Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe w Warszawie
  Nasi specjaliści od księgowości posiadają umiejętności i doświadczenie, dlatego też są tak pomocni. Świadczą usługi księgowe rzetelnie i szybko. Do rozwiązania zawiłości rachunkowych nie potrzebują dużo czasu. Znają się na swojej pracy i wiedzą, co należy robić w trudnych sytuacjach, w jaki sposób wyciągać swoich klientów w kłopotów. Warszawskie biuro rachunkowe jest najlepsze do spraw trudnych i łatwych, do zleceń małych i dużych. Fachowa pomoc, którą wykonują nasi specjaliści jest nieoceniona, a w dodatku tania i niezastąpiona. Biuro księgowe w Warszawie odznacza się profesjonalizmem. Nikt nie będzie już nigdy martwił się o sprawy księgowe, gdy pod ręką będzie miał nasze biuro.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro rachunkowe Bydgoszcz
  Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jeden z członków zarządu posiada uprawnienia biegłego rewidenta księgowego. Klienci powierzają nie tylko dokumenty księgowe, lecz także swoje tajemnice biznesowe. Wszystkich klientów firma obsługuje starannie i rzetelnie. Rozliczenia dokonywane są za pomocą komputerowych programów księgowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Baltic Accountants and Consultants Warszawa audyt finansowy
  Baltic Accountants and Consultants oferuje Państwu szeroki wybór kompleksowych usług w zakresie rachunkowości. Prowadzi księgi zarówno małych jak i wielkich przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Każdego klienta traktuje jednakowo, profesjonalnie i rzetelnie. Liczne grono stałych, a także nowi klienci, mogą cieszyć się z częstych promocji, a także atrakcyjnych cen. Szeroka oferta BAAC zawiera m.in.: usługi prowadzenia wszelkich ewidencji księgowych, sporządzania niezbędnych deklaracji podatkowych, a także kontrolę i doradztwo księgowo-finansowe oraz obsługę w zakresie BHP. BAAC posiada liczne, pozytywne referencje. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. zwrot podatku niemcy
  Kancelaria podatkowa specjalizująca się w obsłudze klientów dochodzących zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego podczas pracy za granicą. Licencjonowany doradca podatkowy gwarantuje skuteczność i szybkość postępowania. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, działamy także korespondencyjnie. Naszym przyszłym klientom oferujemy bezpłatną analizę spodziewanego zwrotu podatku. Ponadto oferujemy także inne usługi i porady z zakresu prawa podatkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro rachunkowe Warszawa
  OPTANT jest Biurem Rachunkowym o dużym doświadczeniu specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Ewidencji Ryczałtowych i Rozchodów, Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0