Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Ogłoszenia rolnicze - www.gielda-rolna.info
ID linku 7632
Tytuł Ogłoszenia rolnicze - www.gielda-rolna.info
Url http://www.gielda-rolna.info
Opis Ogólnopolska internetowa giełda rolna to nowoczesny sposób komunikowania się sprzedających i kupujących. Dzięki możliwościom jakie udostępnia nasz serwis, kupujący i sprzedający mogą skontaktować się bezpośrednio ze sobą i negocjować korzystne ceny bez pośredników. Bezpłatne ogłoszenia w działach: maszyny rolnicze, sprzęt rolniczy, nieruchomości rolne, produkty rolne, hodowla zwierząt, nawozy, ochrona roślin, przetwórstwo, agroturystyka.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe ogłoszenia   giełda   maszyny rolnicze   sprzęt rolniczy   nieruchomości rolne   produkty rolne   hodowla zwierząt   nawozy   ochrona roślin   przetwórstwo   agroturystyka
Data Feb 17, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Transport materiałów sypkich
  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia typu suszarnie do zbóż, urządzenia transportowe do materiałów sypkich, czyszczalnie do zbóż. Ponadto zajmujemy się projektowaniem, produkcją, transportem i montażem systemów do magazynowania i przenoszenia materiałów sypkich. Pośród naszych ostatnich realizacji możemy wymienić między innymi linie wstępnego czyszczenia z koszem przyjęciowym, czyszczalnie do nasion zbóż i traw, linię do pakowania nasion i inne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. HANAT - Gospodarstwo Sadownicze
  Sady HANAT-u zlokalizowane są na Płaskowyżu Wyżyny Sandomierskiej na terenie gmin Obrazów i Wilczyce w miejscowości Kleczanów 87 na trasie Sandomierz - Opatów. Jest tu optymalny mikroklimat jak i wspaniałe gleby sprzyjające uprawie owoców . Ziemia Sandomierska to sadownictwo a jej owoce to : czereśnie , orzechy laskowe a także orzechy włoskie . Czyste powietrze oraz specyficzne warunki klimatyczno-glebowe sprawiają że smaku naszych owoców nie zapomnisz nigdy. Zobacz nasze sady ;) Produkujemy świeże owoce dla Ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. "trusk soki naturalne"
  Regionalny producent naturalnych soków owocowych. Sztandarowy produkt oryginalny sok z malin. Soki tłoczone jabłko, jabłko+owoce lub warzywa kartony 5l "sok naturalny", "sok malinowy" "sok jabłkowy tłoczony", "producent soków", "soki tłoczone", "tłoczenie soków", trusk, "soki trusk", "trusk sok naturalny" "kurdyś grzegorz"
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. BIOFEED koncentraty paszowe dla drobiu
  Serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców do zapoznania się z ofertą spółki BioFeed z Pelplina. Jej specjalnością są najwyższej klasy mieszanki oraz preparaty, dzięki jakim znacznie wzrasta tempo wzrostu zwierząt, jak również ich zdrowotność. W propozycji firmy znajdują się między innymi kompleksy witamin, odżywki, preparaty lecznicze czy też środki do konserwowania paszy. Ich receptura jest opracowana na bazie wieloletnich doświadczeń. Produkty firmy z powodzeniem mogą być stosowane w hodowlach o różnych rozmiarach. By zapoznać się ze szczegółami działalności spółki, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Tad-Len - opryskiwacze
  TAD-LEN to firma z długoletnim doświadczeniem w branży maszyn rolniczych – opryskiwaczach polowych i sadowniczych. Działa nie tylko w Polsce, ale również na Ukrainie i Białorusi, budując renomę i zaufanie klientów. Firma nieustannie rozwija swoje metody produkcji oraz rozbudowuje asortyment, aby zaspokoić rosnące oczekiwania swoich klientów. Opryskiwacze, pompy przeponowe, agregaty uprawowe i inne maszyny wyróżniają się niezawodnością i sprawnością, bezawaryjną pracą oraz prostotą obsługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0