrocławiu
Url http://katalog.pnn.pl
Opis Katalog firm w Panoramie Nieruchomości zawiera wszystkie firmy związane pośrednio i bezpośrednio z branżą nieruchomości. Zachęcamy do dodawania firm.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe katalog firm   firmy   nieruchomości   firmy budowlane   firmy remontowe   agenci nieruchomości
Data Feb 25, 2009
Imię kontaktowe Zuzanna
Email wyślij email do Zuzanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Mieszkania na sprzedaż Warszawa
  Specjalność nieruchomości ciągle się rozkręca. Jeśli jesteś studentem i szukasz mieszkania do dzierżawienia albowiem rozpoczynasz naukę na jednej z warszawskich uczelni, sprawdź nasz serwis. Wybierając gniazdko musimy zastanowić się i określić nasze oczekiwania. Na rynku nieruchomości istnieje wiele domów zarówno nowych, jak i używanych. W naszym serwisie zamieszczamy propozycje tylko przetestowanych biur nieruchomości i agentów w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Wycena nieruchomości Warszawa - rzeczoznawca majątkowy
  Właścicielem firmy Dominik Maria Ryszkowski Studio jest rzeczoznawca majątkowy, architekt, projektant wnętrz. Firma działa pod skróconą nazwą DMR Studio. Działalność firmy obejmuje następujące dziedziny: wycena nieruchomości, projektowanie wnętrz oraz projektowanie domów. Usługi świadczone są na terenie województwa mazowieckiego ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i jej dzielnic oraz powiatów przyległych. Dla klientów wykonujemy projekty wnętrz, projekty domów, projekty budynków wielorodzinnych oraz operaty szacunkowe związane z wyceną nieruchomości (mieszkania, domy jednorodzinne, nieruchomości gruntowe zabudowane i niezabudowane, spółdzielcze prawa własnościowe, nieruchomości komercyjne).
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. www.mennicadeweloper.pl
  Nasz nowoczesny kompleks biurowo- mieszkalny, zlokalizowany jest w centrum Warszawy. W kompleksie znajdują się nowoczesne, komfortowe penthousey i apartamenty położone w nowoczesnym budynku. Mennica Residence posiada wydzielony wewnętrzny dziedziniec, przeznaczony do wypoczynku mieszkańców kompleksu. Na terenie inwestycji przewidziano też strefy wypoczynkowe i rekreacyjne. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Nieruchomości Mazowieckie
  Nieruchomości mazowieckie to firma specjalizująca się w doradztwie oraz obrocie nieruchomościami. Służymy pomocą przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania. Nasze biuro Nieruchomości posiada licencję zawodową NR 9141 wydaną przez Ministra Infrastruktury.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Dopasowane magazyny wynajem
  W tej chwili gospodarka magazynowa dostarcza kolejne szanse najemcom hal magazynowych. Jeśli Twoja spółka poszukuje magazynu, gdzie rozwiązania technologiczne wykraczają poza ramy standardowych magazynów, doskonałym rozwiązaniem jest magazyn na zamówienie. Dopasowane magazyny zwane też magazynami bulld2suit (BTS) są tworzone oraz budowane dla konkretnego klienta.

Magazyny na miarę budowane w systemie build-to-suit uwzględniają wszystkie potrzeby i oczekiwania wynajmującego, to klient z własnej inicjatywy wybiera lokalizację, wielkość powierzchni magazynu na miarę i przeznaczenie.

Magazyny na zamówienie są coraz mocniej rozpowszechnione, aktualnie sporo firm dystrybucyjnych i producentów korzysta z udogodnień jakie powodują. Jeszcze więcej relacji o swoistości nowoczesnych magazynów można odszukać na http://www.build2suit.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0