Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Zakład opiekuńczo rehabilitacyjny
ID linku 7432
Tytuł Zakład opiekuńczo rehabilitacyjny
Url http://www.dompodklonami.com.pl
Opis Dom pod Klonami to placówka opiekuńczo rehabilitacyjna. Oferujemy całodobową opiekę medyczną. Rozbudowane zabiegi rehabilitacyjne.
Miła atmosferę i troskę o naszych podopiecznych.
Posiadamy gabinety: lekarski, pielęgniarski, masażu, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii. Przyjmujemy osoby w starszym wieku oraz osoby wymagające opieki i rehabilitacji po leczeniu szpitalnym.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe dom opieki   dom pogodnej jesieni   rehabilitacja   opieka opszpitalna   całodobowa opieka   dom starcow
Data Feb 3, 2010
Imię kontaktowe Joanna
Email wyślij email do Joanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Interpretacja wyników badań
  Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują bogatej, a zarazem w pełni sprawdzonej wiedzy medycznej. Nasz serwis poświęcony jest tematyce badań lekarskich. Strona składa się z 3 działów: części teoretycznej, forum oraz działu, w którym czytelnicy mogą zadawać pytanie współpracującym z serwisem ekspertom (przede wszystkim lekarzom różnych specjalności). Strona jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat badań lekarskich stosowanych w tradycyjnej i nowoczesnej medycynie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. A.B.C SOCZEWKI soczewki kontaktowe kolorowe
  Firma A.B.C. SOCZEWKI z Opola ma wieloletnie doświadczenie w okulistyce, optyce oraz optometrii. Chcąc spełnić coraz to większe oczekiwania rynku i Klientów prowadzi sprzedaż internetową soczewek kontaktowych od takich producentów jak Acuvue, Biofinity, SofLens, Air Optix i Proclear. Sklep proponuje soczewki jednodniowe, miesięczne, kwartalne, półroczne, na noc idzień, a także progresywne oraz toryczne. Ponadto kupią tu Państwo również krople do oczu, tabletki do czyszczenia oraz płyny do soczewek. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju. Osoby zainteresowane mogą znaleźć szczegółowe wiadomości na witrynie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. www.Thuasne.pl
  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem produktów ortopedycznych. Jesteśmy specjalistami w kompresjoterapii. Od połowy 2008 roku jesteśmy liderem na rynku europejskim pod względem zaopatrzenia kobiet po mastektomii. W ofercie posiadamy akcesoria do leczenia obrzęków oraz chorób żyła, a także środki pomocnicze i produkty z kategorii Sport Thuasne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą firmy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. REVITA terapia neurofizjologiczna Dukla
  W Dukli w województwie podkarpackim znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA - specjalistyczna poradnia zajmująca się rehabilitacją dzieci oraz dorosłych. Stosujemy nowoczesne metody terapeutyczne: metodę Vojty, NDT-Bobath, elektrostymulację, jonoforezę, prądy interferencyjne, pole magnetyczne, ultradźwięki, masaże, okłady borowinowe i wiele innych. Zatrudnieni u nas specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz ukończone dodatkowe kursy. Mamy umowę z NFZ. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować się z nami, wystarczy odwiedzić stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Psychoterapia Katowice - strefa-zycia.pl
  Działalnością Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Strefa Życia z siedzibą w Katowicach jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie wsparcia psychologicznego. Placówka specjalizuje się między innymi w różnych formach psychoterapii dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak również dla par czy małżeństw.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0