Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Smart Tax biuro rachunkowe Warszawa
  Szukacie Państwo księgowości na najwyższym poziomie? A może doradztwa podatkowego bądź outsourcingu kadr i płac? Zapraszamy w takim razie bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą kancelarii doradcy podatkowego, a jednocześnie biura rachunkowego o nazwie Smart Tax. Siedziba firmy to warszawski Ursus - wszystkie informacje na temat usług podatkowych można znaleźć na stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro rachunkowe Warszawa
  Słyszałeś już o możliwości założenia swojego wirtualnego biura? Nasze biuro rachunkowe EKSPERTSPJ.PL zapewnia: odbiór korespondencji, obsługę recepcyjną, wynajem sali konferencyjnej, wynajem pokoi na spotkania biznesowe, przechowywanie dokumentów. Możliwość wynajęcia wirtualnego biura oraz wiele innych usług księgowo-finansowych można sprawdzić na stronie EKSPERTSPJ.PL
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe Gorzów Wielkopolski
  Biuro Rachunkowe Iwona Suś oferuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT.Z nami nie musisz się martwić o sprawy kadrowo – płacowe (umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło) czy kompleksową obsługę zatrudnienia zgodnie z wymogami prawa pracy oraz aktualnymi przepisami ZUS.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro rachunkowe Warszawa - BTA
  Firma BTA-Księgowość to profesjonalne biuro rachunkowe posiadające w swojej ofercie kompleksowe usługi z dziedziny księgowości, które wyręczą Państwa z przymusu, kalkulacji podatkowo - fiskalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie uzyskane podczas prowadzenia księgowości małych i średnich przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym i polskim. Świadczone przez nas usługi rachunkowe obejmują prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych oraz sporządzanie raportów GUS. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. biuro rachunkowe krakow
  Biuro Rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Prowadzimy księgowość przedsiębiorców, firm, spółek zarówno książki przychodów i rozchodów jak i księgi rachunkowe (handlowe).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szereg certyfikatów i kwalifikacji zawodowych.

Biuro Rachunkowe mieści się w Węgrzcach ale obsługuje firmy z Krakowa i okolic (Węgrzce, Michałowice, Zielonki, Bosutów, Boleń, Bibice, Prądnik). prowadzimy księgowość zarówno on line jak i stacjonarnie. Przy większej ilości dokumentów księgowych, odbieramy je od Klienta.

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową.
Aktualna promocja jest na prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Pierwsze dwa miesiące księgowość za 0 zł.
Przy zmianie biura rachunkowego, proponujemy rabat w wysokości 20% ceny płaconej w poprzednim biurze.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Jesteśmy otwarci na współpracę i elastyczni cenowo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0