Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6223
Dom 3368
Firmy wg branży 8432
Internet 4209
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 927
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3050
Zwierzęta i rośliny 320
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Info-S
  Biuro rachunkowe Info-S S.Rzeszutek działa na rynku finansowo-księgowym od 1990 r. Klientami biura są zarówno do osób fizycznych, spółek cywilnych jaki i spółek prawa handlowego. Biuro oferuje prowadzenie księgowości w wariancie pełnym i uproszczonym, audyty finansowe, obsługę kadrową, obsługę płacową, pomoc przy wdrażaniu systemu wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem takich jak: InsERT, WAPRO, GRAFFITI i SYMFONIA oraz wiele innych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Equity Investments S.A.
  Equity Investments S.A.- centrum administracyjno – finansowe przedsiębiorstw.
Misją Equity Investments S.A. jest dostarczanie użytecznych i wysokiej jakości informacji związanych ściśle z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na wzrost wartości przedsięwzięć gospodarczych naszych Klientów. Jesteśmy partnerem łączącym usługi profesjonalnego biura rachunkowego z kompleksową obsługą administracyjno – finansową podmiotów gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro księgowe Poznań
  Nasze biuro założone zostało 2010r. w Poznaniu w oparciu o certyfikat księgowy, wydany przez Ministerstwo Finansów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe. Współpracujemy z doradcami podatkowymi oraz adwokatami.
Prowadzimy księgowość w firmach tych małych jak i średnich.
Pracownicy naszego biuro rachunkowego uczęszczają na kursy, szkolenia oraz konferencję z dziedziny finansów, księgowości oraz rachunkowości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro Rachunkowe Doradca Rzeszów
  Biuro podatkowe DORADCA to zespół specjalistów oddanych do Twojej dyspozycji, których celem jest wyjście na przeciw Twoim oczekiwaniom, służącym Ci radą i pomocą w każdej sytuacji i nieustannie doskonalących się w księgowości i prawie podatkowm na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wiemy bardzo dobrze że bycie najlepszym wymaga konsekwencji, pasji oraz mnóstwa pracy. Dlatego też od lat, co roku przeznaczamy znaczną część naszych przychodów na doskonalenie obsługi klienta i edukację naszych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dzięki której przekonasz się jak bardzo Twój „ DORADCA ” może być Ci pomocny w prowadzeniu i zarządzaniu własną firmą. Również z opcją rachunkowości online czyli dostępem do danych przez internet. Dzięki takim nowoczesnym narzędziom, nasza kancelaria obsługuje nie tylko firmy rzeszowskie, ale również przedsiębiorców z Podkarpacia oraz innych miast Polski.

Wielu z naszych Klientów nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez Nas – niewątpliwie to nasza największa satysfakcja.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. PIT - darmowy program i porady ekspertów
  PIT.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zawierający bezpłatne porady ekspertów z zakresu rocznego rozliczenia podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: przychody i koszty, wspólne opodatkowanie, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochody zagraniczne oraz pozostałe zagadnienia. Szczególnie opisuje zagadnienia takie jak: preferencyjny sposób opodatkowania, wspólne rozliczenie podatkowe, samotny rodzic z zagranicznymi dochodami, prawo do ulgi odsetkowej w rozliczeniu podatkowym, utrata prawa do korzystania z ulgi odsetkowej, rozliczenie ulgi prorodzinnej, zagraniczne zarobki a odliczenia od dochodu i podatku i inne. Serwis zawiera również darmowy program PIT do rozliczenia podatku dochodowego dla podatników podatku PIT, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu rozliczenia podatkowego, rachunki bankowe urzędów skarbowych oraz wzory druków i umów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0