Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Warszawskie Centrum Finansowe
  Firma zajmuje się świadczeniem szerokiego wachlarza usług o charakterze finansowo oraz księgowym. Tradycyjnych usług biura rachunkowego, ale także profesjonalnym doradztwem dla przedsiębiorców zaczynających przygodę z biznesem. Spółka oferuje również produkty związane z outsourcingiem kadr i płac oraz wynajem i pełną obsługę wirtualnych biur.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. www.drd.pl
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego i doświadczonego biura rachunkowego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą DRD Business Center z Poznania. Oferujemy kompleksową obsługę księgową, rachunkową, kadr i płac, projektów unijnych jak i doradztwo finansowo-ekonomiczne w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz rosyjskim. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży i zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów. Działamy profesjonalnie, dyskretnie i zapewniamy doskonałą komunikację i dyspozycyjność. Więcej informacji i dane kontaktowe znajdują się na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro Rachunkowe Kursor
  Biuro Rachunkowe Kursor w Poznaniu (Jeżyce) oferuje usługi rachunkowe w konkurencyjnych cenach. W ofercie: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (w tym rejestru zakupów i sprzedaży), prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, deklaracje ZUS i wystawianie dokumentów wpłat składek, sporządzanie listy płac,
sporządzanie PIT-4R i PIT-11, obliczanie PIT-4 i PIT-5, sporządzanie deklaracji VAT-7, rozliczanie roczne PIT,
rozliczanie PIT-ów rocznych z przychodów za granicą,
wystawianie zaświadczenia o wysokości zarobków,
sporządzanie umowy o pracę, aneksu, rozwiązania umowy o pracę, świadectw pracy itp., sporządzanie not korygujących. Na stronie zamieszczono cennik oraz ustawy podatkowe. Biuro istnieje od 2001 r.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Doradztwo podatkowe Lublin Prawoipodatki.com
  Większość firm do obsługi podatkowej potrzebuje firm zewnętrznych, które nie tylko będą dbały o pilnowanie terminów wpłaty zaliczek podatków, ale również przypilnują wszelkich spraw związanych ze sprawami podatkowymi. Polskie prawo podatkowe jest dość skomplikowane i poruszanie się bez specjalistycznej wiedzy może się skończyć karą wymierzoną przez organy podatkowe. Jedną z ciekawszych firm, które podejmują się obsługi jest kancelaria podatkowa Prawo i Podatki. To kancelaria, która na rynku ogólnopolskim działa od zaledwie pięciu lat, jednakże jest zapewnia w pełni profesjonalną swoich klientów. Kancelaria Prawo i Podatki to również skuteczna windykacja należności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe Mysłowice Merkury-Management Sp.z o.o.
  Biuro Rachunkowe Merkury-Management Sp.z o.o.

Powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi finansowej, księgowej, kadrowej, płacowej oraz doradczej podmiotom gospodarczym, w szczególności spółkom kapitałowym z kapitałem polskim, zagranicznym i osobą fizycznym prowadzącym działalność na własny rachunek.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Posiadamy licencję Ministra Finansów a działalność objęta jest ochroną ubezpieczeniową OC.

Wybór biura rachunkowego to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy naszym klientom możliwość wzajemnego poznania się i ewentualnej weryfikacji naszej oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ceny usług podlegają negocjacjom, co pozwala na idealne dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony www przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0