Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Warszawa
  OPTANT jest Biurem Rachunkowym o dużym doświadczeniu specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Ewidencji Ryczałtowych i Rozchodów, Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro Rachunkowe DoS Radom - księgowość podatki
  DOS - Biuro rachunkowe Radom oferujemy firmom współpracę w zakresie pełnej obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych; pełnej obsługi księgowej, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego; Sprawozdawczości statystycznej; Kadrowo-płacowej oraz ZUS i PIT; Podatkowej wszelkie rozliczenia z urzędem skarbowym oraz samorządem terytorialnym; Finansowej w tym sporządzanie biznes planów dla potrzeb finansowania; Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę na podstawie długoterminowej umowy o współpracy na czas określony lub usługi jednorazowe z określonego zakresu. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 1993r, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży usług księgowych i podatkowych. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księga przychodów i rozchodów, vat, pit, zus, kadry i płace. Rzetelnie i kompleksowo realizujemy powierzone nam cele. Istniejemy po to aby pomóc osobom, które nie mają czasu, chęci lub nie potrafią samodzielnie uporać się ze sprawami rachunkowymi swojej firmy Doradzamy nowym klientom w sprawach związanych z założeniem działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe Rusek.pl
  Wśród pracowników naszego biura rachunkowego znajdują sie m.in. Księgowi, doradcy podatkowi, specjaliści bhp i prawnicy. Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych. Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, oraz zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności. apraszamy na naszą stronę internetową oraz do współpracy wszystkie firmy potrzebujące profesjonalne usługi księgowości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro Rachunkowe Waldemar Więckiewicz
  Biuro rachunkowe Waldemara Więckiewicza oferuję profesjonalne doradztwo, obejmujące zarówno księgowość jak i porady podatkowe.

Wszystkim swoim klientom Gwarantuję Dyskrecję i Bezpieczeństwo. Gwarancję tę potwierdza ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych.

Pomoc swoją realizujemy poprzez doradztwo podatkowe oraz finansowe uświadamianie i proponowanie obniżenia kosztów prowadzonej działalności zgodnie z aktualnym stanem prawnym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Usługi księgowe, podatkowe - Wiol Łódź
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowe WIOL z Łodzi. Nasza propozycja jest skierowana w szczególności do firm i ma ona na celu wesprzeć obsługę kadrowo-płacową. Jeśli potrzebują Państwo zaufanej kancelarii to zapraszamy do nas. Obiecujemy profesjonalnie zająć się Państwa rachunkowością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0