Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. InLand Audit - Moje Biuro Księgowe
  InLand Audit. Biuro rachunkowe w Poznaniu. Obsługa księgowo-kadrowa. Doradztwo w zakresie organizacji biznesu. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również doradztwa i analiz w obszarze finansów, podatków oraz rachunkowości. Wspieramy naszych klientów wiedzą i bogatym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki, popartym starannym wykształceniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku
  Kompleksowa obsługa księgowa, kadry płace, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia z ZUS. Sporządzanie biznes planów. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Usługi ksero. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Promocje dla klientów. Dogodny dojazd, duży parking. Zapraszamy do wspópracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro księgowe i rachunkowe Katowice
  Jako wiodące biuro księgowe zlokalizowane na Śląsku zapewniamy wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej gwarantując przy tym naszym partnerom biznesowym najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie finansów i rachunkowości. Bogata oferta ubezpieczeniowa czołowych firm działających w Polsce gwarantuje naszym klientom prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia, a my z kolei potrafimy dostosować je do potrzeb Twojego biznesu. Zawsze obserwujemy rynek ubezpieczeń, w związku z tym potrafimy dobrać najkorzystniejszą ofertę znajdującą się w zakresie ubezpieczeń. Propozycje które są dla Państwa przygotowane są kierowane do wielu klientów na terenie całego kraju.

Priorytetem w naszej spółce jest to, że w naszej firmie to klient jest bardzo ważny. Biorąc to pod uwagę dokładamy wszelkich starań, aby dokumentacja dla Państwa była kontrolowana na każdym etapie, dzięki temu stale rośnie ilość usatysfakcjonowanych klientów. Wielokrotnie spotykamy się z nietypowymi problemami, które niejednokrotnie wymagają bardzo dobrej znajomości przepisów. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w tematyce rachunkowo - księgowej, w związku z powyższym czujemy się przymuszeni do bezustannego szkolenia się. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają służyć specjalistycznym wsparciem w zakresie prowadzenia spółek, instytucji, fundacji, itp. Nasza firma zrodziła się na podstawie zbioru badań rynkowych i doświadczeń w obrębie rachunkowości oraz prawa podatkowego.

Układając ofertę mieliśmy więc pełny pogląd na potrzeby klientów w sferze usług księgowych i ubezpieczeń. Posiadając więc taki zasób wiedzy mogliśmy jeszcze lepiej dostosować ofertę, która jest czytelna i spełnia kryteria kontrahentów, także tych wymagających. Uwzględniając potrzeby rynkowe prowadzimy więc obsługę firm w obszarze prowadzenia dokumentacji dla GUS, ZUS i w innych obszarach.

Nasza kadra bardzo dobrze wie jak udzielić fachową pomoc przy zakładaniu firmy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są skomplikowane i złożone w szczególności dla osób, które zaczynają prowadzić swoją pierwszą działalność gospodarczą, dlatego też bardzo się staramy, by informacje udzielane przez nasz personel były dla Państwa jasne i czytelne.

Cena dla każdego z osobna jest różna i ustalana jest często w drodze negocjacji. Istnieje kilka warunków wpływających na nią, jednak zawsze przykładamy wielką wagę do tego aby nasz klient był usatysfakcjonowany, efektem tego jest stale powiększająca się ilość klientów korzystających z naszych usług. Dbamy również o to aby ją dostosować do potrzeb kontrahenta, uwzględniając zawsze Państwa możliwości i zapotrzebowanie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na w naszą stronę internetową, lub odwiedź nas osobiście i dowiedz się więcej w siedzibie firmy - w Śląskim Centrum Finansowym w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 27. Informacje można też uzyskać mailowo lub telefonicznie dzwoniąc po numer. Serdecznie Państwa zapraszamy codziennie w dni robocze w godzinach pracy od 9:00 – 17:00.

Drogi kliencie jeżeli zaczynasz swoją własną spółkę i chcesz powierzyć swoje finanse najlepszej firmie to dobrze trafiłeś. Zapewniamy Cię że nasza wiedza i nasze doświadczenie przyczynią się do rozwoju Twojej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Favat biuro rachunkowe warszawa
  Favat Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac, prowadzimy rozliczenia roczne oraz pomagamy rozliczać vat budowlany. Nasze Biuro Rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie gwarantujące rzetelne i fachowe wykonanie powierzonych nam zadań. Nasze usługi księgowe obejmują głównie miasto Warszawa, Raszyn i okolice, ale obsługujemy również firmy z całej Polski. Nasz oferta jest skierowana zarówno do małych przedsiębiorstw jak i do dużych spółek kapitałowych. W obrębie Warszawa i okolice możliwy jest odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Usługi księgowe MGH Wrocław
  Biuro rachunkowe MGH Wrocław to usługi księgowe oraz księgowość na dobrym jakościowo poziomie i w najlepszych stawkach. Wykwalifikowani pracownicy, szybka realizacja powierzonych zleceń, dyspozycyjność - to nasze zalety. Nasi pracownicy to fachowi ekonomiści posiadający wieloletni staż w księgowości. Każdy klient może być pewien, że rachunkowość jego firmy poprowadzimy opierając się o znajomość najnowszych przepisów; zarówno prawnych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości. Biuro rachunkowe MGH z Wrocławia poleca zwłaszcza następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, rozliczenia podatkowe, analizy finansowe, rachunkowość Zarządcza, płace i kadry.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0