Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Polskie Forum o Systemie Linux
ID linku 7340
Tytuł Polskie Forum o Systemie Linux
Url http://linuksowo.com.pl
Opis Niedawno powstałe polskie forum o systemach z rodziny Linux. Szybka pomoc, poradniki, miła atmosfera. Czytelnie zbudowany theme. Forum stoi na hostingu LinuxPL.com i na skrypcie MyBB co zapewnia stabilną pracę bez żadnych awarii. Jedyne takie forum... Najnowsze wiadomości ze świata Linux, Unix. Jesteśmy nastawieni pozytywnie na każde modyfikacje by zapewnić naszym userów wygodę. Strona istnieje od 5 Grudnia lecz już się rozkręca. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe linux   linuksie   linuks   ubuntu   forum   o   ubuntu   mandriva   opensuse   debian   pomoc   poradniki
Data Jan 27, 2010
Imię kontaktowe Bartłomiej
Email wyślij email do Bartłomiej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Programy
  Baza darmowych programów i plików do ściągnięcia. Prezentujemy sterowniki, antywirusy, gry, multimedia i dodatki. Posiadamy w naszej bazie zestaw najpopularniejszych programów w wersjach darmowych lub testowych do pobrania z szybkich i bezpiecznych serwerów. Pobierz programy dla systemów Windows, Linux i Mac do biura i domu poukładane w tematycznym katalogu, żebyś mógł szybko i wygodnie znaleźć interesujące Cię pozycje. Zapoznaj się z aktualnościami ze świata nowych technologii, a także udzielaj się na naszym forum.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Afaktury.pl
  Na stronie internetowej działa program, jaki jest przeznaczony do wystawiania faktur online. Za jego pośrednictwem można między innymi wystawić fakturę VAT czy pro forma. Wszystkie wpisywane dane są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo, program daje dostęp do archiwum faktur. Klienci mogą zdecydować się na wykupienie abonamentu, który przez określony czas pozwala im na korzystanie z programu do fakturowania.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. zdalny dostęp
  TSPlus pozwala Ci zdalnie pracować na twoich aplikacjach Windows korzystając z każdego komputera z każdego miejsca na świecie. Pracownicy pracujący w terenie czy domu mogą korzystając z laptopa czy komputera domowego połączyć się z komputerem firmowym i pracować na swoich aplikacjach biznesowych. Użytkownik pracuje bezpośrdnio z programami zainstalowanymi na komputerach firmowych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Porady dla pakietu INSERT od abc SoftMAR
  Kompleksowa obsługa pakiety INSERT czyli Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant w wersji DOS i GT , masz problem dzwoń do nas Naprawiamy oprogramowanie i sprzęt u klienta oraz w naszej siedzibie zapraszamy od poniedziałku do piątku . Jeśli interesują cię zagadanienia dotyczące pakietu insert GT wejdź i zapoznaj się z naszymi wpisami
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. SmartCab - Inteligentne zarządzanie korporacją
  SmartCab to nowoczesne rozwiązanie informatyczne przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenia korporacji taksówkarskich. Jego podstawową rolą jest zarządzanie zleceniami, wspomaganie pracy operatorów oraz taksówkarzy.

W jego skład wchodzą: Serwer, Dyspozytornie oraz Terminale. Komunikacja pomiędzy Terminalami a Sewerem bazuje na sieci komórkowej.

Pozycja kierowcy określana jest automatycznie (GPS). Terminal, smartphone z systemem operacyjnym Android, wysyła informację o położeniu pojazdu do Serwera.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0