Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3468
Firmy wg branży 8642
Internet 4339
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 502
Sport 596
Turystyka 1934
Zdrowie i uroda 3178
Zwierzęta i rośliny 326
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro księgowe szczecin
  ABAKUS prowadzi działalność jako Kancelaria Rachunkowo Podatkowa. Ma przeszło 20-letnie doświadczenie w branży. Jej właścicielką jest Dorota Zieniewicz, która ma uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. W ramach prowadzonego biura oferuje obsługę podmiotów gospodarczych w uwzględnieniu rachunkowości i podatków, a także w zakresie doradztwa rachunkowo-finansowego dla przedsiębiorstw. Wszystkie oferowane w biurze usługi są ubezpieczone.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. BILANS Księgowa wejherowo
  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją Biura Rachunkowego Bilans. Działamy od 2005 roku, a siedziba naszego biura mieści się w Wejherowie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i profesjonalnej obsłudze zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów. Proponujemy wszechstronne usługi z zakresu obsługi podatkowej, rachunkowej i kadrowo-płacowej. Wykonujemy rozliczenia z ZUS, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rozchodów i przychodów, a także prowadzimy doradztwo księgowe oraz pomoc przy zakładaniu firmy. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej szczegółów i dane teleadresowe dostępne są na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. DORADZTWO PODATKOWE i FINANSOWE wnioski kredytowe
  Doradca Podatkowy Piotr Efenberger przygotował dla Państwa propozycję świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Wieloletnie doświadczenie scedowane z pokolenia na pokolenie, kooperacja z wykwalifikowanymi zawodowcami oraz podmiotowe podejście do każdego klienta, zagwarantują Państwu ukontentowanie z powierzenia obsługi swojej firmy. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie klientów, firma udostępnia panel internetowy będący do dyspozycji na swojej stronie aby po zalogowaniu, mieć możliwość dostępu m.in. przelewów do ZUS oraz Urzędu Skarbowego. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znajduje się detaliczna oferta, akty prawne, rekomendacje oraz kontakt. Więcej na
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku
  Kompleksowa obsługa księgowa, kadry płace, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia z ZUS. Sporządzanie biznes planów. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Usługi ksero. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Promocje dla klientów. Dogodny dojazd, duży parking. Zapraszamy do wspópracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe "Lexus"
  Od 2008 roku mniejsi przedsiębiorcy, czyli tacy, których przychody nie są większe niż 1,2 miliona euro, posiadają możliwość prowadzenia księgowości uproszczonej. Jednak czy taki rodzaj księgowości jest korzystny dla wszystkich? Kto ma możliwość z niego skorzystać? Jak jest w twoim przypadku? Odpowiedzi na te pytania udzieli Państwu biuro rachunkowe (Kraków, ul. Wygrana 9).
Warto znać zalety i wady zarówno księgowości zupełnej, jak i uproszczonej. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.
Księgowość pełna
Do głównych zalet tego typu księgowości należą głównie:
- możliwość dokładnego śledzenia wydatków korporacji,
- opcja stałej sprawdzeniu stanu majątkowego firmy,
- prostota w dokonywaniu analiz inwestycyjnych.
Księgowość tego rodzaju jest jednak bardzo skomplikowana, ze względu na liczne wymagania nałożone na nią poprzez Ustawie o rachunkowości.
Księgowość uproszczona
Istnieją trzy podstawowe formy uproszczonej księgowości. Są to:
- karta podatkowa,
- ryczałt ewidencjonowany,
- książka dochodów rozchodów.
Na jaki rodzaj księgowości w takim razie warto się zdecydować? Jak widać, nie jest to prosty wybór. Jeszcze trudniejsze może okazać się to, aby samodzielnie prowadzić księgowość, Kraków ul. Wygrana 9, jest jednakże adresem, pod którym otrzymasz kompleksową poradę w tej dziedzinie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0