Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. www.drd.pl
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego i doświadczonego biura rachunkowego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą DRD Business Center z Poznania. Oferujemy kompleksową obsługę księgową, rachunkową, kadr i płac, projektów unijnych jak i doradztwo finansowo-ekonomiczne w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz rosyjskim. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży i zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów. Działamy profesjonalnie, dyskretnie i zapewniamy doskonałą komunikację i dyspozycyjność. Więcej informacji i dane kontaktowe znajdują się na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Doradztwo Podatkowe Kraków
  Zakładając, że na naszym koncie osobistym jest na tyle oszczędności, a pomysł w głowie już się zrodził, teoretycznie można brać się za zakładanie swojej firmy. Nie należy jednak zapominać o fakcie, iż od pomysłu i inwestycji wszystko się zaczyna, ale zadań, z którymi przyjdzie się zmierzyć w późniejszym czasie, jest cała masa. Jedną z trudniejszych dziedzin pozostaje wciąż księgowość. To mnóstwo kwestii prawnych, podatki, obsługa kadr i płac, specjalnie stworzonych programów, aby całość funkcjonowała poprawnie i zapewniała oczekiwane zyski, a w niedalekiej przyszłości firmowy sukces. Działanie te warto powierzyć w ręce ekspertów. Biuro rachunkowe będzie w stanie  zadbać o interesy klientów biznesowych, ale i indywidualnych. Wciąż przecież problemy wielu obywatelom sprawia deklaracja podatkowa i jej bezbłędne wypełnienie. Do tego rozliczenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencja dla firm i o wiele więcej. Aspektów, z którymi musi się zmierzyć przedsiębiorca jest tak wiele, iż brakłoby mu czasu na niecierpiące zwłoki zadania do zrealizowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe i kancelaria prawna w Zawierciu
  Jesteśmy firmą outsourcingowo-doradczą. Wyspecjalizowaną w całościowej obsłudze księgowo-kadrowej oraz świadcząca usługi doradztwa ekonomicznego. Księgowi i Doradcy to specjaliści w bardzo szerokim zakresie współpracujący ze sobą w celu maksymalnego zaspokojenia potrzeb klienta. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Księgowi i Doradcy oprócz usług prawnych świadczą usługi prawne w oparciu o umowę o współpracy, porady w zakresie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz otwieranie własnej działalności gospodarczej.
Nasza misja to zaspokojenie potrzeb klientów w obszarze prawa, księgowości i finansów. Współpracując z nami macie Państwo dostęp do wiedzy i doświadczenia. Od dziesięciu lat posiadamy licencje Ministerstwa Finansów nr 18578/00. Nasza działalność jest w pełni ubezpieczona. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie linii Insert GT Insert GT. Posiadamy dobrą znajomość systemów księgowych Symfonia i CDN Optima.
Księgowi i Doradcy ul. Okólna 10/31 42-400 Zawiercie tel/fax: 32/67-251-56
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro rachunkowe Katowice, Chorzów
  Biuro rachunkowe INVESTUM to dynamicznie rozwijająca się spółka zajmująca się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w dziedzinie finansów i księgowości. Specjalizujemy sie w rejestracji i bieżącej obsłudze spółek kapitałowych. Zapewniamy im pomoc przy pozyskiwaniu środków z UE, doradztwo podatkowe i gospodarczę oraz obsługe prawną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. ROSZKOWSKA-GALANT obsługa zus szczecin
  Trudnimy się pełną oraz uproszczoną rachunkowością, a także doradztwem podatkowym i sprawami kadrowo-płacowymi. Jesteśmy biurem księgowym oraz podatkowym, które ma stabilną pozycję na rynku i cieszy się rosnącym zaufaniem kontrahentów ze Szczecina. Zapewniamy pomoc księgową i podatkową. Chętnie zajmiemy się pomocą w założeniu prywatnej działalności i jej prowadzeniem. Mogą nam Państwo zlecić sporządzanie rozliczeń finansowych, tworzenie wniosków o zwrot pieniędzy za materiały budowlane, reprezentowanie przez ZUS, US i innymi urzędami administracji. Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0