Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Pit-37 interaktywny - pit37druk.pl
  Wielu Polaków ma problem z wypełnieniem formularza PIT 37 - jednakże wystarczy pobrać niewielki program z naszej strony internetowej, zapoznać się z instrukcją, aby móc wszystko załatwić na własną rękę, bez konieczności korzystania z usług świadczonych przez biura rachunkowe. Ponadto na stronie kilkanaście ciekawych tekstów o podatkach - przykładowo piszemy na temat tego, czym jest kwota wolna od podatku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Open
  Open Profit to nie tylko biuro rachunkowe - oferujemy kompleksową obsługę finansowo-księgową przedsiębiorców, w tym spółek z kapitałem zagranicznym. Nasza oferta usług księgowych obejmuje pełną księgowość oraz inne formy rozliczeń, ponadto chętnie podpowiemy jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza, doradzimy jak założyć własną działalność czy jaką formę działalności wybrać. Ponadto zajmujemy się zagadnieniami takimi jak: outsourcing kadr i płac, doradztwo finansowe, controling, czy usługi due dilligence. Nasze biura rachunkowe i księgowe znajdują się w Warszawie i Poznaniu, obsługujemy jednak zdalnie podmioty w całej Polsce. Oferujemy również wirtualne biuro oraz księgowość on line.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Tax.soluma.pl - Biuro księgowe dla firm
  Jeśli szukasz dla swojej firmy usług księgowych najwyższej jakości to dobrze trafiłeś. Z nami będziesz mógł skupić się na biznesie, a nie na cyferkach i tabelkach. Na pewno nie pozwolimy abyś zapomniał o ZUS i Urzędzie Skarbowym. Z nami masz również gwarancję, że wszystkie obowiązujące przepisy prawa w miarę możliwości będą pracowały na korzyść Twojego biznesu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Zwrot podatku UK
  Strona internetowa biura Mentor Consulting, które oferuje pomoc klientom, mającym trudności z komunikacją oraz załatwianiem różnych spraw, głównie formalności w UK. Prezentowana firma może pomóc klientowi w zapoznaniu się z tym, jak wygląda zwrot podatku UK, benefity, księgowość czy inne tego typu sprawy. Firma poinformuje również, kiedy należy rozliczać się z różnych formalności, np. starać się o wspomniany już zwrot podatku UK.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Kadry,księgowość.Wirzytelności,spółki.Dotacje.
  Masz problem z podatkami? Twoja księgowa nie jest na tyle dobra, byś czuł, że firma idzie w dobrym kierunku? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów! Firma Notis SP. Z.O.O., to zespół wykształconych, doświadczonych doradców prawnych i księgowych, którzy pomogą Twojej firmie stanąć na nogi. W swej ofercie posiadają także szeroki pakiet związany ze spółkami. Przekształcenia, optymalizacja, restrukturyzacja, outsourcing. Korzystając z ich usług macie pewność, że będziecie obsługiwani przez najlepszych w swoim fachu. Prowadzenie spółki wiąże się z wieloma problemami, które nie zawsze da się samemu rozwiązać. Dlatego należy pamiętać, by korzystać z fachowej pomocy. Notis działa na rynku od wielu lat i pomaga swym klientom, których traktują indywidualnie i z szacunkiem. Istotną kwestią jest także to, że są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Szef wpisany jest na listę doradców podatkowych Ministerstwa Finansów pod nr. 9242. Gwarantuje to rzetelność, profesjonalizm i pewność, że Wasz problem zostanie należycie rozwiązany.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0