Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
ID linku 7574
Tytuł Biuro rachunkowe Poznań, doradztwo podatkowe
Url http://www.taxconnect.pl
Opis W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie podatkowe, występujemy do Ministra Finansów o interpretacje przepisów podatkowych; opracowujemy optymalizacje podatkowe; reprezentujemy klientów w sporach z Urzędem Skarbowym, Izbą Skarbową i przed sądami administracyjnymi; sporządzamy audyty podatkowe, wspieramy służby księgowe naszych klientów; opracowujemy raporty „due dilligence”; sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT na materiały budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Poznań   biura rachunkowe Poznań   rachunkowość   podatki   finanse   Doradca podatkowy Poznań   Rachunkowość Poznań
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Adam Grabowski
Email wyślij email do Adam Grabowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Księgowość Warszawa
  Biuro rachunkowe warszawa: księgowość, rachunkowość, podatki. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów; sporządzamy deklaracje podatkowe i rozliczenia z ZUS; ewidencje zryczałtowanego podatku dochodowego i na potrzeby VAT. Na stronie oferta, formularz kontaktowy, cennik.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Podatki dla firm
  Pytania.biz jest serwisem społecznościowym poruszającym tematy z zakresu biznesu, prawa, podatków, finansów czy księgowości zawierającym bazę pytań i odpowiedzi wspólnie tworzonych przez użytkowników. Dostęp jest darmowy, każdy może swobodnie przeglądać i dodawać pytania oraz odpowiedzi, rejestracja nie jest wymagana.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. PIT-y 2011
  Dzięki naszej stronie rozliczysz swoje PIT-y 2011 w kilka minut. Jak to możliwe? Wystarczy pobrać nasz darmowy Program do rozliczenia PITów i zainstalować go na komputerze. Aplikacja pozwoli rozliczyć wszystkie aktualne PITy 2011 wraz z załącznikami oraz posiada opcje wysyłki przez Internet. Program do rozliczania PITów posiada pełną bazę Urzędów Skarbowych oraz działa zgodnie z rządowym systemem e-Deklaracje. Dzięki temu zyskujesz gwarancję dostarczenia PITu do urzędów. Pobierz program!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. księgowość śląsk, biuro rachunkowe
  Buchalteria24 to kompleksowe biuro rachunkowe zajmujące się księgowością na Górnym śląsku. Oferujemy pełen zakres usług księgowych. W sposób profesjonalny reprezentuje swoich klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych w całej Polsce jednak naszym głównym obszarem działania jest teren Górnego Śląska. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz ze specjalistami dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu, rachunkowości i księgowości. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych działań w sferze dotyczącej księgowości, rachunkowości oraz reprezentujemy klienta przed państwowymi organami skarbowymi.
www.buchalteria24.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe Kraków
  Profesjonalne Biuro Rachunkowe MKM sp. z o.o. Kraków wykonuje kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych jak i Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów oraz usług kadrowo-płacowych. MKM to rzetelna kancelaria, która posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników wraz z wieloletnią praktyką. Poziom usług jest podnoszony przez stałą współpracę z Kancelarią Biegłych Rewidentów, Kancelarią Radcy Prawnego oraz Doradcami Podatkowymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0