Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Zakład opiekuńczo rehabilitacyjny
ID linku 7432
Tytuł Zakład opiekuńczo rehabilitacyjny
Url http://www.dompodklonami.com.pl
Opis Dom pod Klonami to placówka opiekuńczo rehabilitacyjna. Oferujemy całodobową opiekę medyczną. Rozbudowane zabiegi rehabilitacyjne.
Miła atmosferę i troskę o naszych podopiecznych.
Posiadamy gabinety: lekarski, pielęgniarski, masażu, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii. Przyjmujemy osoby w starszym wieku oraz osoby wymagające opieki i rehabilitacji po leczeniu szpitalnym.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe dom opieki   dom pogodnej jesieni   rehabilitacja   opieka opszpitalna   całodobowa opieka   dom starcow
Data Feb 3, 2010
Imię kontaktowe Joanna
Email wyślij email do Joanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. CardioTeam Sp. z o.o.
  W Przychodni Wielospecjalistycznej CardioTeam sp. z o.o. można uzyskać porady od specjalistów skupionych na profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu pacjentów kardiologicznych, także w sytuacji, gdy potrzebują wsparcia specjalistów innych dziedzin, w tym neurologii, interny, hipertensjologii itp. Aby dokonać rejestracji wizyty, wystarczy zadzwonić na jeden z numerów telefonów: 22 826-44-51, 22 53-53-683 lub 22 53-53-293 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Przychodnia przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Logopeda kabaty - zajecialogopedyczne.pl
  Korzystając z usług profesjonalnego gabinetu logopedycznego z Warszawy stawiasz na prawidłowy rozwój swojego dziecka. Dobry logopeda warszawa prowadzi ciekawe zajęcia logopedyczne dla dzieci z wadami i zaburzeniami mowy. Coraz więcej dzieci dotyka problem wad wymowy, małomówności, niewyraźnie wypowiadanych słów. Poprzez indywidualnie dobrany plan zajęć, jestem w stanie pomóc Państwa pociechom.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. KS Somed
  KS-SOMED to nowoczesne i bardzo popularne oprogramowanie dla przychodni zarówno specjalistycznych, jak i stomatologicznych, POZ czy też pogotowia. To zintegrowany system, który można dostosować do wymogów każdej placówki medycznej. Na witrynie internetowej medicpartner.pl proponujemy Państwu właśnie KS-SOMED, jak również KS-PPS jako oprogramowanie do przychodni lekarskich. Oferujemy również oprogramowanie dla aptek - KS-APTEKA. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Stomatologia Rzeszów
  Nie powinniśmy bagatelizować problemy związane z uzębieniem. Czasami jest tak, że ludzie lekceważą bolące zęby, a potem jest tak się, że kłopot jest tak poważny, że powinno się je powyrywać. Zatem stomatolog Rzeszów jest tutaj pomocny. Gabinet stomatologiczny Rzeszów to zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług. Nietrudny kontakt, podobnie jak niesłychanie przyjemna oraz szybka obsługa klienta są przykładem na to, że każdy pacjent z pewnością będzie zadowolony. Prawie każdy boi się iść do stomatologa. Dlatego dentysta Rzeszów staje naprzeciw wymaganiom pacjentów. Wszyscy, którzy posiadają jakieś wątpliwości w związku z zabiegiem, nie musi się lękać pytać. Odpowiednio uświadomiony klient odczuwa mniejszy stres, dzięki czemu zabieg będzie dla niego łatwiejszy do zniesienia. Dlatego każdy kto ma jakieś obawy oraz chce być przyjęty szybko, powinien odwiedzić lub nawiązać kontakt z gabinetem Dens-Med.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Zdrowie Na Co dzień
  Zapraszamy na serwis www.ZdrowieNaCodzien.pl. Jest to portal o zdrowiu, urodzie i właściwym odżywianiu, w którym znajdziesz wiele przydatnych porad oraz ciekawostek do zastosowania w codziennym życiu. Serwis zawiera ponadto opisy i unikatowe właściwości składników potraw kulinarnych, opisy chorób i dolegliwości oraz wiele innych przydatnych informacji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0